8

@pep71 Bernal potencjał ma ogromny, ale potrzebuje minut. Oby Hansi dawał mu więcej okazji i chłopak się odbuduje.

1

@Marusek Widać było po Bernalu pewność siebie, oby łapał minuty.

3

@Sebolinho ale historia, pięknie!

22

Kurwa bramkarz Benfici pierdolnal białym gola!!!!!! Hahahhahaja

1

Sporting trzymaj to !!!!!!

4

Dostaliśmy w prezencie karnego, a Real przegrywa. Co tam się będzie jutro działo w realtv to, aż strach się bać. :D

1

Schemat taki jak zawsze leszcze strzelają nam gola, a ich bramkarz gra mecz życia. Standard.

0

Wstyd. Kopenhaga jest lepiej przygotowana taktycznie do tego meczu niż my. Nie wiem z czego to wynika, zlekceważenie przeciwnika ? A może my po prostu nie chcemy walczyć o europe tylko bić się w tej śmiesznej lidze hiszpańskiej.

0

Jak nasza linia obrony ma wyglądać solidnie skoro gramy środkowym obrońcą w roli prawego, lewym obrońcą w roli środkowego i środkowym obrońca w linii pomocy ?

2

Bez obrony, bez dopingu na stadionie. Coś czuje, że będziemy napierdalac sie w barażach.

0

Ja pierdolę, nie dość że Kopenhaga ma doping to jeszcze tracimy bramkę.

6

Skład fajny, ale dlaczego ten Maldini….Oby wyszedł skoncentrowany bo waga tego meczu jest spora.

0

@Mateuszek2199 niedługo będzie ocena pracy tego Pana to się przekonasz

1

Kompletny brak pomysłu na grę z sędzią gamoniem. Jak się w porę nie ogarniemy to bedzię bieda. Zmiany potrzebne na już.

2

Wyglądamy tragicznie…

1

@Marcelinho132 znając Casado da z siebie wszystko to mega walczak. Mocno mi dopinguje i oby wykorzystał swój potencjał podczas nieobecności Pedriego.

7

Pozostaje liczyć, że w jakimś stopniu De Jong wejdzie w jego buty. Ostatnie występy miał naprawdę solidne.

0

@korn234 gdzieś czytałem, że Mbappe strzelił w koszulce Realu tyle samo goli z rzutów karnych co przez całą swoją karierę w PSG.

0

@dzefrej234 ta liga to śmiech na sali. Tebas swoim zarządzaniem ciągnie wszystko na dno.

0

@piJohn no cóż może jakoś mocno nie obawiam, ale nigdy nie zapomnę meczu z Leganes….

17

Trzeba jutro się mocno pilnować i skutecznie strzelać bo coś czuję, że sędzia będzie mocno bronił 1 miejsca białym.

2

@RymsonPL ręką była owszem, ale nie wolno takich przewinień gwizdać białym.

31

Karny dla Realu. Nowe, nie znałem

0

@Allblacks86 no jutro u nas kolejny gamon będzie pilnował (drukował).! Chłopaki muszą pilnować żeby przez przypadek nie założyli zbyt długich butów bo Var pewnie będzie czujny.

0

Jaka tam będzie irracjonalna euforia wśród białych na punkcie Arbeloi jeśli oni wywiozą to zwycięstwo.

0

@Greg1899 najważniejsze, że Real będzie miał pewny udział. Resztę klubów może dla tego Pana nie istnieć.

0

Czyli jednak coś na nim zarobimy. Dobrze rozumiem ?

2

@FrodoGawi a co Ty będąc trener powiedziałbyś na konferencji prasowej na temat dyspozycji swojego zawodnika ? To co napisałeś, że jest pod formą ?

1

@gracianho7 Nie tylko Ter Stegena trzeba sprzedać, ale też Pene i Fatiego, którzy mają kosmiczne wynagrodzenia, które zapychają budżet plac.

0

@ZoRRowski mnie się te jego odważne rajdy bardzo podobają. Jedynie co mi przeszkadza to lęk przed odważniejszym podaniem, a przecież w erze Koemana potrafił tym elementem zaskoczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?