novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@pep71 Bernal potencjał ma ogromny, ale potrzebuje minut. Oby Hansi dawał mu więcej okazji i chłopak się odbuduje.
1
@Marusek Widać było po Bernalu pewność siebie, oby łapał minuty.
3
@Sebolinho ale historia, pięknie!
22
Kurwa bramkarz Benfici pierdolnal białym gola!!!!!! Hahahhahaja
1
Sporting trzymaj to !!!!!!
4
Dostaliśmy w prezencie karnego, a Real przegrywa. Co tam się będzie jutro działo w realtv to, aż strach się bać. :D
1
Schemat taki jak zawsze leszcze strzelają nam gola, a ich bramkarz gra mecz życia. Standard.
0
Wstyd. Kopenhaga jest lepiej przygotowana taktycznie do tego meczu niż my. Nie wiem z czego to wynika, zlekceważenie przeciwnika ? A może my po prostu nie chcemy walczyć o europe tylko bić się w tej śmiesznej lidze hiszpańskiej.
0
Jak nasza linia obrony ma wyglądać solidnie skoro gramy środkowym obrońcą w roli prawego, lewym obrońcą w roli środkowego i środkowym obrońca w linii pomocy ?
2
Bez obrony, bez dopingu na stadionie. Coś czuje, że będziemy napierdalac sie w barażach.
0
Ja pierdolę, nie dość że Kopenhaga ma doping to jeszcze tracimy bramkę.
6
Skład fajny, ale dlaczego ten Maldini….Oby wyszedł skoncentrowany bo waga tego meczu jest spora.
0
@Mateuszek2199 niedługo będzie ocena pracy tego Pana to się przekonasz
1
Kompletny brak pomysłu na grę z sędzią gamoniem. Jak się w porę nie ogarniemy to bedzię bieda. Zmiany potrzebne na już.
2
Wyglądamy tragicznie…
1
@Marcelinho132 znając Casado da z siebie wszystko to mega walczak. Mocno mi dopinguje i oby wykorzystał swój potencjał podczas nieobecności Pedriego.
7
Pozostaje liczyć, że w jakimś stopniu De Jong wejdzie w jego buty. Ostatnie występy miał naprawdę solidne.
0
@korn234 gdzieś czytałem, że Mbappe strzelił w koszulce Realu tyle samo goli z rzutów karnych co przez całą swoją karierę w PSG.
0
@dzefrej234 ta liga to śmiech na sali. Tebas swoim zarządzaniem ciągnie wszystko na dno.
0
@piJohn no cóż może jakoś mocno nie obawiam, ale nigdy nie zapomnę meczu z Leganes….
17
Trzeba jutro się mocno pilnować i skutecznie strzelać bo coś czuję, że sędzia będzie mocno bronił 1 miejsca białym.
2
@RymsonPL ręką była owszem, ale nie wolno takich przewinień gwizdać białym.
31
Karny dla Realu. Nowe, nie znałem
0
@Allblacks86 no jutro u nas kolejny gamon będzie pilnował (drukował).! Chłopaki muszą pilnować żeby przez przypadek nie założyli zbyt długich butów bo Var pewnie będzie czujny.
0
Jaka tam będzie irracjonalna euforia wśród białych na punkcie Arbeloi jeśli oni wywiozą to zwycięstwo.
0
@Greg1899 najważniejsze, że Real będzie miał pewny udział. Resztę klubów może dla tego Pana nie istnieć.
0
Czyli jednak coś na nim zarobimy. Dobrze rozumiem ?
2
@FrodoGawi a co Ty będąc trener powiedziałbyś na konferencji prasowej na temat dyspozycji swojego zawodnika ? To co napisałeś, że jest pod formą ?
1
@gracianho7 Nie tylko Ter Stegena trzeba sprzedać, ale też Pene i Fatiego, którzy mają kosmiczne wynagrodzenia, które zapychają budżet plac.
0
@ZoRRowski mnie się te jego odważne rajdy bardzo podobają. Jedynie co mi przeszkadza to lęk przed odważniejszym podaniem, a przecież w erze Koemana potrafił tym elementem zaskoczyć.