novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DJ1992 on zawsze był mega szybki.
5
Jakby nie chciał to by nie odchodził, tylko szkoda że za darmo. Myślę, że jest świadomy swoi możliwości i być może obawia się, że nie powtórzy takiego sezonu. I tak zdobył najwięcej w Barcie. Dzięki, za ten sezon Szef!
1
@PachoHerrera tylko, że my go sprzedajemy a oddajemy za darmo. Trochę szkoda.
0
@KubiXxX 1,5 roku bez regularnej gry w wieku 33 lat. Tutaj nie ma mowy o powrocie do regularnej gry w Bramce. Jest on rzeczywiście myśli o mundialu to powinien odejść zimą do klubu, który zagwarantuje mu pewne miejsce w bramce.
2
@Cules69 jak cyrk, skoro Real może kupować kogo chce i nie ma absolutnie problemu z rejestracją. Mało tego ich aktywność na rynku pewnie się nie skończyła :-D
1
@Sapos93 Oczywiście, ale Rashofd sam dla siebie nie może być kontuzjogenny, chyba że będzie brutalnie faulował innych zawodników wg tego co napisałeś :-)
7
@aarroo76 przepraszam, ale muszę Cię poprawić, człowiek nie może być kontuzjogenny tylko podatny na kontuzje. Kotnuzjogenna może być dyscyplina sportu.
27
35 mln za reprezentanta Anglii, który pod wodzą mądrego trenera, a takiego mamy może naprawdę wiele wnieść. To się może udać. Trzymam za niego kciuki.
2
@krzakov ale bredzisz
1
No i super, najlepszą opcja biorąc pod uwagę sytuację finansową klubu. Teraz czas zrobić porządek z transferami wychodzącymi i możemy zaczynać sezon.
10
Here we go again :-D
3
@zdrastfujcie ktoś go z tego lasu wyprowadzi już się nie martw, a innego kandydata jak narazie nie widać. Przypomnę, że klub ma burdel w finansach i 4 bramkarzy, a jedynie 2 skrzydłowych.
1
A może trzeba podejść radykalnie i „rozmienić” jednego z nietykalnych, ale takiego którego ktoś będzie chciał kupić ? Może Raphinha, Fermin, De Jong ?
0
@Cules69 Lookman na pewno, ale bez sprzedaży nikogo nie sprowadzimy za taką kasę.
2
Przyszedł Szwed na skrzydło i Garcia, więcej nie ma co się spodziewać skoro klub ma problemy z uporządkowaniem tego co mamy obecnie. Co z Romeu, Pau Victorem, Penią i Ter Stegenem ?
0
Oby sodówka za mocno nie uderzyła w beret no i zdrowie dopisało.
13
Bez stadionu, z dwoma skrzydłowy i 4 bramkarzami i ogromnym burdelem w finansach. Ile to jeszcze będzie trwać ? :-(
0
@piekielnewrota no tak jak to jest dla Ciebie za mało to nie pomogę, ale
zawsze możesz żyć nadzieją, że kub sprowadzi kogoś za 100 mln
1
Nie ma mowy, abyśmy wydali na niego taką kasę. Lepiej robić porządek w budżecie placowym, skupić się na sprzedaży niepotrzebnych piłkarzy i kogoś wypożyczyć.
2
Wielkie nadzieje z nim wiąże, oby był w
lepszej formie niż Gavi w ubiegłym sezonie.
2
@mkl87 fizycznie na pewno, ale żaden okres przygotowawczy nie zwiększy jego boiskowego iq
2
I kolejka chętnych :-D, jedynie co go ratuje to szybkość i siła bo reszta totalnie kuleje. 0 boiskowej inteligencji, nie potrafi w pułapki ofsajdowe, nie umie wykorzystać swoich warunków fizycznych w odbiorze piłki - patrz mecz z Interem, a tu na karku 26 lat i raczej szanse na większy progres znikome. Na niski blok obronny jak najbardziej, ale nie przy naszej grze.
0
I co z tego skoro on i tak nigdzie nie pójdzie mając 40 baniek do zgarnięcia w 3 lata.
1
@piekielnewrota prawdopodobnie będziemy mieli na niego pieniądze, bo tak wąskim składem będzie ciężko powtórzyć wynik z ubiegłego sezonu. Wystarczy ?
0
@Litman ten przeciętny piłkarz mocno przyczynił się do naszej klęski z Osasuna jak ośmieszył naszą obronę i Ter Stegena.
0
@ngif co innego nie będąc „gwiazdą” światowej piłki to takie głupoty wiadomo, że zawsze przejdą. Jednak w tym przypadku wzoruje się na nim większość dzieciaków. On powinien zrozumieć, że wykonuje zawód, jest profesjonalnym sportowcem i niestety, ale nie ma już miejsca na pewne wybryki.
2
Jeden dobry sezon i już sodówka uderzyła gówniarzowi do głowy. Dlaczego to pokolenie musi być, aż tak beznadziejne ? I jeszcze wziął sobie za wzór koleżkę Neymara, który jak większość brazoli olał profesjonalny sport bo kasa, imprezki i dupy były ważniejsze.
10
33 lata na karku, 2 ciężkie operacje, 3 letni kontrakt w pięknym mieście, za który otrzyma min. 40 mln. W życiu nie odejdzie, nie ma co się łudzić. Cała ta nagonka medialna jest jak zawsze obrzydliwa, a już to przerabialiśmy w przypadku De Jonga. To ludzie zarządzający tym klubem są winni podpisywaniu takich horrendalnych umów i to oni powinni ponieść konsekwencje, a nie piłkarz który ma ważny kontrakt i którego na siłę probuje się wypchnąć.
2
@DAM1ANOo i zacznie się jechanie po trenerze bo wszyscy szybciutko zapomną, co w jeden sezon zrobił dla tego klubu
9
No to wiadomo, że przedłuży kontrakt, można się rozejść i zacząć w końcu szukać zawodników na których nas stać.