0

Garcia - od zawalenia meczu z Leganes, w którym się przewrócił do znakomitego, wszechstronnego rezerwowego.

0

@Faro przy Flicku nikt się w tym sezonie nie opierd@lał więc jeśli blondas chce zejść z wynagrodzenia to niech zostanie. Fajnie wygląda jego wspolpraca z Pedrim i co najważniejsze Frenkie w koncu wyzdrowiał.

0

To jest wprost niemożliwe. Taki hajs lepiej wydać na Lookmana, jeśli rzeczywiście z jakiś powodów Nico nie może lub nie chce do nas przyjść.

10

@MirusAmisz on w tym sezonie wykręcił kosmiczne liczby jak na swoje umiejętności więc nawet ciut gorszy sezon biorę w ciemno ;-)

1

Ciekawe czy to był jego sezon życia. Uwielbiam gościa, ale zdarzają mu się mecze, w których bywa kompletnie niewidoczny.

0

@Messiasz2 żeby wydać 100 baniek, musimy najpierw sprzedać zawodników za tę kwotę zwalniając przy tym miejsce w budżecie płac

3

Albo inwestujemy w solidnych obrońców, albo w wartościowego bramkarza. Przy tak ryzykownej grze trzeba kocura w bramce. Obawiam się, że Wojtek i Marc już nie dojeżdżają.

0

Wiadomo co z Araujo ? Na ile to poważne ?

2

Mamy To! Brawo drużyna, brawo Hansi, Pan Trener!

0

Tak czułem, że będą ciężary.

9

Obrona to jeden wielki eksperyment, oby Andreas dowiózł bo Urusa stać na wszystko :-(

0

Oby tylko młodemu dopisywało zdrowie i da całemu piłkarskiemu światu wiele radości.

0

@xavi890 sevilla to może coś jeszcze ugra, ale na Sociedad nie ma co liczyć bo to dziady z trenerem na wylocie.

0

Ja rozumiem, planowanie, logistyka, ale po co o tym pisać kiedy jeszcze niczego nie jesteśmy pewni ?

0

@Andromega oni wyjdą mega zmotywowani po 3 porażkach z rzędu będą chcieli się odkuć, ale żeby to zrobić trzeba atakować co nam trochę ułatwi grę. Oby nie przegrać!

0

@Inmessionate10 zgadzam się, ale nie wolno lekceważyć żadnej z ekip, z którymi będziemy grać bo tutaj każdy gra o coś podczas gdy zarówno Sevilla jak i Sociedad praktycznie o nic.

3

Myślałem, że Balde będzie już gotowy na całe spotkanie.

14

Wierzę, że go naprawią bo to naprawdę solidny grajek z dużo wyższym IQ niż Urus.

1

@Pustelnik Tam nawet VAR nie zareagował po czym szybciutko zakończyli mecz i tak będzie do końca ligi. Jedyna nadzieja w Sevilli, która jest w kryzysie, ale stać ją na wszystko i jak zagrają mecz życie to bili zgubią punkty.

2

Przecież to było wiadome, że biali wygrają ten mecz. Szkoda, że gubiliśmy punkty z takim Las Palmas i Leganes, a tak zostały nam 3 ciężkie mecze podczas gdy cała liga z Tebasem na czele zrobi wszystko żeby biali zdobyli komplet punktów. To co się wczoraj stało przy tej ostatniej bramce to szczyt wszystkiego biorąc pod uwagę obecność VAR. Oby dzisiaj zdobyć 3 pkt i zamknąć temat mistrzostwa.

0

@RC28 nie ma co się dziwić oni mają dwa łatwe mecze, a my mega trudne. Jutro pewnie ten kosmita na bramce Espanyolu będzie wyczyniał cuda, a później mamy mecze z czołówką.

1

@PJ777 no nie mamy wyjścia tylko jutro zwyciężyć bo z Villarealem i Bilbao mogą byc problemy.

0

W jakim składzie by nie grali to i tak pewnie wygrają. Na tym stadionie większość drużyn zapomina jak grać w piłkę i rozkłada nogi. W zasadzie to jedynie Sevilla u siebie może im urwać punkty bo Sociedad gra piach na wyjazdach. Najlepiej zapewnić sobie tytuł jutro ogrywając Espanyol bo przed nami jeszcze dwa trudne mecze.

0

@matt121 ano w tym, że jemu do poziomu Ramosa jeszcze bardzo daleko i takie porównania mnie trochę śmieszą po połowie sezonu

1

@messi33 no właśnie, świetne pytanie. Wg Tomka Ćwiakaly to mial być nowy Sergio Ramos :D tylko chyba nie pykło

0

@Kyonego no to są wytyczne dla Realu, a nie dla nas :D

2

@Eto'o9 R10 przedłużył, żeby nie odszedł za darmo, a tak być może wpadnie za niego parę groszy

6

@Bajson Co ma do tego Deco skoro nie możemy zarejestrować nowego kontraktu. Tah to nie Olmo i pewnie postawił warunek, podpisze kontrakt z gwarancją rejestracji, a takiej nikt mu na ten moment nie da. Nie ma co się oszukiwać, że to okienko to też pewnie będzie rzeźba no chyba, że odejdzie kilku przepłacanych graczy.

0

@Ziemny nie mamy miejsca w ffp więc dopóki nie pożegnamy Lengleta, Fatiego i kogoś z dwójki Christensen/Araujo to nie ma mowy o nowych nabytkach. W tej kwestii nic się nie zmieniło i raczej nie zmieni poki Tebas u władzy. Excel ponad wszystko!

1

@PJ777 On miał jeden dobry sezon, w tym już nie idzie im tak dobrze. Nie wiem czy to dla niego nie za wcześnie, moze podzielić los Motty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?