novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ZuczekFCB1899 a ja bym wolał żeby nie grali bo to nic nie znaczący turniej, a chłopaki powinni już być na wakacjach bo mają mega sezon w nogach
0
@snupson z tym 30 to trochę się zagolopowales - w mediach mówi się, że Atalanta chce 60. Trudno mi uwierzyć, że oddadzą go za marne 30 mln
0
Ponoć Lookman też jest na radarach i nieco tańszy od Diaza.
0
@mkl87 pena odejdzie na pewno, a Marc na pewno nie da się sprzedać :-D
0
@Jaan11 to nie zaglądaj i bądź szczęśliwy, ze masz taką alternatywę w życiu :-D
0
@Rifek czyli rozwiązanie kontraktu i wypłata ekwiwalentu wynagrodzenia, tzw odprawy to rozumiem, ale co to ma do finansowego fair play ? Przecież budżetu już nie zapycha bo spada z listy płac.
0
@lukkobe zgadzam się praktycznie ze wszystkim, ale Alonso jeszcze nie zasłużył na miano „ogarniętego” trenera. Tak naprawdę miał jeden wybitny sezon, bo później z tą samą drużyną, niewele osiągnął. Motta też miał jeden dobry sezon i totalnie przejechał się w Juve. Oczywiście, że potrzebujemy głębi i solidnego golkipera, którego daj Boże niebawem będziemy mieli.
16
O nie! Nowy Ramos wpadł po uszy, co to będzie….
0
@Rifek Ansu to pewnie jakiś procent, ale nie bardzo rozumiem czemu mamy płacić Lenglentowi skoro to ma być transfer definitywny
6
Odejdzie Lenglet i Fati to zwolni się sporo miejsca w budżecie placowym.
0
Przecież to naturalne, że zostanie ale to nie oznacza że będzie grał :-D
7
@Krzych rozdając prezenty
10
PSG już tego nie odda, 2:0 po 20 minutach, a Inter jeszcze na mecz nie wyszedł. Szkoda, że rozdawaliśmy prezenty bo moze ten finał nie wyglądałby tak jednostronnie.
0
No i fajnie zostaje jeszcze tylko skrzydłowy, transfery wychodzące i można zamykać okienko.
1
No i tyle jeśli chodzi o transfer bramkarza w tym okienku. Bye bye Joan.
0
Wynik ankiety jest bardziej niż oczywisty :-) serce podpowiada, że Wojtek zostaje z Joanem, ale pewnie Marc będzie chciał walczyć i łatwo nie odejdzie.
3
@MroQ no taki układ to byłaby bajka, solidne wzmocnienie głębi składu i możemy zaczynać kolejny sezon.
1
Wypożyczenie ogranego w najsilniejszej lidze w Europie gościa, który potrafi zrobić różnicę to i tak wiele biorąc pod uwagę nasz bałagan w budżecie placowym. Póki nie pozbędziemy się szrotu zapychającego budżet płacowy nie ma co liczyć na nic więcej. Flick go na pewno odbuduje.
1
@AnalnaGrawitacja niektórzy to mają mocną odklejke, ale co się dziwić przeciętnemu kibicowi drużyny, która miała najmłodszą kadrę w tym sezonie. No i ten wszędobylski argument z Nico…kiedy ludzie zrozumieją, że on z jakiś powodów nie chce do nas przyjść
4
Za 25 mln to promocja większa niż w nie jednej Biedrze. Przy takim stylu gry potrzebujemy „kozaka” w bramce. Pytanie czy Joan takowym jest.
0
@rumilas wszystko rozumiem, ale nie wolno zapominać, że w naszym przypadku Klub jest ponad wszystkim i wszystkimi więc jeśli ktoś raz mówi „nie” to drzwi zamykają się na zawsze :-D
4
@FCBach przecież Nico nie chce do nas przyjść bo wie, że mamy burdel w ffp co nie daje żadnej gwarancji rejestracji. Odmówił raz i to wystarczy, żeby Barcelona go definitywnie skreśliła. Koniec i kropka.
3
@Jonyx jeśli coś takiego się wydarzy to będzie to największy skandal w historii futbolu, tej śmiesznej ligi no i całkowita kompromitacja klubu.
0
@Tompas007 czy ja wiem czy bez sensu, chłopak przesiedział praktycznie cały sezon na ławce lub na trybunach, a tu trafi do topowego klubu, który będzie grał w LM. Wg mnie lepiej trafić nie mógł podobnie jak Barcelona bo szansa na sprzedaż takiego grajka po takim sezonu jest bliska zeru. Mają opcję wykupu więc jak się sprawdzi to w końcu uda się go pozbyć.
0
Szybko zwolnili „10” dla Yamala :-)
0
@Hasszz no ja akurat utożsamiam się z klubem na tyle, że pisze w ten sposób, a powielanie podobnego komentarza co kolega wyżej no to już w takim „szczególnym guście” , ale „lajka” zgarnąłeś, gratuluję.
7
Mnie tylko martwi w analizie to co napisał o jego indolencji w dryblingach na małej przestrzeni, gdzie 80 % drużyn La Liga tak właśnie z nami gra, broniąc się bardzo głęboko.
1
A nas w ogóle stać na taki kontrakt ? Jak to wszystko ma się do finansowego fair play ? Przecież limit płacowy mamy zapchany po korek.
9
@papryk13 dokładnie i trzeba jeszcze dodać w jak silnej lidze, gdzie każdy może wygrać z każdym.
2
@BobSwagger słuszne spostrzeżenie, biorąc pod uwagę to jak haruje w defensywie to przy naszym stylu gry Diaz lepiej pasuje niż Nico. Nie wierzę, że zakontraktują kogokolwiek bez konsultacji z Hansim.