1

@DAM1ANOo taki już nas los w tej miernej lidze. Trzeba szczerze przyznać, że sami jesteśmy sobie winni dając tak wysokie kontrakty i paląc budżet płacowy. Prędzej czy później musiało się to na nas zemścić. Szkoda, że w takim momencie kiedy w końcu mamy solidnego trenera i ciekawy sklad, który przy odrobienie mądrzejszym zarządzaniu może walczyć o wszystko. Będzie trudno powtórzyć wynik z ubiegłego sezonu przy tak wąskiej kadrze, a coś czuję, ze nasze zakupy zakończyły się na Garcii.

1

Jestem ciekawy co ma w głowie Deco i zarząd przedłużając kontrakt Wojtka i mając w tym momencie 4 bramkarzy w ważnymi kontraktami ? Pena pewnie pójdzie za free, a co z Matsem ? Czyżby szykowali się na wojnę ?

0

@Maker0 z jego zdrowiem są problemy, a my potrzebujemy kogos kto będzie grał regularnie.

18

To już wolałbym wypożyczyć Rashforda niż płacić za niego tyle kasy. Niech idzie do Bayernu.

0

@Guillegavira United jest w takim dołku, że tam każdy ma problemy, nie tylko Rashford. W Villi wyglądał solidnie. Na plus to, że bardzo chce przyjść i Flick, który wyciągnie z niego maxa, a na ile to nam pomoże to zobaczymy. Jest to na ten moment jedyna bardzo budżetowa opcja, bo nie ma co się oszukiwać, że dopóki kogoś nie sprzedamy to nie ma szans na transfer gotówkowy.

15

@Hasszz chłopak powinien być teraz na wakacjach i odpoczywać, a nie grać jakiegoś paraturnieju.

0

@torondirn niby też na wylocie i uzupełniłby lewe skrzydło. Pytanie ile można z niego wycisnąć, aż tak nie śledzę ligi angielskiej.

2

@armin84 nie wiadomo jak Felix grałby u Flicka. Niestety u Xaviego wszyscy byli mierni, a Felix miewał przebłyski.

0

@torondirn pełna zgoda. Dwóch doświadczonych reprezentantów kraju jako uzupełnienie składu. Poszukać jeszcze kogoś na LO i można zaczynać sezon.

4

Lookman - tańszy od Diaza, a wcale nie gorszy.

1

@DIPENSE Lookman tańszy od Diaza, a wcale nie gorszy.

0

@Pawel1985 Liverpool po stracie Joty nie odda Diaza. Pozostaje nam m. in. Lookman.

0

No i cześć no i choooj! Zagrał tak samo jak Araujo, tak podejrzewałem.

0

@Kulakula przecież napisałem, że nie mają kasy na rejestrację, a nie na transfer. Jak przekraczasz budżet płacowy to nie masz kasy. Kiedy ludzie tacy jak Ty nauczą się czytać ze zrozumieniem ? Pewnie nigdy, znak czasów, niestety…

0

Mamo, tato ja chce do Barcy!
Ale oni nie mają pieniążków na rejestrację, synku!

0

@Mroziu no na dzień dzisiejszy Bayern wykazuje największe zainteresowanie, więc nie wiem co Cię tak bawi kolego

0

Ten Dumfries w takiej cenie to mega promka. Sprzedać Araujo za te 50 mln, a w razie potrzeby Jules do środka obrony i wszyscy zadowoleni. Araujo bo nie będzie się musiał stresować presją, Kounde bo w końcu wróci na środek obrony i Nico bo w końcu będziemy mieli na niego środki.

0

Nico spóźniony na kolejny pociąg. Obawiam się, że jak tym razem do niego nie wsiądzie to bye bye la liga i witamy w Bundeslidze.

0

@patryk19955 sęk w tym, że kadra jest bardzo wąska, bez jakościowych zmienników i jednym naturalnym skrzydłowym, który potrafi zrobić różnicę.

0

@Bogan kogoś kto potrafi wykorzystać ofensywny potencjał tej drużyny, bo mają mega skład i trenera, którego myśl taktyczna zatrzymała się jakieś 10 lat temu.

6

Trener niech lepiej zmienią, bo bez tego żadne wzmocnienia nie pomogą

3

Niech Barca szybciej dopina transfer Nico bo redakcji niedługo zdjęć zabraknie, a do końca okienka jeszcze kupę czasu :-)

2

@vangoor chyba to, że w czerwcu nie mogliśmy, a w lipcu już możemy.

2

Dopóki nie uporządkujemy finansów Tebas zrobi wszystko, aby nie dopuścić do rejestracji Nico i Joana. Na pewno nie popełni podobnego błędu jak w przypadku Olmo.

4

@Kubsoleon jego ulubiony klub stać na wszystko, a resztę ma w dupie. Typ swoją ideologią sprawił, że liga hiszpańska z roku na rok zostaje w tyle w porównaniu do innych europejskich lig.

0

@kanver_ w księstwie są fajne podatki więc zarobi więcej niż w Hiszpanii

0

@KamilS689 myślę, że MU w końcu wyciągnęło pewne wnioski i nawet oni nie zapłacą za Araujo takiej kasy

1

Wiecznie kontuzjowany i bez boiskowej inteligencji. Kto kupi takiego zawodnika za 60 mln ?

2

@DAM1ANOo bo ta śmieszna liga premiuje tylko jeden klub. Niby te restrykcje finansowe miały na celu doprowadzenie do większej równowagi, a osiągnięto efekt z goła odwrotny. Poza białymi i nami, gdzie kolejny sezon ratujemy się młodzieżą ze szkółki, nikt więcej się nie liczy. Nie wiem jak można marnować taki potencjał, ale mentalność Hiszpanów to jest jednak stan umysłu.

0

@KibicBarcy84 na pewno będą jaja i to do końca okienka transferowego. Olmo case part 2. Wstyd i żenada. W pierwszej kolejności należało kogoś sprzedać, a nie wydawać kasę na transfery jak budżet płacowy pęka w szwach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?