novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak pewnie będziemy z placami nad kreską, ale oczekiwania Tebasa są średnio możliwe do osiągnięcia. Odszedł Lenglet, Fati już jedna, zdrowa noga w Monako i trochę się tej kasy zwolni. Ale przed Deco jeszcze sporo pracy, aby zwolnić więcej miejsca w budżecie placowym. Pewnie jeszcze trochę zaoszczędzimy na przedłużeniu kontraktu z De Jongiem, odejściu Pablo Torre i oby Ter Stegena, chociaż o to ostatnie będzie bardzo trudno.
0
@KondiCules kupować możemy tylko pozostaje kwestia rejestracji. Jeśli piłkarz godzi się na szopki takie jak w przypadku Olmo i Pau Victora to nie ma problemu. Gorzej jak oczekuję gwarancji rejestracji co na ten moment jest kompletnie niemożliwe.
2
Ciekaw jestem co na to sam Nico ;-)
1
@Wiking88 zgadzam się z Tobą, jeśli chodzi o klauzulę. 30 mln za 26 latka to istny żart. Trzeba tylko pamięć, że Araujo brakuje istnotnych dla obrońcy cech jak inteligencja i decyzyjność. Żaden trening tego nie zmieni, dlatego przy tak grającej obronie on często będzie popełniał babole. Owszem przepchnie przeciwnika czy zdąży dobiec, ale w kluczowych momentach może się „podpalić” co już nie raz niestety pokazał.
0
Obawiam się, że mogą co ugrac, skoro my będziemy w zasadzie 1:1 dopiero po oddaniu do użytkowania loży VIP, a to ma nastąpić dopiero we wrześniu.
0
Chcieć a móc to dwa różne bieguny. Sporo szumu medialnego, a klub i tak narazie niewiele może, bo nadal jest trochę „gruzu” do wywiezienia: Fatty, Romeu, kontrakt De Jonga, Christensen lub Araujo, Pau Victor, Pablo Torre, Ter Stegen :-D
0
@Litman nie duży kontrakt, a zaległe pieniądze, które klub jest mu winny i które będziemy spłacać przez kolejne 5 lat
1
@VAMOS1899LaMasia runi bardżi :-)
1
To może być podobna strategia obozu Nico jak ta z Araujo i Juve. Chłop może w ten sposób wymusić na Bayernie 20 baniek i dopiero zagra nam na nosie. Naturalne jest, że nikt nie da mu w tym momencie gwarancji rejestracji.
1
Będzie grał mnie i zarabiał najwięcej :-D żyć nie umierać. Teorie pismaków coraz ciekawsze.
0
Ciekawe kogo klub poświęci, aby zrealizować transfer Nico. Nie sądzę by ten transfer doszedł do skutku bez solidnej sprzedaży.
3
@Pawcio2306 pisze z komórki i akurat tak poprawiło, aż tak Cię to boli ? Weź na wstrzymanie kolego bo udaru dostaniesz.
10
Nawet jeśli jesteśmy w zasadzie 1:1 to dopóki Jebas rzadki liga nigdy na to nie pozwoli.
3
Hahahha wiedziałem, że byczy łeb zareaguje. Dopóki ten czlowiek trzesie liga w życiu nikogo nie podpiszemy.
10
@LinekMichal to będzie musiał dużo herbaty wypić bo tych podań za wiele nie będzie ;-)
0
Chcieć, móc to dwie różne sprawy. Wiele czynników muszę się wydarzyć, abyśmy mogli wydać taką kasę i znaleźć miejsce w budżecie placowym. Ta saga szybko się nie skończy.
15
Od tego jest trener, żeby nie było kolesiostwa tylko profeska. Myślę, że Hansi spokojnie to ogarnie więc niech Lapcio się nie wygłupia.
0
Mundo Deportivo - Milan jest chętny na wymianę Araujo za Leao :-D co sądzicie ?
6
Dopóki nikogo nie sprzedamy to nie mamy mowy, aby wywalić taką kasę na jednego grajka.
0
@FLYP czemu zjazd ? Popatrz jacy tam grają zawodnicy, to potęga tureckiej piłki, niezwykle groźny na swoim podwórku.
0
@Kyonego na pewno da radę, ale Tebas na to nie pozwoli ;-)
0
@VinDiesel przecież tutaj się jeszcze nic nie wydarzyło, ot zwyczajna rozmowa na prośbę Nico. O Deco będzie można powiedzieć, że jest debeściak jak zamknie temat, a do tego baaaardzo daleko ;-) może być też tak, że ten ruch ze strony Nico to próba wymuszenia na Bayernie szybszego działania.
0
@kejdzi nawet jak pozbędziemy się pensji Lengleta, Marca i Fatiego nadal będziemy mocno przekraczać budżet płacowy. Telenowela z Nico właśnie się rozpoczęła i będzie trwać do końca okienka chyba, że Bayern wcześniej opłaci klauzulę. Nie sądzę, żeby Tebas pozwolił na ten transfer zważywszy na perturbacje z Olmo i Victorem.
0
@Proxi stać, ale nie ma miejsca w budżecie placowym, więc znowu będzie kombinowanie na ostatni moment
1
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, nie podniecajmy się tak bo i tak klub nie ma miejsca w budżecie placowym na jego wymagania.
0
@kakawek na pewno lepiej dawać szansę młodym, ale tutaj chodzi o wszechstronność Perisica, lewa, prawa obrona i skrzydła.
0
@fenix1983 Nico został skreślony, trzeba o nim zapomnieć.
3
@bodziu11arret bo gość wykręcił kosmiczne liczby w jednej z najsilniejszych lig Europy, ma 24 lata i kosztuje grosze. Jak jest taka okazja to trzeba się rzucić jak rodacy na crocsy w lidlu.
2
@gohan77 Jeszcze został Fati :-)
1
5-1 a ta łysa pała trzyma 17 latka na boisku, żeby to się źle nie skończyło