novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiaj najważniejsze by nie stracić bramki, ale o to chyba będzie bardzo ciężko biorąc pod uwagę ultraofensywne nastawienie Barcy.
1
Czuć karnego w powietrzu. Jak Real wyciągnie remis dzisiaj to coś czuje, że Bayern polegnie w Monachium.
0
@Bercik77 będą burzyć pomnik Arbeloi, który zaczęli budować po ostatnich zwycięstwach
5
Dobrze, że Guler wybrał białych pasuje tam jak ulał, kolejny pajac.
2
@fafera wg wcześniejszych doniesień ma
być gotowy, ale po dwóch jednostkach treningowych nawet jak zagra to pewnie w końcówce
4
@wicek11 oczywiście liga włoska byłaby idealna, najlepiej wymienić go za Bastoniego.
1
@Marcelinho99 wieść gminna niesie, że ma porawdzic Inter.
2
@EzioAuditoreDF oczywiście, że będą, za 2 lata znowu przedłużą mu kontrakt za bajońskie pieniądze i będzie jeszcze gorzej. Tak się właśnie hoduje „gwiazdeczki”
7
Zachowanie Yamala w stosunku do Flicka pozostawia wiele do życzenia, ale co oczekiwać od chłopaka, który ma takiego ojczulka ? W normalnych okolicznościach posiedziałby trochę na ławce, to może coś by drgnęło w tej głowie.
9
@Chudini123 najpierw trzeba ograć Atletico kolego, a to wcale nie będzie takie proste.
0
@19Riki20 dzięki i nawzajem. Wszystkiego dobrego!
1
Aby myślec o awansie w LM powinniśmy wygrać różnica 3 bramek. Każdy wynik poniżej nie wchodzi w grę bo w rewanżu w
Madrycie dostaniemy oklep.
2
Cieszy 7 pkt przewagi, ale prawdopodobnie straciliśmy Bernala i Araujo, a kotlety miały okazję odpocząć. Ciężki będzie ten dwumecz w LM.
3
No i praktycznie weszli z piłką do bramki! Brawo Robert.
3
Trzeba zmienić tego idiote jak najszybciej!
0
@SheroeQ kolejny debil po Araujo i tyle, nie ma co się dziwić.
2
No debil i tyle.zawsze go za takiego miałem i ta sytuacja tylko mnie umacnia w tym przekonaniu.
0
@lukking no jednak Rapha robi wszystko lepiej
2
Szansa aby odskoczyć białym na 7 pkt, pytanie czy to wykorzystamy. Brakuje Raphy, Rash nie umie w pressing.
0
Brawo Rashi! Oby nie przegrać.
0
@nekker myślami w szatni
4
Laga na kurdupla i gol. Wstyd taką bramkę stracić.
0
@DJ6 Fermin gra jako fałszywa 9
0
@Guillegavira to też pewnie będą odpoczywać xD
0
Simeone daje odpocząć przed LM,
mądrze. Gdybyśmy mieli taką głębię składu jak oni to też pewnie wyszlibyśmy praktycznie drugim garniturem na ten mecz.
0
@AnalizaTV dokładnie ten wynik nic nie znaczy. Coś czuję, że nie zwiększymy przewagi pkt nad białymi dzisiaj.
7
Ograli City, Benfice, a przegrali u siebie z Getafe i broniącą się przed strefą spadkową Mallorca. Piłka bywa brutalna.
3
Akurat włączyłem na samą końcówkę i akcja Mallorci z pociskiem Kosowianina. Szok!
4
@Elvisek na pewno tak nie będzie do końca i na luzie to my możemy sobie grać z Rayo u siebie, a nie z kotletami
0
@KamiloFCB4ver jeszcze nie, ale na pewno pomoże.