0

Dzisiaj najważniejsze by nie stracić bramki, ale o to chyba będzie bardzo ciężko biorąc pod uwagę ultraofensywne nastawienie Barcy.

1

Czuć karnego w powietrzu. Jak Real wyciągnie remis dzisiaj to coś czuje, że Bayern polegnie w Monachium.

0

@Bercik77 będą burzyć pomnik Arbeloi, który zaczęli budować po ostatnich zwycięstwach

5

Dobrze, że Guler wybrał białych pasuje tam jak ulał, kolejny pajac.

2

@fafera wg wcześniejszych doniesień ma
być gotowy, ale po dwóch jednostkach treningowych nawet jak zagra to pewnie w końcówce

4

@wicek11 oczywiście liga włoska byłaby idealna, najlepiej wymienić go za Bastoniego.

1

@Marcelinho99 wieść gminna niesie, że ma porawdzic Inter.

2

@EzioAuditoreDF oczywiście, że będą, za 2 lata znowu przedłużą mu kontrakt za bajońskie pieniądze i będzie jeszcze gorzej. Tak się właśnie hoduje „gwiazdeczki”

7

Zachowanie Yamala w stosunku do Flicka pozostawia wiele do życzenia, ale co oczekiwać od chłopaka, który ma takiego ojczulka ? W normalnych okolicznościach posiedziałby trochę na ławce, to może coś by drgnęło w tej głowie.

9

@Chudini123 najpierw trzeba ograć Atletico kolego, a to wcale nie będzie takie proste.

0

@19Riki20 dzięki i nawzajem. Wszystkiego dobrego!

1

Aby myślec o awansie w LM powinniśmy wygrać różnica 3 bramek. Każdy wynik poniżej nie wchodzi w grę bo w rewanżu w
Madrycie dostaniemy oklep.

2

Cieszy 7 pkt przewagi, ale prawdopodobnie straciliśmy Bernala i Araujo, a kotlety miały okazję odpocząć. Ciężki będzie ten dwumecz w LM.

3

No i praktycznie weszli z piłką do bramki! Brawo Robert.

3

Trzeba zmienić tego idiote jak najszybciej!

0

@SheroeQ kolejny debil po Araujo i tyle, nie ma co się dziwić.

2

No debil i tyle.zawsze go za takiego miałem i ta sytuacja tylko mnie umacnia w tym przekonaniu.

0

@lukking no jednak Rapha robi wszystko lepiej

2

Szansa aby odskoczyć białym na 7 pkt, pytanie czy to wykorzystamy. Brakuje Raphy, Rash nie umie w pressing.

0

Brawo Rashi! Oby nie przegrać.

0

@nekker myślami w szatni

4

Laga na kurdupla i gol. Wstyd taką bramkę stracić.

0

@DJ6 Fermin gra jako fałszywa 9

0

@Guillegavira to też pewnie będą odpoczywać xD

0

Simeone daje odpocząć przed LM,
mądrze. Gdybyśmy mieli taką głębię składu jak oni to też pewnie wyszlibyśmy praktycznie drugim garniturem na ten mecz.

0

@AnalizaTV dokładnie ten wynik nic nie znaczy. Coś czuję, że nie zwiększymy przewagi pkt nad białymi dzisiaj.

7

Ograli City, Benfice, a przegrali u siebie z Getafe i broniącą się przed strefą spadkową Mallorca. Piłka bywa brutalna.

3

Akurat włączyłem na samą końcówkę i akcja Mallorci z pociskiem Kosowianina. Szok!

4

@Elvisek na pewno tak nie będzie do końca i na luzie to my możemy sobie grać z Rayo u siebie, a nie z kotletami

0

@KamiloFCB4ver jeszcze nie, ale na pewno pomoże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?