novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AnalizaTV dokładnie ten wynik nic nie znaczy. Coś czuję, że nie zwiększymy przewagi pkt nad białymi dzisiaj.
7
Ograli City, Benfice, a przegrali u siebie z Getafe i broniącą się przed strefą spadkową Mallorca. Piłka bywa brutalna.
3
Akurat włączyłem na samą końcówkę i akcja Mallorci z pociskiem Kosowianina. Szok!
4
@Elvisek na pewno tak nie będzie do końca i na luzie to my możemy sobie grać z Rayo u siebie, a nie z kotletami
0
@KamiloFCB4ver jeszcze nie, ale na pewno pomoże.
6
@VanBarca Inter nie potrzebuje napastników. Lepiej wymienić Urusa do ligi włoskiej nadałby się idealnie.
1
Cytując klasyka „co tu może się nie udać ?” xD
5
Takie coś znalazłem na Barca Corner - 1 h temu:
According to Globo:
Raphinha had been undergoing treatment before the match due to fatigue, and he was substituted specifically to avoid any greater risk.
Barcelona fans can celebrate…
Medical tests confirmed that Raphinha is fine and not suffering from any injury, and he will also be available for Brazil’s match against Croatia.
Let’s get through the international break — then everyone will be held accountable, from Atlético Madrid to the capital club
3
@Michas_13 której się nie ma…budżet płacowy zapchany po korek gigantycznymi pensjami m.in. Fatiego, Ter Stegena, Penii, Christensena
8
City nie zwojował, w Atletico też nie błyszczy, naprawdę nie wiem o co tyle hałasu. 26 lat na karku i tu raczej większego progresu już nie będzie. Niech mu płacą ile chcą byleby stamtąd nie odchodził i został podobną „legendą” co Grizz, który przez 16 lat nie zdobył nawet mistrzostwa ligi. Naprawdę nie rozumiem tego medialnego szumu wokół tego gościa i tych dziwnych teorii, że to idealna 9 dla Barcy.
0
@szymonekk gdzieś było podane, że ma dość atrakcyjną pensję na poziomie 5 mln
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Bramka stadiony świata!
0
@neolodz oni zawsze tak grają, żadna nowość. A my daliśmy się na tę grę nabrać grając na Wanda. Trudno mi odżałować tego meczu bo powinniśmy ich łyknąć w tym dwumeczu. Oby w LM nie popełnić tego samego błędu.
4
Ale ich rozklepali, szok!
4
La Liga nie pozwoli Realowi przegrać tego meczu!
1
Kontrakt do czerwca 2027 więc pewnie Deco spróbuje go opchnąć za kilka milionów, worek pszenicy i koło do roweru.
4
@Wkurwix to był na szczęście tylko silny skurcz. Robili badania i wykluczyli kontuzję. Odpocznie w trakcie repki.
0
@AnalizaTV mysle, ze Simeone preferowałby jednak Gaviego, on wielbi takich walczaków
12
Mnie on jakoś nie przekonuje, ale to może przez wgląd gdzie obecnie gra.
5
@MaFCB myślę, ze w 12 (z sędzią) ograją kotletów bez problemu
25
Opatrzność na nami czuwa, a Wojtula pewnie odetchnął z ulgą i pyknął fajeczkę.
3
@Marusek racja, rzeczywiście za dużo emocji ;-)
2
@Sz0ps0n Robert strzelił na 4:2 ;-) 3:2 było do przerwy.
2
Super tekst. Puchar dla autora.
1
@Dawidovsky15 ale drużyna z 15 miejsca ograła drużynę z 4 miejsca i automatycznie wskakuje na jej miejsce, więc pierwszy mecz u nas, a rewanż na Metropolitano
1
No pokazaliśmy moc! Szkoda tylko tych kontuzji….
46
Jaka tu cisza ;-) ledwie 2 komentarze, co się stało ? Czyżby szczypał co poniektórych wyczyn Roberta ?
0
Bramkarz z kontuzją mięśniową, czy to normalne ?
0
@Maysterme nie mamy obrony