0

Nie liczyłbym na to. Biorąc pod uwagę jak wyglądamy w tym sezonie z silnymi rywalami, trzeba dzisiaj ograć Espanyol i utrzymać 9 pkt przewagi. Jak prześcieradła ograją Bayern - co wcale nie jest niemożliwe, biorąc pod uwagę nonszalancka grę monachijczyków, to złapią wiatr w żagle i jeszcze wszystko może się wydarzyć.

1

@ShawnC dobry mecz u siebie zagraliśmy w rewanżu PK, to był perfekcyjny mecz i jeśli chcemy myśleć o powrocie to właśnie taki musimy zagrać w Madrycie. Obawiam się jednak, że to nie będzie możliwe. W zeszłym sezonie miałbym więcej wiary, natomiast w tym niestety ale coś uleciało z tej drużyny.

0

@ShawnC czasu nie cofniesz więc nie wiem po co te dywagacje. Dostaliśmy oklep u siebie bo młody chłopiec zapomniał, że lepiej stracić bramkę niż zawodnika w takim meczu. Nie zniżajmy się do poziomu Realu bo takie polowanie na czarownice nam nie przystoi. Trzeba było zagrać dobry mecz, a my przez pierwsze 40 minut graliśmy w szachy, a nie w piłkę nożną. Przegraliśmy z drużyną , którą rozklepalo w lidze mistrzów Bodo Glimt i to na ich stadionie.

0

@gumaz oby kolego, oby

1

@daniel32778 zgadzam się, że to nie jest gość na poziomie Barcy, a tym bardziej na ligę mistrzów, ale nie ma innej opcji. Tym bardziej, że my z jakiegoś niewytłumaczalnego taktycznie powodu musimy mieć lewonożnego obrońcę. Dokończyć ten sezon i zrobić w końcu czystkę składu bo trzeci rok z rzędu nie da się grać w ten sposób - czytaj bez obrony.

3

@Rastafarnianin żeby tylko nie wylać dziecka z kąpielą, bo może się okazać, że odpuścimy Derby, a we wtorek srogi oklep od kotletów bo np. Martinowi wywali bezpiecznik i dostanie czerwo jak jego kolega ostatnio

0

@Barca_Big_Moment szanuje Flicka, ale jeśli nie zmieni filozofii gry to wzmocnienia niewiele pomogą. Jesteśmy do bólu przewidywalni i cała Europa już wie jak z nami grać. Obawiam się, że 3 rok z rzędu to nie przejdzie.

1

@Aequlibre no i jakie to ma wszystko znaczenie dla wyniku ? Żadnego. Dostaliśmy w dupę na własne życzenie bo nie potrafimy dostosować się do gry rywala i w kolejnym ważnym meczu w tym sezonie popełniamy te same błędy. Nie bawmy w Real i nie szukajmy wokół winnych tylko patrzmy na siebie. To był 4 mecz z Atletico w tym sezonie, a my gramy na pełnym ryzyku cały czas tak samo. Wysoka linia obrony z nastolatkiem i nominalnym lewym obrońca na środku i kolejny rok z rzędu ktoś zostaje wyrzucony z meczu bo dostajemy piłkę za plecy. Z całym szacunkiem, ale to jest żart.

4

@ArcziArtt a nie ? Zważywszy na to gdzie się obecnie znajduje w hierarchii strzelców i w jakim czasie to osiągnął. Ja nie jestem jakimś wyznawcą Lewandowskiego, ale myślę, że zapisał się na stałe w historii tego klubu.

0

Robert szanuj sie i nie czekaj jak kulawy pies, aż łaskawie rzucą ci jakiś ochłap. W tym klubie od jakiegoś czasu niestety nie szanuje się legend.

1

@Lordzi obaj siebie warci więc czemu nie ?

0

@kejdzi De Jong nie grał w piłkę ponad miesiąc, od tak formy nie złapie. Fajnie, że wrócił, ale to nie jest jakieś mega wzmocnienie. Nie sądzę, aby Flick wypuścił go w pierwszej „11” na ten mecz.

1

@Pustelnik w pełni się z Tobą zgadzam, nie ma co żyć w krainie baśni tylko skupić się na lidze, a na mecz z kotletami posłać tych co grają mało. Bo jak wyjdziemy podstawą i dostaniemy 3-4 gole po kontrach to wszyscy na czele z Urusem będą musieli udać się na pielgrzymkę.

11

Zamrożą sędziów i tyle z tego będzie. Czasu nikt nie zawróci dostali w dupę i trzeba to przyjąć z honorem.

1

@mvnBasten w naszym przypadku biorąc pod uwagę kogo mamy na ławce jest wielce prawdopodobne, że stracimy punkty.

0

@mvnBasten nie można odpuścić ligi bo tylko to nam pozostało.

1

@karolpiłkarz Zapewniam Cię, że Atletico nie będzie w tym meczu się bronić. Garcia nie raz wyciągnie piłkę z siatki. Problem w tym, że oni nas znakomicie czytają uwielbiają grac w ten sposób i wystarczą dwie kontry. My jesteśmy drugi sezon jednowymiarowi, w kółko to samo, bez zaskoczenia.

1

To jest możliwe z tymi zawodnikami, ale dopiero za jakieś 10 lat gdy będą dojrzałym i ogranym zespołem. Barca jedzie tam nabrać doświadczenia i pogratulować Atletico awansu. Nic więcej się nie wydarzy, no może poza czerwoną kartką mojego ulubieńca Gerarda Martina.

0

@tbas no to jeśli Cię nie przekonam to kończę dyskusję, ale głębi składu to my nie mamy i z tym musisz się pogodzić.

0

@PietrasCoelho powinien odpuścić kurdupla i dać mu strzelić. No, ale czego oczekiwać od 18 latka. Z niego będzie solidny obrońca, ale za jakieś 8 lat

0

@tbas to nie wina sztabu, że klubu nie stać na głębię składu. Popatrz jak szerokie kadry mają pozostałe zespoły, a my jedynie silna 11, a na ławce szrot. To się musiało tak skończyć.

0

@Aequlibre wszyscy są zajechani, nie da się grać jednym składem wszystkiego.

1

@PietrasCoelho jak trudno winić ? wiedział co robił. Daj ciała jak jego kolega z Urugwaju ten sam poziom intelektu.

2

@Hogart jak sędzia pomógł ? Poziom iq naszej obrony jest niższy od ameby. Ile było mówione, że lepiej stracić gola niż zawodnika. Kolejny raz to przerabiamy, jeden juz nawet pojechał z tego powodu na pielgrzymkę.

3

@tarantino10 do zrobienia to jest flaszka na otarcie łez. Przestańmy żyć marzeniami, że ten dwumecz jest do wygrania. Od początku było wiadomo, że z takimi „tuzami” obrony to Europy nie zwojujemy. Trzeba wracać i walczy o majstra w tej śmiesznej lidze.

0

@Pateroos myślę, że będą chcieli nas upodlić i powtórzy się wynik z pierwszego meczu PK.

0

Co roku to samo, jak nie jeden idiota Araujo to drugi Cubarsi i tak w kółko.

3

I chuj po meczu, dziękuję, dobranoc.

0

Będzie czerwo niestety.

0

Yamal musi być w tym meczu bardzo dojrzały i nie dać się sprowokować, oby bez głupot i wymachiwania łapami w stronę sędziego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?