2

denis co porobil pila jak xavi :D

0

denis-arda-suarez xdd

0

ziomki wiecie moze czy gdzies obejrze w telefonie meczyk barcy bo wlasnie wracam z wakacji w samochodzie i tylko przegladam flashsport...

1

arda juz czlapie ...

1

zamknac to on moze paczke po wyjeciu szluga , nie oszukujmy sie ale rudy na pozycji lewego obroncy srednio sobie radzi jeszcze z jego aktualna forma boje sie myslec o nasza lewa flanke , no chyba ze lucho postawil na 3 obroncow a Sergi Roberto wachadlowy.

11

Jestem kibicem barcy ale co ten trener nasz czasami wystawia w skladzie to sie w glowie nie miesci , szczerze to mam nadzieje ze dostaniemy bramke przez rudego i sie skonczy ustawianie go na LO ... Mamy swietnego Digne zastepce Alby ktory powinien grac a on wstawia rudego...

4

no w sumie czego chciec wiecej , kobieta a na dodatek kibic Blaugrany marzenie :D

0

randka w ciemno ? :D

0

zawsze chcialem coutinho w barcy ale niestety my 50 milionow na Andre Gomesa przeznaczylismy;/

2

ale te fryzury na dziewczynke co ma moreno sa modne :D przeciez to jak sie w nich wyglada wola o pomstwe do nieba :D

2

Messi

5

tak zeby wszystkich ustawial po kątach i zalil sie wszystkim ze jest lepszy od suareza i nie gra w wyjsciowej jedenastce

0

chcialbym taki sklad na dzis:
Bravo
Aleix Vidal-Pique - Umtiti -Digne
Rakitic-Busquets-Iniesta
Messi-Suarez-Denis Suarez

0

Nie mamy typowej 9 na zmiane to lucho chociaz tello by sprobowal a noz widelec moze by sie sprawdzil , a tak to siedzi na trybunach .....

1

chlopie co ty cpiesz , ty chyba nie widzisz co rakitic widocznie robi w srodku pola

0

Arda dzisiaj zamknąl mi jape xd

1

Kurde wydaje mi sie ze Lucho powinien jednak na Aleixa stawiac aby nabieral pewnosci siebie bo roberto to typowy pomocnik i tam powinien grywac .

1

Rudy w szoku

1

ale pila od rakiety

2

kurde digne to bedzie mega konkurencja dla alby ;d

0

Szkoda ze tello nie moze zostac z nami mysle ze napewno bylby lepsza opcja niz taki mario gomez czy nawet luan napewno tez lepszy niz munir .

3

oj antonella pogadamy wieczorem na temat trolla :D

0

nie ma sie co cieszyc bo w sobote to my gramy z sevilla , dobrze ze dwa mecze chociaz bedzie latwiej , chyba ;D

4

real zaczyna grac swoje , dzida na pole karne i moze cos fartem wpadnie a moze jakas symulka w polu karnym , ciekawi mnie gdzie zlote dziecko James jest wart 75 mln bo obawiam sie ze ten sezon bedzie decydujacy jezeli nic nie pokaze to chyba real go pozegna :D

1

james musi byc naprawde slaby skoro drugi sezon z rzedu zaczyna na lawce i nic chyba nie wskazuje aby to on gral w podstawowym skladzie

0

o co kaman bo nie w temacie ?

1

my potrzebujem 4 napastnika doswiadczonego , ktory wejdzie za pistolero prztrzyma pilke zgra do pomocnikow a nie jakiegos luana , takich jak on mamy pelno , denis suarez ,rafinha ,arda , munir . Mario Gomez bylby wedlug mnie idealny albo lucas perez ewentualnie ayoze perez z newcastle

0

to ze jest cieniasem to samo bylo za bieglera ktory go wcisnal do reprezentacji

1

Wisniewski , Kus to nie poziom reprezentacji nie wiem co oni tam robia w ogole

0

taaa glik tylko gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?