5

nie bylo go bo byl za linia boczna bo wczesniej sie wywrocil i musial zejsc bo mu noge prawie urwalo i sedzia go nie wpuscil na karnego

0

po karnym ktorego nie powinno byc bo neymar z glodu sie przewrocil

0

Vidal skasuj jeszcze tego Mane :D

0

teraz dembele dawac i kontry !!!!!!!!

1

tam dembele powinien byc

0

Valverde hahahahaha

0

3x na tak

2

nie przejmujcie sie zaraz wejdzie semedo za coutinho i dopiero bedzie obrona czestochowy :D

0

wezta juz tego coutinho z tego boiska

1

zaloze sie ze semedo za coutinho i 4-4-2 xddd

0

gruby po bramce mysli ze jest najlepszy i juz mu sie nie chce biegac, coutinho jak zwykle przecietny, musi wejsc szybki dembele, pomoc narazie okej jednak vidal troszek slabiej dzis, no i ta prawa obrona, roberto troche za wolny :)

0

coutinho do zmiany bo jest mierny dzis i chyba roberto bo za wolny ;./

0

roberto jest objezdzany masakrycznie

1

zobaczymy co nasi sa warci w koncu jakis lepszy rywal

0

Vidal to ma tak ze jak zle wejdzie w mecz to jest lipa, ale jak od poczatku sie naladuje to biega przez 90 minut jak opetany :D

0

bylo pewne ze wyjdzie 10 nie wiadomy byl tylko arthur, czy postawi na walczaka vidala czy brazylijczyka, jak sie okazalo arturo bedzie smigal, obrona byla pewna atak to samo, przeciez dembele ostatnio gral do konca a coutinho zszedl w 60 minucie :D

0

hajto to taki wlasnie jest ze kazdy z niego beke cisnie, kto by to nie byl, borek czy bozydar :D

0

troll ?:D

0

lechia 3;3 xdd

0

orientuje sie moze co to za model alufelgi bo nie moge nigdzie znalesc takiego modelu https://zapodaj.net/3080d96613a7d.png.html
z gory dziekuje za pomoc

0

karny dla legii xddddddddddd

0

cristiano nie lubi tego xddd

0

udalo sie zlapac ajax na live ze awansuje po kursie 5 za 100 zl :D

0

messi sam w ofensywie ale tak to jest jak mamy trenera jakiego mamy...

0

karny dla utd

13

bo obie sa tak samo ogorkowe

13

drugi mecz gra w pierwszym zespole xddd

5

Valdi wygraj tryplet i odejdz proszeee

0

Mam pytanie odnośnie rejestracji sprowadzonego auta a konkretnie z Włoch otóż auto miałoby zostać kupione od gościa który sprowadza auta, posiada na sprzedaż audi a3 z silnikiem 2.0 , 170km i wycenił mi ze koszt rejestracji wyniesie mnie około 500-600 zł tzn. tłumaczenie dokumentów,przeglądy ubezpieczenie itp naprawdę koszty są tak nie duże ? Jestem totalnie zielony w tych sprawach, jakby ktoś mógł streścić co i jak to byłbym wdzięczny :)

4

zawsze byla na takim poziomie ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?