olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
borusia gubila punkty ze sredniakami a bayern mimo ze tez nie gral najlepiej to jednak punktowal a teraz kibice bvb maja powtorke z rozrywki :D
0
liverpool to takie totki w ostatnich latach, przegrywy na maxa a spolecznosc jara sie nimi bo dotarli do finalu LM, oczywiscie nie umniejszam im bo graja ladna pilke ale final z realem wszystki zweryfikowal na jakim sa poziomie,dziwi mnie rowniez przed kazdym losowaniem strach ze jakbysmy trafili na liverpool to by nas rozniesli 10:0 w dwoch meczach :D
5
brawo totki jazda z nimi :D
0
isamu ponton widac ze problem z plucami xd
0
dostala w potylice
0
jakie jaja? :D jakby mi dali 20 kola to bym wyszedl chetnie i jeszcze bylbym slawny
0
bonus wyszedl z kontuzja, szacun... xd
0
nie taxi zlotowa a kontuzja go pokonala
0
polak mial jedno obalenie i dwa kopniaki ;)
0
nie no decyzja sedziow decyzja sedziow ale co ma powiedziec wlasciciel, ze zostalo ustawione,kazdy normalny wie ze kasjo go walil w pysk caly czas a polak mial jedno obalenie i dwa kopniaki:D
0
bardziej wyrownana walka niz kasjo z blondynka
0
oscamowane to zostaly moje dwa kuponu gdzie dalem na kasjo xd
1
widac po minach sedziow ktorzy smiali sie w twarz ze to ustawione, szkoda bo jak mowili boxdel i ten gola chca zeby walki byly bardziej profesjonalne a sedziowie to koledzy;/
0
nie no myslalem ze ta gala robi sie powazna ale widze ze jednak nie:)
4
Mallenco na varze 100%
0
jak on go ani razu nie trafil, a ten go punktowal non stop hahahaha
0
coooo ?:D jak to mozliwee
0
to jest FAME MMA nie KSW,UFC czy inna organizacja
3
jazda kasjo z blondynka
0
ten hassan z wiewiorem nawet spoko walka napewno najlepsza od powstania tej gali w drugiej wiedzialem ze za wiele nie pokaza dziadki 40 letnie ktore nie mialy stycznosci ze sportem no nic czekam dalej :)
0
ma ktos konto skrill mam pare pytan? z gory dzieki za pomoc
0
ciekawe czy wuja ma jaja i wpusci milika i zagramy na 3 napadziorow
1
po co on tego rece trzyma
0
jakis karny by sie przydal dla naszych co by sie nam lewy odblokowal
0
tak naprawde na kazdej imprezie typu dyskoteka jest wiecej takich osob z tym ze one sie tym nie chwala ze robia to co marcia :D
2
głodnemu chleb na mysli :D
0
ale Marcia Linkiewicz to petarda
0
mirek okninski jak zwykle na wziewach...
0
dlaczego wiara gwizdze na parke skoro borys gada wieksze glupoty od niego ;d
0
Borys po skrecie z tajlandii naprawde jest z nim fatalnie :D