olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopóki w szeregach wroga jest Vini,Benz i Vasquez to tyle bramek w plecy nam nie grozi, aczkolwiek boje się żeby nasi za bardzo się nie poczuli w sobotę i nie dostali 2:0,3:0
19
Vinicius to taki trochę deulofeu, drybling i szybkość okej ale wykończenie i ostatnia decyzja leży u niego totalnie :)
0
Piękny poranek aż się chce do pracy iść:). Pokora pokorą, ale liczę na manite w sobotę :)
0
ktos linka poda ? z gory dzieki
1
Mi tam ich nie szkoda od zawsze jakoś nie pałam do nich optymizmem już bliżej mi do arsenalu czy totkow niż do nich a ten Hazard to taki trochę Coutinho, potrafi grać super sam ciągnąć drużynę przez jakiś czas a później znika na pare miechow, rozumiem ze nie można mieć cały czas wysokiej formy, ale od takich grajków wymaga się pewnego poziomu a u nad Coutinho jest aktualnie gorszy od Alenii ;)
0
mam nadzieje ze Casemiro znajdzie noge na orbicie i zagra w PK
2
Żeby wbić do fpl to musisz grać w fpl-c a żeby dostać się do fpl-c musisz napisać do supportu żeby Cię dodali, tylko trzeba mieć jakieś osiągnięcia na scenie typu wyjazdy na lany czy gierki w jakiś ligach internetowych na profesjonalne drużyny
3
myslal ze jest najlepszym bramkarzem na swiecie i obroni 5 karnych a niestety jest zwyklym przeciatniakiem :D
0
to rakitic wszystko wali do tylu i jakos nikt nie narzeka :D
8
Niestety wydaje mi się ze dopóki Messi nie skończy kariery u nas to i Suarez prędko nie odejdzie, kiedyś tez nie strzelał ale wypracowywał mnóstwo sytuacji kolega i biegał w pressingu teraz nie dość ze stoi to jeszcze drze ryjca na kolegów.
2
Filmik spoko, tylko ta morda tego brazola w koszulce Barcy wywołuje odruchy wymiotne ;)
2
Strzelby będą jak kupimy napadziora który umie piłkę przyjąć, bo nasz napastnik narazie przechodzi tutoria jak przyjac piłkę a dopiero za 1-2 lata będzie można go śmiało rozliczać z bramek jak już opanuje te umiejetność :)
6
Nasz trener jeszcze nie zderzył się z rzeczywistości ze prowadzi Barce tylko jeszcze w Bilbao jest
1
Tak myśle ze jak byśmy odpadli z LM i PK odpowiednio z Realem i Lyonem to Bartomeu nie powinien zwalniać Valverde tylko go wypie... To jest śmiech żeby taki klub jak Barca z takimi zawodnikami grał taka kaszanę, tu nie chodzi nawet o wczorajszy mecz tylko o całokształt od panowania tego trenera, ciagle głosy ze oszczędzamy się na LM i w lidze oraz PK gramy na pol gwizdka, przyszedł mecz wczoraj a oni wcale lepiej nie grali niż w niedziele. Rakitic,Suarez to byli do sprzedaży w lato i powinni zostać zastąpieni przez młodzików nawet z Barcy B, proszę zwrócić uwagę jak Pique wczoraj instruował Rakiticia żeby ten z piłka biegł do przodu, było tak raz w pierwszej połowie i dwa razy w drugiej:) Kto oglądał ten widział, Arthur który gra pół roku u nas zjada rakiticia w każdym aspekcie może poza doswiadczeniem;) O grubym w ataku to nawet nie będę się wypowiadał bo to była paraolimpiada;)
Jeszcze słowo o przedluZeniu umowy z Valverde, ogłaszanie tego jeszcze przed końcem sezonu to głupota może gdyby Bartek postawił jakiś warunek ze jeżeli wygramy albo dojdziemy chociaż do półfinału w LM to go zostawi, może ten tuz na ławce by więcej ryzykował i coś zmienił pod względem kadrowym może Cou pograłby w pomocy. Wiem ze to takie "gdyby babcia miała wasy" ale tym przedłużeniem jeszcze w tym momencie Bartomeu poklepał po ramieniu Valverde ze prowadzi super zespół :)
0
Lepiej juve over 1,5
0
Dopóki Messi będzie grał to i Suarez będzie w tym klubie, to samo Rakitic dopóki Valverde tu będzie to również Chorwat będzie grał. Nawet za Lucho graliśmy fajna piłkę a za Valverde w LM z mocniejszym rywalem jest co mecz to samo. Po meczu z Valladolid pisaliście ze przyjdzie LM i będzie inny zespół, niestety ja różnicy nie widziałem ;)
2
hahhhahhhaahhahaha
2
60 minuta coutinho za dembele. 75 vidal za roberto :D robta skriny :D
16
trenerzyna zmieni ale dembele za coutinho i roberto za vidala a gruby dalej bedzie sie kopal :D
0
39 minuta jestem w stanie wylaczyc bo zaraz rozje... tv przez grubego ...
0
o moj boze suarez wez sam zejdz
5
tak
9
Suarez ledwo co biega ale eksperci na la rambli uwazaja ze nam 9 nie potrzebna :D
1
ajaja dembus blisko troche wyzej podnies pilke :D
0
jakby ktos mogl link na priv z pl komentarzem podac to bede wdzieczny :D
5
Pamietam ze kolega się nie stawił to zapłacił karę ale wcześniej policja po niego przyjechała i go osobiście zawiozła :)
4
Haha a ludzie nadal myślą ze Zidane to trener na miarę Guardioli czy Fergusona:) Gdyby w LM był Var to Real może raz by wygrał LM pod jego wodza;)
12
saul i pjanic razem wzieci nie daja tyle co pogba
0
slask strzeli brame na 100% bo wisla w obronie ogorasy do tego peszko i kuba w drugiej polowie juz nie beda biegac w obronie bo nie beda miec sil tak jak bylo w zabrzu :D
0
Niby tak, ale Milan to tez nie Barca w moze wlasnie takie Hiszpanskie Alaves czy Betis :D