olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
slask strzeli brame na 100% bo wisla w obronie ogorasy do tego peszko i kuba w drugiej polowie juz nie beda biegac w obronie bo nie beda miec sil tak jak bylo w zabrzu :D
0
Niby tak, ale Milan to tez nie Barca w moze wlasnie takie Hiszpanskie Alaves czy Betis :D
1
Ale mnie sie podoba ten Betis, wsadzili brame i dalej cisna nie cofneli sie jak wiekszosc druzyn la ligi bo strzeleniu bramy, chcialbym zobaczyc nawet przez rok Setiena u nas na ławce jakby wygladal zespol z nim na ławce, widac ze nie boi sie grac ofensywnie, brakuje tylko rasowego napadziora w Betisie ;D
0
Mimo wielu komentarzy na tej stronie ze Icardi sie nie nadaje do nas, chetnie bym go zobaczyl z powrotem w barwach barcy, gruby mlodszy nie bedzie a co za tym idzie lepszy, a taki Icardi wchodzi w najlepszy wiek dla napastnika. Aktualnie nie ma napadziora ktory jest do wyjecia ze swojego klubu Keane czy Mbappe, co do ostatnich plotek na temat Jovicia to jezeli cena bedzie mniejsza niz 80 mln to mozna zaryzykowac bo tak naprawde to dopiero jego pierwszy sezon w ktorym przekroczyl granice 10 goli i nie wiadomo jak odczuje taki przeskok bo jednak Barca to nie Frankfurt
5
od najlepszego napastnika na swiecie do zwyklego przecietniaka, mowta co chceta ale jak nie kupimy napadziora nawet tego Jovicia to bedzie problem w nastepnym sezonie juz teraz jest a jeszcze LM nadchodzi gdzie gruby od 2 lata gra jak gra :D
0
ale ten suarez to jest kaleka
0
mam nadzieje ze nam wsadza na 1:1
1
we wtorek liga mistrzow a ten wpuszcza suareza,rakiticia i do tego coutinho
0
licze na bramke dembele,boatenga i leo :D
14
furman to jest taki idiota jakich mało, uwaza sie za jakas gwiazde a jest zwyklym polskim przecietnym kopaczem
0
Czyli już wiemy czy Rakitic zostanie czy nie ;)
4
A nie ? Zobacz co Dembele robił w Borussi :)
0
Mamy lepszych, czyli Dembele i Malcom, dać tylko więcej szans temu drugiemu i pokaże na co go stać ostatnio z realem wjeżdżał jak w masło w obronę realu tylko niestety brak szans od trenera i jest jak jest ;)
5
Oby odpalił a kasa z de ligta na napadziora i zmiennika Alby;)
1
brawo PSG dawac jeszcze jedna
1
Dziwie się ze nasi go nie sprzedali za 25-30 mln przecież to byłby złoty interes, niektórzy na tej stronie jak i w zarządzie klubu liczyli ze po dobrym pół roku w Interze cena 40-50 to okej cena, zapomnieli o tym ze Rafinhia gra dobrze pół roku a następny rok-dwa się leczy :/
0
Dziś zagrałem sobie ze United over 1,5 ( united mocne u siebie ostatnio także myśle ze spokojnie strzela dwie bramki pogba w formie do tego )
Roma również over 1,5 (również co w przypadku UTD, Roma u siebie napewno będzie chciała wygrać wysoko bo na wyjazdach im się średnio wiedzie tym bardziej w LM)
kurs ponad można za 50 zł wjechać ;)
28
co ze ma 2-3 lata jak zrobila sie z niego taka swieta krowa ze nie dosc ze nic nie gra to i tak wychodzi w podstawie, o jego wyczynach i bramkach w LM w dwoch ostatnich sezonach szkoda gadac, a machanie rekami i pretensje do kolegow to wisienka na torcie
9
Rebic gra z nim w zespole a to Chorwat xd
1
Mam nadzieje ze Marciniak sędziując ajax-real nie będzie się bal użyć Varu kiedy będzie potrzeba i nie zda się na swój instynkt, bo jak wiemy niekiedy w ekstraklasie starał się być od niego mądrzejszy a sędzina z niego nie lepszy niż Lahoz.
2
Jeżeli Valverde wygra tryplet odejdzie sam w chwale:) Jeżeli natomiast odpadnie z LM to Bartek go sam wywali bo LM to priorytet miała być, Valverde nic się nie nauczył, dostał Malcoma,Vidala,Arthura w lato teraz Boatenga, był jeszcze Alenia i Munir który odszedł, czy nie można było od początku sezonu dawać więcej szans Alenii,Malcomowi czy nawet Munirowi grać w lidze ze słabszymi zespołami? To on teraz im daje dopiero więcej szans, nie trzeba być specjalista żeby zobaczyć ze oni nie maja sił. Rakitic i Suarez po 20 minutach już wyglądali jak po maratonie. Śmialiśmy się z Realu ze Solari to słaby trener, ale on chociaż widzi to kto jest bez formy i nie boi się posadzić na ławce Isco,Marcelo,Bale,Casemiro czy Asensio. Gdyby taki Boateng dostal trochę minut to kto wie czy nie wypadłby lepiej od grubego, tego się nie dowiemy. Było MSN niestety został już tylko Leo, trzeba dać pełne zaufanie Dembele i sprowadzić 9 klasy światowej i myśleć o zmianie w ataku.
3
Oglądając dziś powtórkę z meczu bo nie mogłem obejrzeć wczoraj, naprawdę to wygladalo fatalnie, Coutinho powinien na ławce siedzieć co powinno być formalnością po powrocie Dembele, szkoda ze Malcom nie dostał szansy nawet na lewej stronie, gorszy od Cou by nie był.
Napisze poraz kolejny ze z tym napastnikiem to my daleko nie zajedziemy, może ładować w lidze seriami ale aktualnie o wiele lepszy od Benzema to on nie jest, machanie łapami oraz pretensje do kolegów to jedyne co go cechuje aktualnie, mam nadzieje ze zarząd nie myśli żeby go zostawić w następnym sezonie bez godnego konkurenta. Jeszcze jedna uwaga która rzuciła mi się w oczy to zaczynamy grać podobnie jak rok temu przed rewanżem z Roma i trzeba być ślepym żeby nie widzieć tego ze taki Rakitic w 30 minucie już nie ma siły biegać i jego wkład w nasza ofensywę jest mizerny bo nawet za polowe nie wychodził.
7
Z Suarezem i Rakiticiem możemy w następnym sezonie walczyć o grę w lidze europy
0
podrzuci ktos link do streama na priv? z gory dzieki
1
9 bo rakitic tez nie wiele robi
0
ah ten betis, 75% posiadania pilki i jak zwykle w plecy :D
5
ten brazol wywraca sie po kazdym kontakcie to sie nie ma co dziwic ze sedzia nie przerywal, cos w stylu neymara sedziowie juz sie uprzedzili do niego bo wiedza ze symuluje
8
ten Vinicius wiecej wywrotek niz kontaktow z pilka
1
czysto bylo Vini sie przewraca od powietrza co kontakt z przeciwnikiem to lezy..
0
cyk united dwojeczka martial tym razem :D