1

pomoc chyba malo kreatywna, ale przod torpeda dzisiaj

0

Dzis bym chcial aby Leo na lawce zaczal Dembele ostatnio w formie , Coutinho tez lapie ostatnio dobre noty, gruby na szpicy i jazda, do tego w pomocy chetnie bym zobaczyl zestaw taki jak ostatnio Arthur-Rakieta-Vidal i w drugiej polowie Alenia w koncu przy dobrym wyniku,obrona jaka mi sie marzy to alba-murilo-pique-semedo :D

p.s nie wazne xd

5

tylko na zawal nie zejdz od tego biegania bo nici z meczu

0

real pieknie ruszyl, ale to dobrze wrozy bo zawsze jak tak graja w tym sezonie to w drugiej polowie graja kaszanke i sil nie maja :D

0

dawac teraz real losowac :D

0

E tam zwrot mi już kupon rozliczyli wczoraj cześć jyz wypłaciłem dokładnie 650 zł zostawiłem sobie tylko 150 na weekend na drobne manewry

24

A o 17 cyk Real-Barca piękna sprawa :)

0

Drodzy koledzy gracze fify jestem zielony w tym bo dopiero zacząłem grać division rivals i aby grać te ligę fut chsmpions to trzeba wbić te 2000 pkt i ona oczywiście jest tylko w weekend, jakie nagrody się dostaje mniej więcej i od czego one zależą z góry dzieki za pomoc

2

Neymar w jego wieku dopiero do barcy przychodził i się messiemu pucowal :)

0

Szkoda ze w niedziele z leganes prawdopodobnie dembele znów usiądzie, bo nie będzie tyle miejsc w ataku to samo w pomocy, Vidal ławka lub Arthur :/

2

Akurat rakitic wczoraj bardzo dobrze

0

gruby nie tak mocno bo zabijesz kogos

1

valverde podbija cene za denisa

11

suarez 10 minut na boisku a juz walczy ze swoja glowa i sie kopie po czole xd

0

bylo szukanie coutinho wszedl gruby to teraz wszystko na niego, eh

0

sama smietanka wchodzi, suarez,roberto jeszcze busiego brakuje xd

0

nareszcie semedo nie na pale w srodek tylko podniosl glowe

2

od jakis 10 meczy :D

4

ajajaja ale ciasteczko od dembele

0

dembele hahahahahahah xdd

2

bramka dembele ostatni dotknal pilki

0

coutinho wiecej tych kolek zrob, jak mnie irytuje jego drybling dzis to masakra

0

vidal jak dzik w pasnik do kazdej pilki idzie

0

110zl

0

na weekend to ja mam czym grac, bo wygralem wczoraj 840 zl
wlasnie korci zostawic bo nasi mocnym skladem a u siebie mysle ze jestesmy w stanie wbic 3-4 bramki

0

ostatni mecz mi zostal koledzy na kuponie barca handi -2 i wejdzie 700 zl albo mam cashout 340 zl co myslicie ?

0

nie bartka ale pisze ze bartka przy okazji tez ;D

0

nie ma co sie oszukiwac, jezeli nas wydala z pucharu krola to sami sobie bedziemy winni i ten zarzad nieudolny powinni sie podac do dymisji wszyscy a bartek i z nimi przy okazji, zeby w takim klubie nie sprawdzic takich ewentualnosci i potrojna korone mozna odchaczyc :D

0

kessie brak slow ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?