olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
pomoc chyba malo kreatywna, ale przod torpeda dzisiaj
0
Dzis bym chcial aby Leo na lawce zaczal Dembele ostatnio w formie , Coutinho tez lapie ostatnio dobre noty, gruby na szpicy i jazda, do tego w pomocy chetnie bym zobaczyl zestaw taki jak ostatnio Arthur-Rakieta-Vidal i w drugiej polowie Alenia w koncu przy dobrym wyniku,obrona jaka mi sie marzy to alba-murilo-pique-semedo :D
p.s nie wazne xd
0
https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/3237876873
https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/3225163779
https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/3774749707
ja dzis za drobne sie bawie
5
tylko na zawal nie zejdz od tego biegania bo nici z meczu
0
real pieknie ruszyl, ale to dobrze wrozy bo zawsze jak tak graja w tym sezonie to w drugiej polowie graja kaszanke i sil nie maja :D
0
dawac teraz real losowac :D
0
E tam zwrot mi już kupon rozliczyli wczoraj cześć jyz wypłaciłem dokładnie 650 zł zostawiłem sobie tylko 150 na weekend na drobne manewry
24
A o 17 cyk Real-Barca piękna sprawa :)
0
Drodzy koledzy gracze fify jestem zielony w tym bo dopiero zacząłem grać division rivals i aby grać te ligę fut chsmpions to trzeba wbić te 2000 pkt i ona oczywiście jest tylko w weekend, jakie nagrody się dostaje mniej więcej i od czego one zależą z góry dzieki za pomoc
2
Neymar w jego wieku dopiero do barcy przychodził i się messiemu pucowal :)
0
Szkoda ze w niedziele z leganes prawdopodobnie dembele znów usiądzie, bo nie będzie tyle miejsc w ataku to samo w pomocy, Vidal ławka lub Arthur :/
2
Akurat rakitic wczoraj bardzo dobrze
0
gruby nie tak mocno bo zabijesz kogos
1
valverde podbija cene za denisa
11
suarez 10 minut na boisku a juz walczy ze swoja glowa i sie kopie po czole xd
0
bylo szukanie coutinho wszedl gruby to teraz wszystko na niego, eh
0
sama smietanka wchodzi, suarez,roberto jeszcze busiego brakuje xd
0
nareszcie semedo nie na pale w srodek tylko podniosl glowe
2
od jakis 10 meczy :D
4
ajajaja ale ciasteczko od dembele
0
dembele hahahahahahah xdd
2
bramka dembele ostatni dotknal pilki
0
coutinho wiecej tych kolek zrob, jak mnie irytuje jego drybling dzis to masakra
0
vidal jak dzik w pasnik do kazdej pilki idzie
0
110zl
0
na weekend to ja mam czym grac, bo wygralem wczoraj 840 zl
wlasnie korci zostawic bo nasi mocnym skladem a u siebie mysle ze jestesmy w stanie wbic 3-4 bramki
0
ostatni mecz mi zostal koledzy na kuponie barca handi -2 i wejdzie 700 zl albo mam cashout 340 zl co myslicie ?
0
nie bartka ale pisze ze bartka przy okazji tez ;D
0
nie ma co sie oszukiwac, jezeli nas wydala z pucharu krola to sami sobie bedziemy winni i ten zarzad nieudolny powinni sie podac do dymisji wszyscy a bartek i z nimi przy okazji, zeby w takim klubie nie sprawdzic takich ewentualnosci i potrojna korone mozna odchaczyc :D
0
kessie brak slow ....