0

totki ostatni przegrywaly w 80 minucie 0:1 i wygraly takze spokojnie :D

0

Leo wczoraj jako kapitan i zawodnik naszego klubu pokazał po raz kolejny ze dobro zespoły na pierwszym miejscu, Coutinho który gra piach od paru tygodni dostaje ważnego karnego w takim meczu. Mam nadzieje ze Coutinho po tym meczu przypomni sobie jakie ma umiejętności bo będzie potrzebny w LM, tak myśle ze taki Neymar odszedł bo chciał być liderem i zdobyć ZP, a Leo właśnie takimi akcjami jak wczoraj by mógł mu ja zapewnić, poprzez oddanie karnych w takich meczach czy granie pod niego :)

0

Inter gospodarz pozatym już w lidze nie gra o mistrzostwo jedynie puchar Włoch a spaletti jak nic nie wygra to go zwolnią dlatego mogą się zmotywować i do tego skład może wystawi solidny, pozatym we wtorek Milan gospodarz wygrał, wczoraj atalanta no i dziś wychodzi na inter, pozatym za drobne można się pobawić :)

4

Piękny poranek barca wygrała i trochę kasy wpadło przy okazji od buka, osoby które pisały na priv i zagrały któryś z kuponów są na plus ( kupony które weszły, na moim profilu wczoraj wrzucalem po 22 godzinie), dziś natomiast jak ktoś się bawi razem ze mną to gram:
Girona over 1,5
Koeln over 1,5
Inter over 1,5
+forbet promocja 1,14 do każdego kuponu
Stawka 15 zł
Kurs łączny ponad 10 na każdym buku powinien wyjść, kupon oczywiście mega nie pewny bo bramki to loteria i nikogo nie nakłaniam do gry ;)
Miłego dnia

P.s link do kuponu wrzucę po 16 po pracy

0

0

oliwa sprawiedliwa

0

Brawo pikej hahahahahahaha

0

jasper matko boska ty kocie

0

betis cieniasy :D

0

Spoko Maroko, popatrzymy na piękne kołeczka z piłka oraz to jak się kopie po czole :)

0

Ja kiedyś aktualizowalem składy do fify 13 to jakiś plik z neta tylko pobierałem który ważył 2-3 Mb po wklejeniu miałem aktualne składy robiłem to ze 2 lata temu ;)

3

takie tuzy mieszal jak allen xdd

0

Tu Cię zaskoczę,po wyleczeniu kontuzji rafinhia pewnie od nas odejdzie na co liczy połowa la rambli razem ze mną, bo tylko będzie blokowa alenie,puiga czy de jonga, oczywiście na papierze jest tak jak piszesz ;)

3

Dawaj Dembouz wracaj już, mam nadzieje ze po tych paru dniach nie będzie miał jakiegoś wielkiego zjazdu formy ;)

0

Alaves dało ciała :)

0

najbardziej nie pewny juz wszedl zostalo tylko empoli i alaves mysle ze na 90 % wejdzie

0

Po co? Czasami wrzucę tutaj predykcje a ja gram tylko w celach hobbystycznych a przy okazji coś wpadnie :)
Zreszta to nie są pewniaki 200% ;)

0

Wczoraj parma,frosinone weszły na podbicie dałem ze strzela, a na drugim kuponie fiorka over 1,5 i atalanta over 1,5 niestety inter zawiódł bo nie strzelił, gram tylko bramki w takich meczach bo wyniki to ruletka moim zdaniem pozatym zawsze przynosi jakiś profit :)

1

Empoli strzeli 1,22

Alaves strzeli 1,5 over nie over w meczu tylko samo Alaves over 1,5 kurs 2,30 i fenerbache obie strzela kurs 1,90 + promocja na forbet do 12 godziny 1,14 do kuponu gratis
Zależy od buka ale na każdym wydaje mi się ze powinien wyjść kurs ponad 5

1

No to będziemy bogatsi mam nadzieje byku, zieloności

0

Forbet

2

Wczoraj udało się wygrać pare złoty kto zagrał ze mną ten przytulił coś w samo południe oraz wieczorem ja osobiście grałem po 30 zł z kursem ponad 5 także udało się wyjąc prawie 300 zł ;)



Dziś gram

Alaves over 1,5

Empoli strzeli

Fenerbache-Yeni btts
kurs łączny około 5,5 stawka 30 zł:)

0

lazio bramka ladnie

0

w mediolanie od dzis tylko milan, fu... inter

0

moj ostatni mecz na kuponie z interem byl w tamtym roku jak grali z sasuolo na wyjezdzie i dalem rowniez btts i przegrali chyba 2:0 :D

0

koles wchodzi na boisko 10 minut temu i czerwona odrazu i moj btts poszedl sie jeb...

0

Politano ty idioto

1

czyli albo 120 mln albo coutinho+rakitic=neymar :D

0

jak ktos zagral tak jak pisalem rano to juz moze otwierac szampana bo zostaly tylko dwa pewniaki a konkretniej dwie bramki. milego a ja ide analizowac kolejne mecze na popoludnie :D

https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/3758362545

0

Jakby ktoś chciał pewniaki na dziś to polecam zagrać fiorka over 1,5 goli + celta obie strzela i parma strzeli na podbicie kurs ponad 5 ja dzisiaj za 100 skromnie zagram po wczorajszych udanych rajdach :) miłego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?