1

real cos wsadzi, jednak ofensywa u nich wyglada dobrze ostatnio do tego karim w lidze wali jak najety

0

Brakuje tego dzika w linii obrony, niech wraca jak najszybciej ;)

0

Coutinho niby następca Iniesty a od początku wydawało mi się ze może mieć problem z gra u nas, to by było zbyt piękne Dembele,Coutinho,Messi,Suarez aby każdy strzelał i asystował i do tego pięknie grał, liga hiszpańska to nie angielska gdzie zostawiają dużo przestrzeni i Coutinho ładowal gola za golem i asystował, tutaj nawet najsłabsza drużyna wie mniej więcej jak grać z Barca. Czasami spójrzcie jak nie idzie to bez błysku Leo czy indywidualnej akcji Dembele w tym sezonie dopiero strzelaliśmy, jedyna opcja jaka widzę dla Cou to granie podwieszonego ŚPO bo w obronie jest cienku, ale to wiązałoby się z wywaleniem Rakiticia i gra na dwóch pivotow Arthur-Busi przed nimi Cou i z przodu Dembele-Suarez-Messi

2

Co do klasyku widać ze Suarez w takich meczach ważnych gra kaszanę od dłuższego czasu, ok wsadził 3 bramki białym w meczu ligowym ale oni nie grali lepiej niż huesca wtedy, teraz LM i zobaczymy jeżeliby nasi odpadli nie daj bóg a Gruby znów nic nie strzeli to nie widzę innej opcji jak zakup topowej 9 na przyszły sezon, martwi jeszcze Coutinho bo gra tylko za nazwisko bo nic nie wnosi do gry tylko straty piłki albo się ogarnie albo niestety podobny los co suarez

1

Rozumiem Suareza ze nie da się strzelać w kazdym klasyku ale on piłki nie potrafił dziś przyjąć o podaniach nie celnych nie wspomne, mam nadzieje kupimy w lato jakaś 9 bo w ważnych meczach może być różnie z Suarezem

1

Jaka pokora ? Wróci dembele i messi wyjdzie w podstawie i jest po nich

4

Dembele z Marcelo by zrobił wiatrak ;)

5

Messi wchodzi madrycki

1

wchodzi kazik to i vidal :D

6

modric jeszcze bez kartki smiech na sali

1

zdejm juz tego coutinho wstydu oszczedz

0

ale to dziecko sie przewraca :D

2

Ogladam inny mecz czy jak? Bo wedlug la ramblii vinicius wjezdza w pole karne jak w maslo, a ja zauwazylem tylko jak raz sie pochamil i drugi raz dosrodkowal, pozniej piekna gra aktorska przy linii a pozatym semedo wiecej dryblingiem zrobil niz on :D

1

Malcom ktory gra raz na rok wyglada najlepiej to obrazuje gre cienkiego Coutinho i jeszcze gorszego Suareza :D

7

Oby dembele wrocil jak najszybciej bo Coutinho to jest cienias

0

Coutinho,Gruby do zmiany

1

suarez to jest dno totalne

4

wezta tego suareza

0

mam nadzieje ze semedo troche z tym mlodym szczawiem z brazylii :DD

3

tez was tak trzepie ze stresu ?:D

0

ja mam stres jak widze Malcoma w wyjsciowej jedenastce a co dopiero on sam, mimo wszystko trzymam kciuki niech pokaze ze nie przypadkiem jest w barcy !

0

Wikingowie, mimo ze kontynuacja ostatniego sezonu i jej ostatnie odcinki były średnie to nie mogę się doczekać kolejnego sezonu

4

Liczę ze Leo dziś wyjdzie od początku i skończy się manitą dla nas, mam nadzieje ze Vidal i Boateng zagrają tez trochę i w razie potrzeby ustawia do pionu Ramosa jak mu styki się zewra ;)

0

Jak Umtiti nie podda się operacji to zarząd powinien sprowadzić de ligta bo tak naprawdę będziemy mieli tylko Pique-Lenglet oraz nie ogranego Todibo, bo zakładam ze Murillo i Verma odejdą po sezonie, Umtiti tylko przedłużył wyrok. Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się ze skoro teraz naturalne leczenie nie pomogło to już nie pomoże i konieczna jest operacja.

2

Według mnie mógłby zostać na następny sezon, na słabsze zespoły czy do rotacji idealny. Gruby dopiero ma 32 lata a bez sensu wydawać 100-150 mln na napastnika skoro suarez i tak będzie grał pierwsze skrzypce, myśle ze po następnym sezonie jak gruby nie będzie dawał jakości to można wtedy śmiało myśleć o nowej 9. Przód mamy mocny Coutinho,Dembele,Malcom i weterani Boateng,Messi i Suarez

0

1 Hiszpan w podstawie :)

0

Jak ktoś się nudzi to polecam poczytać posty na twitterze El Jarka a przy okazji powinien się uśmiech na twarzy pojawić ;)

71

i bardzo dobrze, mam nadzieje ze nie zobacze jego mordy w naszej koszulce, mial wszystko, tak zostalo mu granie w ogorkowej lidze do konca kariery :D

0

ja dalem ze betis strzeli kurs 1.55 xd

0

karny i pewnie nie trafia xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?