olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
real cos wsadzi, jednak ofensywa u nich wyglada dobrze ostatnio do tego karim w lidze wali jak najety
0
Brakuje tego dzika w linii obrony, niech wraca jak najszybciej ;)
0
Coutinho niby następca Iniesty a od początku wydawało mi się ze może mieć problem z gra u nas, to by było zbyt piękne Dembele,Coutinho,Messi,Suarez aby każdy strzelał i asystował i do tego pięknie grał, liga hiszpańska to nie angielska gdzie zostawiają dużo przestrzeni i Coutinho ładowal gola za golem i asystował, tutaj nawet najsłabsza drużyna wie mniej więcej jak grać z Barca. Czasami spójrzcie jak nie idzie to bez błysku Leo czy indywidualnej akcji Dembele w tym sezonie dopiero strzelaliśmy, jedyna opcja jaka widzę dla Cou to granie podwieszonego ŚPO bo w obronie jest cienku, ale to wiązałoby się z wywaleniem Rakiticia i gra na dwóch pivotow Arthur-Busi przed nimi Cou i z przodu Dembele-Suarez-Messi
2
Co do klasyku widać ze Suarez w takich meczach ważnych gra kaszanę od dłuższego czasu, ok wsadził 3 bramki białym w meczu ligowym ale oni nie grali lepiej niż huesca wtedy, teraz LM i zobaczymy jeżeliby nasi odpadli nie daj bóg a Gruby znów nic nie strzeli to nie widzę innej opcji jak zakup topowej 9 na przyszły sezon, martwi jeszcze Coutinho bo gra tylko za nazwisko bo nic nie wnosi do gry tylko straty piłki albo się ogarnie albo niestety podobny los co suarez
1
Rozumiem Suareza ze nie da się strzelać w kazdym klasyku ale on piłki nie potrafił dziś przyjąć o podaniach nie celnych nie wspomne, mam nadzieje kupimy w lato jakaś 9 bo w ważnych meczach może być różnie z Suarezem
1
Jaka pokora ? Wróci dembele i messi wyjdzie w podstawie i jest po nich
4
Dembele z Marcelo by zrobił wiatrak ;)
5
Messi wchodzi madrycki
1
wchodzi kazik to i vidal :D
6
modric jeszcze bez kartki smiech na sali
1
zdejm juz tego coutinho wstydu oszczedz
0
ale to dziecko sie przewraca :D
2
Ogladam inny mecz czy jak? Bo wedlug la ramblii vinicius wjezdza w pole karne jak w maslo, a ja zauwazylem tylko jak raz sie pochamil i drugi raz dosrodkowal, pozniej piekna gra aktorska przy linii a pozatym semedo wiecej dryblingiem zrobil niz on :D
1
Malcom ktory gra raz na rok wyglada najlepiej to obrazuje gre cienkiego Coutinho i jeszcze gorszego Suareza :D
7
Oby dembele wrocil jak najszybciej bo Coutinho to jest cienias
0
Coutinho,Gruby do zmiany
1
suarez to jest dno totalne
4
wezta tego suareza
0
mam nadzieje ze semedo troche z tym mlodym szczawiem z brazylii :DD
3
tez was tak trzepie ze stresu ?:D
0
ja mam stres jak widze Malcoma w wyjsciowej jedenastce a co dopiero on sam, mimo wszystko trzymam kciuki niech pokaze ze nie przypadkiem jest w barcy !
0
Wikingowie, mimo ze kontynuacja ostatniego sezonu i jej ostatnie odcinki były średnie to nie mogę się doczekać kolejnego sezonu
4
Liczę ze Leo dziś wyjdzie od początku i skończy się manitą dla nas, mam nadzieje ze Vidal i Boateng zagrają tez trochę i w razie potrzeby ustawia do pionu Ramosa jak mu styki się zewra ;)
0
Jak Umtiti nie podda się operacji to zarząd powinien sprowadzić de ligta bo tak naprawdę będziemy mieli tylko Pique-Lenglet oraz nie ogranego Todibo, bo zakładam ze Murillo i Verma odejdą po sezonie, Umtiti tylko przedłużył wyrok. Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się ze skoro teraz naturalne leczenie nie pomogło to już nie pomoże i konieczna jest operacja.
2
Według mnie mógłby zostać na następny sezon, na słabsze zespoły czy do rotacji idealny. Gruby dopiero ma 32 lata a bez sensu wydawać 100-150 mln na napastnika skoro suarez i tak będzie grał pierwsze skrzypce, myśle ze po następnym sezonie jak gruby nie będzie dawał jakości to można wtedy śmiało myśleć o nowej 9. Przód mamy mocny Coutinho,Dembele,Malcom i weterani Boateng,Messi i Suarez
0
1 Hiszpan w podstawie :)
0
Jak ktoś się nudzi to polecam poczytać posty na twitterze El Jarka a przy okazji powinien się uśmiech na twarzy pojawić ;)
71
i bardzo dobrze, mam nadzieje ze nie zobacze jego mordy w naszej koszulce, mial wszystko, tak zostalo mu granie w ogorkowej lidze do konca kariery :D
0
ja dalem ze betis strzeli kurs 1.55 xd
0
karny i pewnie nie trafia xd