0

Jakby ktoś chciał dziś zarobić to proponuje postawić na leganes z podpórka ciekawy kurs i można coś zarobić, osobiście zagrałem dwa kuponu jeden za 50 zł czyste leganes i drugi właśnie z podpórka + dorzuciłem girona i atleti ze obie strzela

1

Właśnie ja przeżyłem taka ligę mistrzów przez 3 lata :/ A teraz czuje się jakby mnie zdegradowali conajmniej 3 klasy rozgrywkowe niżej... Mam nadzieje ze znajdę taka la ligę jeszcze :)

1

Zalando

0

Szkoda go bo myślałem ze może zostać następca xaviego jednak poziomem mu nie dorównał do tego biegać mu się nie chciało ;)

7

Ten będzie pierwszy mam nadzieje ;)

2

e tam , za free on jeszcze moze pograc spokojnie 3-4 lata na wysokim poziomie to urus z krwi i kosci :D

1

mam nadzieje ze odejdzie z chelsea jak najszybciej wtedy zrobi kariere jak de bruyne,lukaku czy inni ktorzy odeszli z tego klubu, bo jak zostanie to moze byc ciezko

5

Młody jest to było pewno ze ta kontuzja wynikła z braku presezonu teraz przecież ile razy jest faulowany ciezko wstaje i nie ma problemu, liczę na jakaś brameczke z getafe :)

5

Oglądałem mecz realu wczoraj i nie rozumiem jak niektórzy stawiają Courtoisa wyżej niż naszego Matsa wydaje mi się ze nawet Jasper wciąga Belga, on ma 2 m wzrostu powinien pewnie wychodzić i piąstkowac wszystko jak leci a on przeważnie stoi na linii i jakoś nie wykazuje inicjatywy w meczu z nami było podobnie w bronieniu nogami to już w ogóle u niego katastrofa co jest zrozumiałe bo ma 2 metry ;)

0

To było do przewidzenia i tak ten nieudolny zarząd wykazał się tym ze nie straciliśmy na nim :)

0

Mój kochany Real jak zwykle nie zawodzi ;)

0

Ja dziś zagrałem city wygra i obie strzela oraz Real czysty wydaje mi się ze dwa pewniaki z fajnym kursem ponad 6 za 100 zł można wjechać, co do Liverpoolu to byłoby za piękne żeby wygrali na etihad i mieli 10 pkt przewagi :) A wy jak typujecie

1

A kolega fan Chelsea śmiał się kiedyś że Barca przepłaca :)
+jeszcze lukaku bo wiadomo jaka była jego historia :)

4

A co mamy munirem grać bo jest dna barcy ?

0

Jedyna słuszna opcja to Icardi bo Kane to marzenie ale jeżeli barca by go chciała kupić to 200 mln to byłaby suma minimum ale to aktualnie najlepsza 9 na świecie jest szybki, silny,potrafi się urwać obrońca w polu karnym instynkt jak cristiano chciałbym go u nas zobaczyć

0

Nie czytam wyborczej dlatego tez nie mam konta i premium ale był właśnie w niej pare miechow temu opisany artykuł o śmierci kolegi i chciałbym właśnie się dowiedzieć jak to mniej więcej wyglądało i co było przyczyna...

0

Ma ktoś konto premium opłacone na Gazeta wyborcza bo potrzebuje otworzyć jeden artykuł i przekopiować tekst z pod niego a bez założonego konta można tylko 10% artykułu przeczytać byłbym wdzięczny jeżeli ktoś owe posiada i zechciałby mi przekopiować i wysłać na priv z góry dzieki

0

Ktoś mi wytłumaczy w jaki sposób można zdobywać i komu się należą te nagrody za division rivals albo fut? Jakie mniej więcej wymagania trzeba spełnić lub co grać jaki tryb żeby dostawać te paczki z góry dzieki

5

chelsea ogorasy remis prawdopodobnie, mam nadzieje ze nie zakwalifikuje sie nawet do lm :D

0

moze jakas dobra duszyczka da 20k w fifie na pc bo nie idzie sie dorobic skladu :D

1

Nie ma to jak przyjść do pracy i dowiedzieć się ze masz wolne do końca tygodnia :)

1

Przed każdym meczem będzie głośno o Rakiticiu jak będzie w podstawowym składzie :)

0

ja tez ale wczoraj uslyszalem, jak lubie disco polo i sie przy nim najlepiej bawie to wczoraj to jak uslyszalem to masakra

1

mi akurat wczoraj to przypadlo na imprezie

a dzis gwalce replay non stop :D

0

Powiem Ci tak ważyłem 110 kg we wrześniu zeszłego roku miałem rozpisana dietę i w ogóle, jednak z braku czasu gdyż mam prace jaka mam nie miałem czasu ani nawet ochoty chodzić po siłowniach dlatego zacząłem najprościej czyli bieganie w ponad 3 miechy udało mi się zgubić prawie 20 kg sama dieta i bieganiem bez żadnych siłowni w górnej części ciała wyglądam o niebo lepiej jednak uda i łydki nadal pozostały w sumie bez większych zmian

0

Fajna pierdziawa

0

Jako ze nowy rok nowe postanowienia a jednym z moich jest zadbać o swoją sylwetka dlatego tez z dniem dzisiejszym wprowadzam w życie sportowy styl życia i mam pytanie do osób które z siłownia i podobnymi rzeczami maja styczność, chciałbym zapytać czy są jakieś ćwiczenia które pomogą mi wyszczuplić nogi w sensie uda oraz łydki bo brzuch udawało mi się czasami zgubić w pasie tez było okej a uda oraz łydki nadal wyglądają u mnie kiepsko, czytając opinie w internecie dużo osób pisze ze prosty sposób czyli bieganie.

7

Tylko nocą do klubu pójść...

0

moze tu znajde kierowce z kielc chcacego dorobic w sylwka ?:D czy bez szans

4

odpale se fife kupile lyche i bedzie git

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?