panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sau_Ron unconditionally?
0
@Jarema2000 na jakiej uczelni studiujesz te farmację ? :)
10
Vati kopaczom 30 mln premii za wyjście z grupy obiecał... masakra, kasta dobrze zarabiająca ma dostać 30 mln za to, że wygrali mecz z Arabią Saudyjską, zremisowali z Meksykiem i dwa razy przegrali. Za te pieniądze, pinokio zasponsorowałby trzy Zolgensmy trójki chorych dzieciaków z SMA ratując im życie, a nie nagradzał tych łasych na pieniądze twórców krwawicy oczu i ich skorumpowanego trenera. A całą tą kadrę zaorać i niech nigdzie więcej już nie jadą. Tak za nasze pieniądze się bawią.
0
@Miracle_aligner możesz nie oglądać.
0
Czesław miał w jednym rację: nie dajmy sobie odebrać radości z tego że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Teraz już nic nie muszą, wszystko mogą, a my mamy szansę oglądać jeden mecz z udziałem naszych więcej niż zwykle.
1
@ElTomas nie musi kręcić... Awansował po 36 latach do 1/8 i ma wynik w garści. Jeśli dla Kuleszy styl to sprawa drugorzędna, to i tak ma silny argument by Michniewicza zostawić na stanowisku.
0
@MesQueUnClub96 jak nie dał rady z Meksykiem i ewidentnie się spalił, to ma dać radę z Francją?
1
@Janiama 3:0 żabojady
0
@Mixtape on jets dobry nie od MŚ, to jeden z lepszych ŚO w Bundeslidze.
0
@draxidox nie no przecież wtedy mecz o trzecie miejsce ...
14
Ile Inter za Martineza chciał ? 115 mln ? Chyba ukraińskich chrywien.
4
@bartas97 serio ? jaki to ma sens ?
3
Rudiger skipem C ośmiesza Japończyka, kilka dni później, Samurajowie wyrzucają Niemców z turnieju... piłka nożna wciąż potrafi pisać fantastyczne scenariusze, a śmieszny Niemiec z Realu jedzie do domu xD
2
Alex Balde wyrzucił dzisiaj Niemców z turnieju xD
0
@Kitek1640 to będzie chyba zaparcie xD
1
Kostaryka jeśli strzeli bramkę i wygra, to HIszpania też jedzie do domu xD
0
Ja po wczorajszym meczu jestem pozytywnie zaskoczony. Po pierwsze awansowaliśmy- po farcie z Arabią i grze z Meksykiem stawiałem wysoką przegraną, po drugie Kamil Glik główkował na bramkę realnie mając szansę na zdobycie gola- nie sądziłem że do jakiejkolwiek patelni dojdziemy, po trzecie: mieliśmy bodaj jeden rzut rożny, a to oznacza że pojawiliśmy się koło pola karnego Argentyny. Grunt to nie pompować balonika i jak śpiewała Sylwia Grzeszczak, cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest xD A że gra Polaków to ciągi liczb i nie ułożymy z nich równania, to wiemy nie od dziś. Z Francją lepiej nie będzie.
21
Dzisiaj będzie wszystko kręciło się wokół tego, kto komu powinien i ma kibicować ? Przypominam, że to tylko piłka nożna, a nie wojna między Polską i Argentyną. I tak jak szanuję zdanie, że ktoś uważa, że każdy Polak powinien kibicować Polsce, a nawet podzielam to zdanie, tak samo uważam, że każdy ma prawo wyboru i kibicowania temu, komu czuje wewnętrznie. To tylko football, rozrywka... Ci piłkarze po meczu, każdej drużyny, jeszcze nie zdążą wrócić do domu i powrzucają na insta: "walczyliśmy, daliśmy z siebie wszystko", po czym sprawdzą stany kont, czy przelewy na gruby hajs już doszły, a my będziemy się spierać, kto komu ma kibicować, płakać i rozdzierać szmaty. Trochę dystansu... powtórzę za Janem Pawłem II: ze wszystkich rzeczy najmniej ważnych, piłka nożna jest najważniejsza i myślę, że to najzdrowsze podejście, a piłka nożna jeśli ma spełniać jakieś funkcje, to powinna zdecydowanie łączyć i generować pozytywne emocje, a nie wywoływać spiny, konflikty i gównoburze.
3
Iran myślał że są Portugalią, że im takiego karnego gwizdną ?
1
@AmigoBlancos jeśli oceniać styl gry i warunki estetyczne dla kibiców, to z czystym sumieniem wstawiłbym nas, zaraz za Katar i Walię.
2
@Emhyr ja to bym nawet 100% udziałów w black lives matter sprzedał, nawet oddałbym to za darmo xD
2
@Szopenek Locatelli, Chiesa,, Vlahovic, Moise Kean i Alex Sandro, to chyba nazwiska na które najbardziej warto zwrócić uwagę.
0
@JimMorrisonFCB za chwilę ziomek Ci powie, że przecie CR poprawia fryzurę na tym filmie i jest to wydarte z kontekstu xD
0
@kejdzi Hiszpania wygrywa z Japonią, Niemcy z Kostaryką, Hiszpania 7 pkt, Niemcy 4 pkt, Kostaryka i Japonia po 3... taki jest najbardziej prawdopodobny scenariusz
2
Co miał robić z tą ręką? Uciąć sobie ? Opuszczona w dół, naturalnie ułożona, nie ma się do czego przyczepić.
0
Aż trudno uwierzyć, że ktoś taki jak Rodri mógł wyjść spod skrzydeł Simeone i rzeźni Atletico Madryt.
1
@Gall i dziękujemy też za Kapele
1
@Azi mi też zniszczyli niestety, bardziej Japończycy chyba jednak ... idę sprzedać swoją Toyote :D
1
@Azi tylko że po meczu Kostaryki, oni dziś na pewno nie odpadną :(
21
średni mecz z Marokiem -> Chorwacja może mieć problemy z wyjściem z grupy i to już nie ta sama drużyna co w 2018
dobry mecz vs Kanada -> Chorwacja jednym z faworytów do ostatecznego tryumfu
stara prawda się sprawdza: jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz xD