panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
średni mecz z Marokiem -> Chorwacja może mieć problemy z wyjściem z grupy i to już nie ta sama drużyna co w 2018
dobry mecz vs Kanada -> Chorwacja jednym z faworytów do ostatecznego tryumfu
stara prawda się sprawdza: jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz xD
1
@Danny Gaucho no tak, rzeczywiście imponująca seria, ale jednak te serie często na turniejach się zerują, a jak się spojrzy ściśle na skład i zestawi z taką Francją, Anglią czy Brazylią to jednak Argentyna ląduje pół półeczki niżej. Nie mniej fakt, formę mieli faktycznie wysoką.
1
Oglądam kolejny mecz Argentyny na tym mundialu i tak się zastanawiam, dlaczego przed MŚ ktoś umieścił Argentynę w gronie top4 największych faworytów do końcowego zwycięstwa.
0
@MINGUS ale jak wygra, to Messi będzie jeszcze lepszym piłkarzem w historii xD a tak na poważnie, wtedy będzie niepodważalnie spełnionym, a dorobek nieskazitelny.
0
dowiedziałem się od komentatora, że Thuram ma jeden wielki atut, niekoniecznie piłkarski, bardzo go lubi Kylian Mbappe, co w przypadku reprezentacji Francji ma ogromne znaczenie.
jeśli to prawda co ten człowiek bredzi, to znaczy że football nawet nie umiera, on zdycha w konwulsjach.
1
@Coutinho007 dokładnie, żadnego negocjacje, trzeba od razu jechać dźwignię i wpłacić klauzule, żeby Real go nie wziął xD
1
dobry ten Griezman, na miejscu Alemanyego zwróciłbym na niego uwagę...
3
Na sędziego to nie dam złego słowa powiedzieć, nawet jeśli karny był soft czy nie soft, to czerwona dla Gotówki była więcej niż ewidentna a chłop oko przymknął xD
2
Co jak co, ale Cash jest do zmiany.
0
my na te turnieje to jedziemy hymny odśpiewać ?
1
@Janiama Anglia wygra to 2:0
0
@Chaoss dlatego zostało postawione xD biorę po 200 zł z konta każdej z drużyn i słucham Państwa !
6
a teraz zgadnijcie, kto jutro będzie Iranem, a kto Walią ? :)
1
@Janiama 0:0 dla Serbii
0
@VegetaPolska na 90% to Mbappe był w Realu Madryt... przepraszam... na 99%... Może Real i mu coś zaoferował, ale to jeszcze nie jest powiedziane że on to przyjmie będąc w perspektywie w hierarchii za Brazolami.
0
ten Asensio dołączający do Barcelony po wygaśnięciu kontraktu z Realem, to nie musi być wcale taki zły pomysł.
3
W mediach i tutaj też stypa, jakbyśmy przerżnęli ten mecz dzisiaj, a tymczasem pierwszy raz od dawien dawna nie będziemy grali drugiego meczu o życie na MŚ. Sądzę, że dla wielu z Was (dla mnie tak) to zupełnie nowe doświadczenie w życiu i dlatego nie wytrzymujemy presji i organizmy nie potrafią sobie z tym poradzić (z dystansem).
Tak, zgadzam się że z takimi piłkarzami, gwiazdami Napoli Juve i Barcelony powinno to wyglądać zupełnie inaczej, nawet na tle najsłabszego od wielu lat Meksyku.
7
Memy będą rządzić po meczu, ale ja już zacznę przed meczem z uwzględnieniem poprawnej formy czasu: " niby człowiek wie, a jednak się łudzi"...
1
ten sędzie z tym kartkami to leci do winowajców jakby chciał im na poważnie wp"""""ić.
3
@Kibic3000 myślę że przez cały ten mundial nie będzie można raczej mówić o footballu że wygrał z pieniędzmi. Football już dawno temu przestał wygrywać z pieniędzmi.
0
@Faro musi chłop odstać swoje 270 minut plus to co doliczy sędzia na tym mundialu, później sprawdzić stan konta i wracać do domu do rodziny, później już tylko zapisać się na jakiś kurs programowania czy coś i zmienić profesję. On wie po co przyszedł, wie że z g***a bicza nie ukrecisz więc nie będzie dorabiał do tego ideologii.
0
Czy wiadomo coś na jak długo Benz wypadł ? Skorzystamy coś na tym jeszcze w lidze, czy też wróci wyleczony na wznowienie rozgrywek ?
1
@Encore Benzema wypadł aż na kilka miesięcy ?
0
@BaroPodertos Polska Łotwa 0:1 , 12.10.2002 pamiętamy i będziemy pamiętać jak spektakularnie grała kadra tego rudego fachowca.
1
@MESSIah16 dlatego trzeba rozdzielać dwie rzeczy: pomoc dzieciom i ofiarom wojny, ale z tyłu głowy pamiętać, że Ukraina to nacjonalistyczny i antypolsko ugruntowany kraj.
0
@Bocheno1 dobra informacja... nie wszystkie komórki w mózgu są nerwowe ;) jest sporo komórek, które neuronami nie są ;)
9
@Mads a gdy zabrakło mu sił i usnął nad ranem... role się odwróciły, Rysiek wziął go na śpiocha xD
1
@SeWo77 oczywiście, że tak.... niestety masy to jednak lubią.
1
Jeśli chodzi o ten mecz z Chille, to nasi po prostu tak grają i tak grać będą pod wodzą Michniewicza. Nie będzie tiki-taki, nie będzie klepania, nie będzie ładnych podań, długich akcji... będzie za to dużo rozpaczliwej obrony, wybijani, lagi do przodu, liczenia na kontrataki i sporadyczne stałe fragmenty gry, geniusz Lewego i przebłyski Zielińskiego. To będzie wymagało fury szczęścia, któremu trzeba będzie w miarę możliwości pomóc. Oglądając te mecze, będą krwawiły oczy, niezależenie od rezultatów, a o te też będzie trudno. Przypadek Grecji na Euro zdarza się raz na 50. lat. ale my raczej nie o medalu marzymy tylko o wyczłapaniu się z niełatwej przecież grupy.
9
@AmigoBlancos mógłby jeszcze tak "w punt" polecieć np o ojcu chrzestnym swojego dziecka albo innych związanych z Kanałem. Ale po co, skoro najłatwiej punktować tych co są sami wystawieni na widelcu, albo sami się wystawiają i są po drugiej stronie barykady. Z całym szacunkiem, ale nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego poziomu inteligencji żeby punktować takich na jakich skupia się Stanowski, jak Najman czy teraz Szpaku.