21

średni mecz z Marokiem -> Chorwacja może mieć problemy z wyjściem z grupy i to już nie ta sama drużyna co w 2018
dobry mecz vs Kanada -> Chorwacja jednym z faworytów do ostatecznego tryumfu

stara prawda się sprawdza: jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz xD

1

@Danny Gaucho no tak, rzeczywiście imponująca seria, ale jednak te serie często na turniejach się zerują, a jak się spojrzy ściśle na skład i zestawi z taką Francją, Anglią czy Brazylią to jednak Argentyna ląduje pół półeczki niżej. Nie mniej fakt, formę mieli faktycznie wysoką.

1

Oglądam kolejny mecz Argentyny na tym mundialu i tak się zastanawiam, dlaczego przed MŚ ktoś umieścił Argentynę w gronie top4 największych faworytów do końcowego zwycięstwa.

0

@MINGUS ale jak wygra, to Messi będzie jeszcze lepszym piłkarzem w historii xD a tak na poważnie, wtedy będzie niepodważalnie spełnionym, a dorobek nieskazitelny.

0

dowiedziałem się od komentatora, że Thuram ma jeden wielki atut, niekoniecznie piłkarski, bardzo go lubi Kylian Mbappe, co w przypadku reprezentacji Francji ma ogromne znaczenie.

jeśli to prawda co ten człowiek bredzi, to znaczy że football nawet nie umiera, on zdycha w konwulsjach.

1

@Coutinho007 dokładnie, żadnego negocjacje, trzeba od razu jechać dźwignię i wpłacić klauzule, żeby Real go nie wziął xD

1

dobry ten Griezman, na miejscu Alemanyego zwróciłbym na niego uwagę...

3

Na sędziego to nie dam złego słowa powiedzieć, nawet jeśli karny był soft czy nie soft, to czerwona dla Gotówki była więcej niż ewidentna a chłop oko przymknął xD

2

Co jak co, ale Cash jest do zmiany.

0

my na te turnieje to jedziemy hymny odśpiewać ?

1

@Janiama Anglia wygra to 2:0

0

@Chaoss dlatego zostało postawione xD biorę po 200 zł z konta każdej z drużyn i słucham Państwa !

6

a teraz zgadnijcie, kto jutro będzie Iranem, a kto Walią ? :)

1

@Janiama 0:0 dla Serbii

0

@VegetaPolska na 90% to Mbappe był w Realu Madryt... przepraszam... na 99%... Może Real i mu coś zaoferował, ale to jeszcze nie jest powiedziane że on to przyjmie będąc w perspektywie w hierarchii za Brazolami.

0

ten Asensio dołączający do Barcelony po wygaśnięciu kontraktu z Realem, to nie musi być wcale taki zły pomysł.

3

W mediach i tutaj też stypa, jakbyśmy przerżnęli ten mecz dzisiaj, a tymczasem pierwszy raz od dawien dawna nie będziemy grali drugiego meczu o życie na MŚ. Sądzę, że dla wielu z Was (dla mnie tak) to zupełnie nowe doświadczenie w życiu i dlatego nie wytrzymujemy presji i organizmy nie potrafią sobie z tym poradzić (z dystansem).

Tak, zgadzam się że z takimi piłkarzami, gwiazdami Napoli Juve i Barcelony powinno to wyglądać zupełnie inaczej, nawet na tle najsłabszego od wielu lat Meksyku.

7

Memy będą rządzić po meczu, ale ja już zacznę przed meczem z uwzględnieniem poprawnej formy czasu: " niby człowiek wie, a jednak się łudzi"...

1

ten sędzie z tym kartkami to leci do winowajców jakby chciał im na poważnie wp"""""ić.

3

@Kibic3000 myślę że przez cały ten mundial nie będzie można raczej mówić o footballu że wygrał z pieniędzmi. Football już dawno temu przestał wygrywać z pieniędzmi.

0

@Faro musi chłop odstać swoje 270 minut plus to co doliczy sędzia na tym mundialu, później sprawdzić stan konta i wracać do domu do rodziny, później już tylko zapisać się na jakiś kurs programowania czy coś i zmienić profesję. On wie po co przyszedł, wie że z g***a bicza nie ukrecisz więc nie będzie dorabiał do tego ideologii.

0

Czy wiadomo coś na jak długo Benz wypadł ? Skorzystamy coś na tym jeszcze w lidze, czy też wróci wyleczony na wznowienie rozgrywek ?

1

@Encore Benzema wypadł aż na kilka miesięcy ?

0

@BaroPodertos Polska Łotwa 0:1 , 12.10.2002 pamiętamy i będziemy pamiętać jak spektakularnie grała kadra tego rudego fachowca.

1

@MESSIah16 dlatego trzeba rozdzielać dwie rzeczy: pomoc dzieciom i ofiarom wojny, ale z tyłu głowy pamiętać, że Ukraina to nacjonalistyczny i antypolsko ugruntowany kraj.

0

@Bocheno1 dobra informacja... nie wszystkie komórki w mózgu są nerwowe ;) jest sporo komórek, które neuronami nie są ;)

9

@Mads a gdy zabrakło mu sił i usnął nad ranem... role się odwróciły, Rysiek wziął go na śpiocha xD

1

@SeWo77 oczywiście, że tak.... niestety masy to jednak lubią.

1

Jeśli chodzi o ten mecz z Chille, to nasi po prostu tak grają i tak grać będą pod wodzą Michniewicza. Nie będzie tiki-taki, nie będzie klepania, nie będzie ładnych podań, długich akcji... będzie za to dużo rozpaczliwej obrony, wybijani, lagi do przodu, liczenia na kontrataki i sporadyczne stałe fragmenty gry, geniusz Lewego i przebłyski Zielińskiego. To będzie wymagało fury szczęścia, któremu trzeba będzie w miarę możliwości pomóc. Oglądając te mecze, będą krwawiły oczy, niezależenie od rezultatów, a o te też będzie trudno. Przypadek Grecji na Euro zdarza się raz na 50. lat. ale my raczej nie o medalu marzymy tylko o wyczłapaniu się z niełatwej przecież grupy.

9

@AmigoBlancos mógłby jeszcze tak "w punt" polecieć np o ojcu chrzestnym swojego dziecka albo innych związanych z Kanałem. Ale po co, skoro najłatwiej punktować tych co są sami wystawieni na widelcu, albo sami się wystawiają i są po drugiej stronie barykady. Z całym szacunkiem, ale nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego poziomu inteligencji żeby punktować takich na jakich skupia się Stanowski, jak Najman czy teraz Szpaku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?