partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 100% czystych Włochów w składzie.
2
Komentarz usunięty
0
330 zł za talerzyk (taki na wesele jak coś ;) ) to według was dużo czy mało, w sam raz? Cena na rok 2028.
4
1/3 zawodników Realu jest zwyczajnie przeceniona. Fakt, że taki Camavinga dalej kosztuje 60 mln to śmiech na sali. Valverde 130 XD, no to jest dobry piłkarz nawet bardzo ale ludzie bez przesady. Bellingham 180, no bez przesady. On powinien kosztować tyle co ten Valverde. Rodrygo 90, a gość od 2 lat się kopie po czole. To tylko przykłady tych wysokich wartości. Bo jest jeszcze jakiś Fran Garcia, Brahim Diaz itd.
12
Rzygać mi się chce jak widzę jak bardzo przehajpowany jest ten Tapingham
0
-Pobiera ogromną pensję
-Chce przedłużyć kontrakt, ale dziwnym trafem coś nie może
-Coraz częściej łapie jakieś urazy
-Gra przeciętnie
-Zawsze na boisku odpuszcza
Zawodnik marzenie, nie ma co.
0
@Lordzi Dla mnie bez Rafy to już i tak nie to samo.
0
@Encore Lubię w US Open tę różnorodność zwycięzców.
0
@Czyhrynski Ja niestety mam tak od zawsze przy większych ciężarach na sztandze. Dlatego przeszedłem na hantle które też uważam za lepsze jak i hammery.
3
@Safrani A to tylko początek długiej listy absurdów
7
@blakkudium U nas to leczenie zachowawcze nigdy się nie sprawdzało. Zawsze potem koniec końców operacja.
0
@kanver_ No dobra, ale kolega niżej stwierdził że palił głupa. To co zrobił Guler wiem, że sytuacja boiskowa, ale i Yamal miał prawo zrobić to co zrobił, a Turek ciśnienia nie wytrzymał ewidentnie i zaczął pchać. Przed meczem też się napinał, a wyszło co wyszło.
1
@Jakchcesz O to fajnie. Może wrócę do grania.
12
Jeśli to prawda to chyba nie jest aż tak źle
0
@MesQueUnClub_87 @kanver_ Guler sobie ewidentnie podrzuca piłkę do przodu, żeby zaczął grę z innego miejsca niż było przewinienie, a wy i tak tutaj doszukaliście się winy Yamala?
5
Mam nadzieję, że ktoś mu podał jakiś tlen…
0
@Jakchcesz Czyli dalej ten akt 4 jest jakby kopią 1?
1
@Jakchcesz Wyszedł nowy sezon czy już oficjalna premiera i beta się skończyła?
1
@Danny Gaucho I 1/1 Ramos XD
0
@Lanosss Guler z zazdrości mu zajumał
4
Komentarz usunięty
2
@adi7adi8 No, już niech karierę kończy. Ale mnie takie komentarze wkurwiają…
0
Po meczu, niestety
0
Alcaraz ma dziś swój dzień. Absolutnie wszystko mu wychodzi. Nie przegra tego.
1
Póki co ten finał US Open średnio dowozi. Jednostronne sety dość. A Sinner strasznie dużo psuje, jak nie on.
2
Ej to Guler gra?
1
@Kgorecki2500 Spalony
1
@Eklerek Bez jaj, że wasza fanbaza na niego narzeka XD? Idealne uzupełnienie składu.
0
@Laminedependencia Przede wszystkim to ten Merino wykorzystuje podania od Pedriego nie jak reszta :D
2
Ale teraz posłał Sinner.