0

@Encore Obraza majestatu. No i przecież Messi oficjalnie nie zakończył jeszcze.

4

@misterio Najlepszy rzut wolny w historii

4

@Kgorecki2500 Nie obgryzaj pazurów

1

Poleci ktoś jakieś słuchawki bezprzewodowe pod kompa i ps5?

0

@BORO_12 Wiem o tym, że wyszło w trakcie. Ale znając Hiszpanię i to że robia to Turasy to pewnie wiele rzeczy zostało zaniedbanych przed samym startem.

0

@BORO_12 To prawda, ale im dłużej o tym myślę to wydaje mi się że po prostu zrobiono zbyt mało jakiś badań nad stanem stadionu albo Laporta wszystko ukrył.

1

@Walpiano Jak Crawford go nie zdeklasuje doszczętnie albo nie znokautuje to nie wygra tego. Ryży oszust ma już pewnie kilka rund przypisanych z góry pod siebie.

2



Także tego no

1

@Aragorn33 On tam się jeszcze z nią spiera w odpowiedziach XD

3

City? Jak oni pewnie znowu do końca będą drżeć o awans do fazy play offów.

0

@Eto'o9 R10 Guille może być jeszcze kreatorem właśnie, to nie koniecznie "10"

1

@blakkudium Najlepsze show w historii

0

Nie pozostaje nic innego dziś jak odpalić EU4 i upokorzyć ponownie ruska zarazę

2

A ja głupi waluty nie wymieniłem…

1

@Eklerek Boże ten jego wolej z Arsenalem… ale to była petarda.

5

Ja tam jestem spokojny. Przecież trump trzyma putina na krótkiej smyczy, prawda?

4

@Lanosss Udowodnij

0

Skupmy się na swoich talentach, bo w szkółce w pomocy mamy ich masa.

0

@FioletoweOczy Odezwał się ekspert lvl hard

0

@BORO_12 A jak poprze Fonta? To będzię jeszcze gorzej...

0

@directedbyfcb Urbański? On już przepadł.

0

@Kismeth XDD weź baranka w ścianę

0

Na Camp Nou albo zagramy 28 września z Sociedad albo dopiero w styczniu.

2

@Kismeth "Yamal nic nie daje jak się robi gęsto" Aż się za głowę złapałem... To sobie obejrz typie mecze z Interem...

6

A szkoda, bo mają przecież ogromną szanse wygrać nagrodę i od razu ją odebrać w kategorii pod tytułem "Kretyni, oszuści, hipokryci i płaczki roku".

0

Perez wysiedlił te pijawkę z Madrytu, to przyssała się teraz do nas. Najgorzej...

3

@Aragorn33 No i co z tego jak potem przeciętny pół inteligent z tego wpisu wyciąga tylko tyle?



0

@Herato Lech zainwestował, Legia też. Na próżno tam szukać Polaków czasami. A jak są i wyjadą to przepadają.

0

Jeszcze walkowera dostaniemy XD ja jebe

1

@Tasde Potwierdzam. Żadnym innym autem nie jeździ mi się tak komfortowo i przyjemnie jak BMW.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?