partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Obraza majestatu. No i przecież Messi oficjalnie nie zakończył jeszcze.
4
@misterio Najlepszy rzut wolny w historii
4
@Kgorecki2500 Nie obgryzaj pazurów
1
Poleci ktoś jakieś słuchawki bezprzewodowe pod kompa i ps5?
0
@BORO_12 Wiem o tym, że wyszło w trakcie. Ale znając Hiszpanię i to że robia to Turasy to pewnie wiele rzeczy zostało zaniedbanych przed samym startem.
0
@BORO_12 To prawda, ale im dłużej o tym myślę to wydaje mi się że po prostu zrobiono zbyt mało jakiś badań nad stanem stadionu albo Laporta wszystko ukrył.
1
@Walpiano Jak Crawford go nie zdeklasuje doszczętnie albo nie znokautuje to nie wygra tego. Ryży oszust ma już pewnie kilka rund przypisanych z góry pod siebie.
2
Także tego no
1
@Aragorn33 On tam się jeszcze z nią spiera w odpowiedziach XD
3
City? Jak oni pewnie znowu do końca będą drżeć o awans do fazy play offów.
0
@Eto'o9 R10 Guille może być jeszcze kreatorem właśnie, to nie koniecznie "10"
1
@blakkudium Najlepsze show w historii
0
Nie pozostaje nic innego dziś jak odpalić EU4 i upokorzyć ponownie ruska zarazę
2
A ja głupi waluty nie wymieniłem…
1
@Eklerek Boże ten jego wolej z Arsenalem… ale to była petarda.
5
Ja tam jestem spokojny. Przecież trump trzyma putina na krótkiej smyczy, prawda?
4
@Lanosss Udowodnij
0
Skupmy się na swoich talentach, bo w szkółce w pomocy mamy ich masa.
0
@FioletoweOczy Odezwał się ekspert lvl hard
0
@BORO_12 A jak poprze Fonta? To będzię jeszcze gorzej...
0
@directedbyfcb Urbański? On już przepadł.
0
@Kismeth XDD weź baranka w ścianę
0
Na Camp Nou albo zagramy 28 września z Sociedad albo dopiero w styczniu.
2
@Kismeth "Yamal nic nie daje jak się robi gęsto" Aż się za głowę złapałem... To sobie obejrz typie mecze z Interem...
6
A szkoda, bo mają przecież ogromną szanse wygrać nagrodę i od razu ją odebrać w kategorii pod tytułem "Kretyni, oszuści, hipokryci i płaczki roku".
0
Perez wysiedlił te pijawkę z Madrytu, to przyssała się teraz do nas. Najgorzej...
3
@Aragorn33 No i co z tego jak potem przeciętny pół inteligent z tego wpisu wyciąga tylko tyle?
0
@Herato Lech zainwestował, Legia też. Na próżno tam szukać Polaków czasami. A jak są i wyjadą to przepadają.
0
Jeszcze walkowera dostaniemy XD ja jebe
1
@Tasde Potwierdzam. Żadnym innym autem nie jeździ mi się tak komfortowo i przyjemnie jak BMW.