partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Metempsychosis To nawet nie są rosyjskie drony trollu tylko irańskie
0
Patrząc na kalendarz to Real może stracić punkty dopiero na koniec września raczej.
1
@tbas Grając w przewadze oddali mniej strzałów na bramkę niż Madryt. To jest frajerstwo.
1
@blakkudium Znowu power shift we Włoszech się chyba szykuje.
0
@matirix20 Do tego piję
2
Militao dwa razy więzadła zerwał, a dalej jest świetnym obrońcą. Da się?
0
@Encore Mi:
Galatasaray
Newcasle
Palace
Ajax
Juve
Bilbao
PSV
Porto
Wisła
Napoli
Feyenoord
Sporting
Brzmi jeszcze lepiej
0
@marcin62 Ja bardziej uwielbiam po 2
6
@partymaker Klątwa rzucona
0
Real idzie po wszystko.
0
Sociedad to chociaż zrobiło coś przez te 8 minut odkąd grają w przewadze?
2
Miernie Messi wygląda przy tym kocurze!
https://zapodaj.net/plik-jvKVyF2vMR
0
@lucas/catalan No dokładnie, szczególnie że ten owocowy zapach podobno mocno uderza.
0
@lucas/catalan Według mnie to nie są perfumy na jesień
2
De La Fuenty łysy fraud. Gość dosłownie nam kontuzjował Yamala specjalnie...
0
@regatta52 Ogólnie to jest porażka, że zrobiono tak "mały" stadion.
2
@Czyhrynski Odegaard to przede wszystkim jest przereklamowany.
0
@ShawnC Kandydaci?
0
@Kgorecki2500 Zareagowaliśmy na tamten moment takimi środami jakimi dysponujemy. Fakt, że na dłuższą metę tak się nie da to wie każdy. A że nie dysponujemy niczym lepszym na większą skalę to już jest inna kwestia i to jest porażka. Skupujemy czy tam skupowaliśmy jakieś czołgi które są nam na ten moment niepotrzebne i jeszcze nie wiadomo kiedy i czy wszystkie dotrą.
Ale dalej nie uważam, że ten generał powiedział coś nie tak. Ocenił wczorajszą sytuację i ma 100% racji.
@michal26 Ale ten generał nie powiedział że to jest metoda na dłuższą metę i na sytuację z 200 dronami. Ocenił sytuację wczorajszą, tylko tyle i aż tyle.
3
@manero Michał ogólnie wie wszystko na każdy temat
8
@michal26 Tak, tak a jakby nie zestrzelili i by ktoś zginął to byłbyś w tej grupce która napieprza o tym jak niekompetentne mamy wojsko, rządzących i jakim w ogóle jesteśmy pośmiewiskiem i że to jest skandal.
26
@JohnKennedy Nie, to udawanie że wszystko jest w porządku, a nie jest.
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
82
@mrboom Pryznam szczerze, że nie spodziewałem się takiej końcówki XD
0
@Starrk Ale przecież Yamal na każdym kroku podkreśla, że dla niego najważniejsze są trofea drużynowe i to ich chce wygrywać jak najwięcej.
0
@BorzyKrzys Alonso najbardziej pechowa kariera w historii tego sportu(nie liczę oczywiście jakiś tragedii na torze itp.)
3
Christensen to jest lekiem na Araujo i koniec.
0
@adamek20151 Musiałem przeczytać 3 razy żeby załapać XD
0
@michal26 A nie miał być on czasem według ciebie kimś w rodzaju antidotum?
5
@Kessie Twoje ogłoszenie?