0

@Metempsychosis To nawet nie są rosyjskie drony trollu tylko irańskie

0

Patrząc na kalendarz to Real może stracić punkty dopiero na koniec września raczej.

1

@tbas Grając w przewadze oddali mniej strzałów na bramkę niż Madryt. To jest frajerstwo.

1

@blakkudium Znowu power shift we Włoszech się chyba szykuje.

0

@matirix20 Do tego piję

2

Militao dwa razy więzadła zerwał, a dalej jest świetnym obrońcą. Da się?

0

@Encore Mi:
Galatasaray
Newcasle
Palace
Ajax
Juve
Bilbao
PSV
Porto
Wisła
Napoli
Feyenoord
Sporting

Brzmi jeszcze lepiej

0

@marcin62 Ja bardziej uwielbiam po 2

6

@partymaker Klątwa rzucona

0

Real idzie po wszystko.

0

Sociedad to chociaż zrobiło coś przez te 8 minut odkąd grają w przewadze?

2

Miernie Messi wygląda przy tym kocurze!
https://zapodaj.net/plik-jvKVyF2vMR

0

@lucas/catalan No dokładnie, szczególnie że ten owocowy zapach podobno mocno uderza.

0

@lucas/catalan Według mnie to nie są perfumy na jesień

2

De La Fuenty łysy fraud. Gość dosłownie nam kontuzjował Yamala specjalnie...

0

@regatta52 Ogólnie to jest porażka, że zrobiono tak "mały" stadion.

2

@Czyhrynski Odegaard to przede wszystkim jest przereklamowany.

0

@ShawnC Kandydaci?

0

@Kgorecki2500 Zareagowaliśmy na tamten moment takimi środami jakimi dysponujemy. Fakt, że na dłuższą metę tak się nie da to wie każdy. A że nie dysponujemy niczym lepszym na większą skalę to już jest inna kwestia i to jest porażka. Skupujemy czy tam skupowaliśmy jakieś czołgi które są nam na ten moment niepotrzebne i jeszcze nie wiadomo kiedy i czy wszystkie dotrą.

Ale dalej nie uważam, że ten generał powiedział coś nie tak. Ocenił wczorajszą sytuację i ma 100% racji.

@michal26 Ale ten generał nie powiedział że to jest metoda na dłuższą metę i na sytuację z 200 dronami. Ocenił sytuację wczorajszą, tylko tyle i aż tyle.

3

@manero Michał ogólnie wie wszystko na każdy temat

8

@michal26 Tak, tak a jakby nie zestrzelili i by ktoś zginął to byłbyś w tej grupce która napieprza o tym jak niekompetentne mamy wojsko, rządzących i jakim w ogóle jesteśmy pośmiewiskiem i że to jest skandal.

26

@JohnKennedy Nie, to udawanie że wszystko jest w porządku, a nie jest.

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

82

@mrboom Pryznam szczerze, że nie spodziewałem się takiej końcówki XD

0

@Starrk Ale przecież Yamal na każdym kroku podkreśla, że dla niego najważniejsze są trofea drużynowe i to ich chce wygrywać jak najwięcej.

0

@BorzyKrzys Alonso najbardziej pechowa kariera w historii tego sportu(nie liczę oczywiście jakiś tragedii na torze itp.)

3

Christensen to jest lekiem na Araujo i koniec.

0

@adamek20151 Musiałem przeczytać 3 razy żeby załapać XD

0

@michal26 A nie miał być on czasem według ciebie kimś w rodzaju antidotum?

5

@Kessie Twoje ogłoszenie?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?