1

Jest i Ruupert z golem i Zielu w końcu jakieś podanie dobre

0

W końcu ktoś wykorzystał ciasteczko od Pedriego!!! CUDA

0

@Kamiloza91 Polsat Sport 1

6

Pedri jest jakiś przeklęty z tym jakie patelnie marnują jego koledzy po jego podaniach które powinny być asystami…

0

@severius Za ten stadion!

0

@czar007 Tak, ale to już było po 30 i mięśniówki głównie

0

Sinner ewidentnie celownik dzisiaj nie taki

1

Czemu oni jeszcze nie grają?

25

Będzie dobrze, Gavi to twardziel.

0

@Conradxc Ale tu chodzi o to, że był od niego lepszy w zeszłym sezonie, a nie ogólnie.

0

@marcin62 Nie no cała seria o Batmanie to zdecydowanie inny poziom. Genialne gry.

1

@Conradxc No bo Ronaldinho był na topie z max 5 lat?
Liczby w futbolu to nie wszystko.

0

@adamek20151 On też nikogo nie powstrzyma XD

21

@Conradxc W byciu lepszym piłkarzem?

1

@blakkudium To było raczej do przewidzenia.

Inna sprawa, że jakieś urazy mogą to wszystko zmienić.

1

@Kessie Tak, już po wyścigu to było. Robili sobie fotki i jeszcze Alex.

1

Carles Puyol na wyścigu MotoGP ;)

0

@Uukasz_93 W MotoGP mają białego

0

@Starrk Nawet nie żartuj XD

@AduŚ07 Jego styl życia też mu na pewno nie pomagał.

0

@Encore Dla mnie Nazario to najbardziej zmarnowany potencjał w historii, a i tak osiągnął wiele. Ogólnie całe top 3 można złożyć z Brazoli.
1. Ronaldo
2. Neymar
3. Ronaldinho

9

@mordini123 W kobiecym futbolu pozycja bramkarki to zdecydowanie największy mem XD

0

Łysy terrorysta oczywiście 90 minut Yamalem pociśnie...

0

@ShawnC Grimaldo mógłby na spokojnie zaakceptować rolę uzupełnienia składu. Balde i tak dużo schodzi podczas meczów. Mało tego uważam, że Grimaldo mógłby go spokojnie jeszcze wygryźć ze składu.

2

Nie mógł tego zrobić podczas okienka żebyśmy chociaż dostali z milion? Piłkarze to jak mają od nas odejść to chyba zaczynają nas nienawidzić i robią nam na złość...

1

@JanuszKorwinMikke Oby Camp Nou też pod tym aspektem dowiozło

7

Wolałbym żeby Camp Nou było budowane do 2027 i finalnie jakoś wyglądało aniżeli jakby mieli się spieszyć już na siłę(chociaż już to robią) i oddać coś takiego XD


1

@th@les Podejrzewam, że to 27 tysięcy to będzie creme de la creme i ceny będą z kosmosu.

2

@Hawajczyk Borek to sam jest pazerny na hajs.

0

@Rewolucja123 Masz zapłon ;)

5

Adamka już Khalidow wtedy prawie usadził, ale kontuzja mu przeszkodziła. Dla mnie było oczywiste, że Soldić go rozwali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?