partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest i Ruupert z golem i Zielu w końcu jakieś podanie dobre
0
W końcu ktoś wykorzystał ciasteczko od Pedriego!!! CUDA
0
@Kamiloza91 Polsat Sport 1
6
Pedri jest jakiś przeklęty z tym jakie patelnie marnują jego koledzy po jego podaniach które powinny być asystami…
0
@severius Za ten stadion!
0
@czar007 Tak, ale to już było po 30 i mięśniówki głównie
0
Sinner ewidentnie celownik dzisiaj nie taki
1
Czemu oni jeszcze nie grają?
25
Będzie dobrze, Gavi to twardziel.
0
@Conradxc Ale tu chodzi o to, że był od niego lepszy w zeszłym sezonie, a nie ogólnie.
0
@marcin62 Nie no cała seria o Batmanie to zdecydowanie inny poziom. Genialne gry.
1
@Conradxc No bo Ronaldinho był na topie z max 5 lat?
Liczby w futbolu to nie wszystko.
0
@adamek20151 On też nikogo nie powstrzyma XD
21
@Conradxc W byciu lepszym piłkarzem?
1
@blakkudium To było raczej do przewidzenia.
Inna sprawa, że jakieś urazy mogą to wszystko zmienić.
1
@Kessie Tak, już po wyścigu to było. Robili sobie fotki i jeszcze Alex.
1
Carles Puyol na wyścigu MotoGP ;)
0
@Uukasz_93 W MotoGP mają białego
0
@Starrk Nawet nie żartuj XD
@AduŚ07 Jego styl życia też mu na pewno nie pomagał.
0
@Encore Dla mnie Nazario to najbardziej zmarnowany potencjał w historii, a i tak osiągnął wiele. Ogólnie całe top 3 można złożyć z Brazoli.
1. Ronaldo
2. Neymar
3. Ronaldinho
9
@mordini123 W kobiecym futbolu pozycja bramkarki to zdecydowanie największy mem XD
0
Łysy terrorysta oczywiście 90 minut Yamalem pociśnie...
0
@ShawnC Grimaldo mógłby na spokojnie zaakceptować rolę uzupełnienia składu. Balde i tak dużo schodzi podczas meczów. Mało tego uważam, że Grimaldo mógłby go spokojnie jeszcze wygryźć ze składu.
2
Nie mógł tego zrobić podczas okienka żebyśmy chociaż dostali z milion? Piłkarze to jak mają od nas odejść to chyba zaczynają nas nienawidzić i robią nam na złość...
1
@JanuszKorwinMikke Oby Camp Nou też pod tym aspektem dowiozło
7
Wolałbym żeby Camp Nou było budowane do 2027 i finalnie jakoś wyglądało aniżeli jakby mieli się spieszyć już na siłę(chociaż już to robią) i oddać coś takiego XD
1
@th@les Podejrzewam, że to 27 tysięcy to będzie creme de la creme i ceny będą z kosmosu.
2
@Hawajczyk Borek to sam jest pazerny na hajs.
0
@Rewolucja123 Masz zapłon ;)
5
Adamka już Khalidow wtedy prawie usadził, ale kontuzja mu przeszkodziła. Dla mnie było oczywiste, że Soldić go rozwali.