partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wejście Adamka do ringu to chyba największy klasyk dla każdego polskiego kibica.
11
@Lordzi No i cyk KO XD
2
Tak się robi biznes XD
2
@APTAPT Coś w tym jest, że tenis to sport dla snobów i bananów niestety.
0
Soldić rozjedzie Adamka
1
@TaughtMule On robi to specjalnie
1
@Tomaszekkkkk "Dzisiaj Pezet to jest produkt, to brand name jest jak Pepsi"
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@norbi77 Z 20 lat jeszcze potrzeba aby to pokolenie co słucha księdzów bardziej niż rodziny się zmieniło.
0
@matirix20 Wróżenie z fusów
4
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 Ziobro niewiele potrafi, bo to nieudacznik. Jedynie udawanie choroby mu wychodziło w miarę.
0
@LeszekFCB Wróci do Lecha
4
@arasz1819 Za to ile zrobił dla tej reprezentacji będzie dostawał powołania dopóki nie zakończy kariery i nie ma w tym nic dziwnego. Tak samo jest z Messim i tak samo powinno być u nas z Lewandowskim.
0
@arasz1819 Co jest w tym niby tendencyjnego? Czyste fakty. A to co odziedziczył tylko jeszcze pogłębił.
0
@RosjaninBut Nie mogę zrozumieć kultu uwielbienia tego komucha w necie…
0
@PatrykBarca W sensie to moja opinia. Guehi do końca był profesjonalny na maksa i oddany do dyspozycji trenera. A ten zablokował jego transfer w ostatnich minutach okienka grożąc odejściem.
1
@rafziet Cane? XD kto to
I gdzie to słyszałeś?
2
@CurryTheGoat30 Kane kontrakt do 2027. W lecie 2026 będzie miał 33 lata, Lewy jak do nas przechodził miał 34. Tak tylko mówię ;)
0
Jesteśmy zgubieni.
0
@Frimpong Glasner mega słabe zachowanie przy transferze Guehiego.
11
3 numery wolne w zespole, jeden byłby pewnie Roniego (19).
0
@BORO_12 Guehi wydaje się być typem który zachowuje się mega fair do samego końca. Widać to było przy jego transferze do Liverpoolu więc wątpie że zerwie umowe. Nawet jeśli miałby dostać teraz więcej to spoko, bo Liverpool i tak wyjdzie na tym lepiej. Dlaczego? Bo już nie zapłacą za niego w zime tyle ile płacili kilka dni temu, ewentualnie jeszcze go zgarną za free latem.
1
@esem91 A śpiewali barke?
0
@Krzysiek723 Widać, że go nie widziałeś w akcji.
1
@BORO_12 Przecież Guehi jest już dogadany z Liverpoolem. Co się odwlecze to nie uciecze. Schlotterbeck kontuzja, Konate to nie wiem, on taki klocowaty jest trochę i ma problemy z koncentracją, Inacio nie wiem, nie oglądałem.
9
XD ta sama informacja wrzucana średnio co 2 miesiące.
4
@heniusss Tego nikt nie wie XD. Witamy w Barcelonie.
10
Dla mnie to jest chore, że ludzie już dorośli, po 30, z rodzinami i w ogóle, czepiają się 18 latka, że przeżywa życie w sposób jeszcze gówniarza, który chce się bawić.