3

Prawda jest taka, że na Camp Nou w tym roku i tak nie wrócimy

0

@fenix1983 „ Powiedzenie, ze wracamy dopiero w 2026 zabiło by wszystkie jego plany.
A tak gra na czas.”
Ale mi wcale nie chodzi o to, że on by miał powiedzieć konkretną datę powrotu, tylko po prostu powiedzieć skąd i dlaczego wyszły opóźnienia i to powinno być już zrobione z rok temu. Teraz wiadomo, że jest na to za późno.

No i co do samego Limaka to wiem czemu oni dali taką ofertę i że zależało im na rynku europejskim. Jednak jest tam też kwestia jakiś spraw korupcyjnych u nich, dziwne i podejrzane działania z Erdoganem, no i kwestia tego odszkodowania to zapisano umowę na jakąś spółkę córkę która nie ma kapitału to jak pobierać pieniądze od kogoś kto ich teoretycznie nie ma? Laporta został ograny jak dzieciak w tej kwestii, albo wiedział o tym ale wolał nie mówić wiadomo dlaczego.

4

@fenix1983 Masz sporo racji, ale mimo wszystko uważam, że lepsza firma zrobiłaby to lepiej. No i najważniejsza kwestia. To o czym piszesz, dlaczego Laporta nie zwołał jakieś konferencji gdzie o tym wszystkim by powiedział? Pokazał by dokumenty na potwierdzenie swoich słów i nikt by nie miał do niego aż takich pretensji, a i sama firma Limak też miałaby lepszy PR aniżeli teraz. Przecież to jest proste i oczywiste. Jest prezydentem którego wybiera lud, a nie potrafi im powiedzieć takiej prawdy, która by mu też wcale nie zaszkodziła. Nie rozumiem tego.


A i jeszcze co do tego pierścienia wzmacniającego. To mam nadzieję, że to wszystko zrobiono tak jak trzeba i będzie to wystarczające, bo jakby wyszło że coś się dzieje to przecież będzie tragedia.

2

„Oczywiście krytyka z pozycji opozycjonisty jest wyjątkowo prosta - wystarczy skupić się na porażkach zarządu i pominąć jego sukcesy. ”
A co to za opinia? XD Wasza czy marki? XD

1

Przegrywa to trzeba pokazać, że coś jest nie tak. Typowy Djokovic

0

Jakim cudem oni jeszcze trzymają tego Deschampsa tam to ja nie wiem. Jak można tak marnować tak świetne pokolenie piłkarzy i grać takie gunwo?

0

@mekston Ale ty dosłownie tym spamujesz, inni nie.

3

@JohnKennedy No wygląda, do tego post minuta po minucie po każdym punkcie XD. Takie kółko wzajemnej adoracji jak ambasada XD.

2

@mekston Po co ty tyle o tym piszesz? Przecież oglądamy tak samo i to widzimy

5

@tbas Casado ogarnie

0

Czemu Dembele nie gra? Uraz czy po prostu decyzja trenera? Przecież to ich najlepszy zawodnik.

5

A co ma zrobić Barca? No sory, ale Messi też się od nas ewidentnie odciął odkąd jest tu Laporta i tak będzie, chyba że panowie się jakimś cudem pogodzą. W co jednak wątpie.

1

@Cvzx Wszystkich sprzedajmy najlepiej. Ciekawe kim ty chcesz grać? Nawet jak sobie nie wywalczy to co nie przyda się?

0

Z tym De Jongiem będziemy się męczyć do końca jego kariery.

1

@adamek20151 Dla mnie i tak zagranie meczu to było to co zrobił Wszołek zaraz po wejściu i to jego "podanie" XD

7

Przecież on i tak trafi do tego Liverpoolu. Już jest z nimi dogadany. Czemu ma się to zmienić? Aczkolwiek byłoby świetnie gdyby przyszedł do nas, bo to bardzo dobry obrońca i elegancki z piłką przy nodze.

4

Spokojnie, nie grozi ci to.

0

@directedbyfcb Porownuejsz zawodnika który 6 rok jest w tym klubie i dalej gra w kratkę, ma więcej nieudanych sezonów niż udanych, ma łatkę zawodnika który wiecznie odpuszcza do 18 letniego wychowanka który już jest liderem drużyny, ciągnie drużynę na barkach i jest naszym najlepszym piłkarzem.
Ok

2

To proste. Nauczyć się grać w piłkę na nowo, zacząć myśleć na boisku i pokazać jakieś zaangażowanie.

0

@directedbyfcb Weź nie porównuj de Jonga do Yamala…

1

@kanver_ „Kibice” Barcelony w pigułce

0

@Safrani A treningi bedzie mial jakies normalnie zorganizowane czy indywidualne? Czy moze jednak na wesele go zaproszą?

1

@norbi77 Wiadomo, że Holandia była znacznie lepsza i na 10 meczów z nami wciąż wygrywa 9, dziś był ten 1. Ale na pewno mi nie powiesz, że taktycznie nie byliśmy lepsi, że pressing nie działał lepiej i że blok defensywny nie wiedział jak się chociaż ustawiać. To wszystko wymienione za Probierza działało tragicznie.

@LOPEZ16

7

@LOPEZ16 A ty nie widzisz światełka w tunelu ogólnie po dzisiejszej grze w porównaniu do tego co było za Probierza? Sam się teraz zaplątałeś w swojej logice.

1

@Cvzx Aleeeee kleeejąąąą!

0

@MesQueUnClub_87 Ale podjarka, że jemu piłkę ciężko zabrać :)

0

@MessiForeverTheBest Słowacja potwierdza, że Niemcy są beznadziejni

0

@KamQiX @directedbyfcb Akcja ze Świderskim po długiej od Skorupskiego to było podsumowanie charakteru de Jonga, a raczej jego brak.

1

De Jong nawet na tle naszej reprezentacji wyglądał jak mięczak i pizdus XD

4

Haha Grosicki wszedł i gamechanger, co to za matrix jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?