partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Fabik87 Siostra Marianna wieczna dziewica
7
@george321213 To zostaw te uważania lepiej dla siebie, bo na piłce to ty pojęcia nie masz.
9
Jakiś niewdzięczny gówniak ci się tam trafił XD @Comentateiro
1
@tbas Nie ma szans, już za późno.
9
Guardiola to musi trollować z tym Bernardo. Gość jest już po prostu słaby, a gra wszystko.
0
@Gibbon_FCB Tam na każdą formacje poszły setki milionów, połowa to typowy tartak.
2
@Borry Lepszy od Yamala podobno xd
1
@JanuszKorwinMikke Z drugiej strony za Xaviego żaden piłkarz nie wszedł na wyższy poziom. A jeśli ktoś miał formę to zaraz notował spory regres.
7
Odpaliłem pierwszy raz w tym sezonie United i oczy krwawią. Współczuję każdemu kto musi to oglądać co mecz. Mi po 5 minutach już wystarczy.
0
@Czyhrynski Byli wartościowymi zmiennikami.
1
@takisobiektos To i tak nic patrząc na to co mu kiedyś zrobił Steph XD
1
Real dziś tartakowa pomoc jeśli chodzi o kreację, do tego bez Mbappe. Z drugiej strony Betis bez Isco i 3 piłkarzy na PNA. Może zaskoczą, ale coś mi mówi że mierda jakoś to wymęczy po golu bellinghama z dupy
0
@BulaKG Ale wciąż on odszedł/został zwolniony przez jakiś konflikt a nie wynik sportowy.
0
@4drian0 No właśnie o to mi chodzi, że to brzmi absurdalnie ale z amerykańcem u sterów by mnie to nie zdziwiło. Może się na niego obraził przez urazy jakie ostatnio dostaje XD
0
To prawda, że Maresca odszedł bo mu chcieli sprzedać Palmera który jest tam najlepszym zawodnikiem, a on totalnie się z tym nie zgadzał? XD
W sensie coś takiego na x zobaczyłem, ale nie wiem czy to pisały jakieś poważne media czy jakaś plota z dupy.
0
@adukla Przecież on zagrał wczoraj tylko i wyłącznie dlatego, że Pedri nie był jeszcze gotowy. Na ten moment Eric go wygryzł ze składu. A reprezentacja Holandii? Przyjąłbym ten argument gdyby ta reprezentacja była w topce, a tak to? Nawet duże nazwiska, które są chłopcami do bicia na każdym dużym turnieju.
5
Zapakować do tej Arabii jak najszybciej
3
https://x.com/grok/status/2007415703658197365
Zero zdziwienia XD
1
@draxidox Wejdź sobie na stronę techlipton.pl i on ma tam różne zestawy komputerowe od najtańszych po najdroższe.
1
W końcu w obronie też według mnie dobrze zagrał Balde, za to Kounde mega niepewny ponownie.
0
@Stinger_ Simon to już jest przeciętniak na maksa. Ale łysy jest mega uparty to się zobaczy.
0
@Axoon ogólnie zgoda, ale kiedy Garcia popełnił jakiegoś babola? XD
5
A dodając coś negatywnego to jak była akcja gdzie Yamal wystawił setę De Jongowi w polu karnym, a on zrobił niewiadomo co, to myślałem że wyjdę z siebie. Co to jest za mameja to ja nie mam pytań.
11
Właśnie nadrobiłem mecz i o jeju kocham Joana Garcie. Co to jest za bramkarz to ja nie mam pytań. Absolutnie fenomenalny jest, taki występ w takich warunkach, przeciwko byłemu klubowi. Dziś nota 10/10 dla niego.
A to jak popchnął Martina żeby nim zablokować strzał to było mistrzostwo świata haha, w szatni pewnie kręcą z tego beke srogo.
0
@FcPortoFan1999 Jemu w twarz dmuchniesz i już jest faul
0
Obrzydliwy gość i to jak on jest w tej lidze broniony jest jeszcze bardziej obrzydliwe. Nie da się lubić tej drużyny.
0
@4drian0 Szkoda, że tak krótko XDD
0
@Tasde Ten finał to była tragedia. A ta Nancy i jej nieśmiertelność i "wielkie jaja" to już mnie tak irytowało, że miałem ochotę to wyłączyć. Wspomniałeś o finale GoT i w sumie jakby tak pomyśleć, to rzeczywiście tam to wypadło nawet lepiej XD. Dla mnie różnica tylko taka, że po GoT byłem bardziej rozczarowany, bo to był/jest mój ulubiony serial, który oglądałem 3 razy XD. Przy Stranger to tam żadnych jakiś oczekiwań nie miałem, więc w sumie wywalone. Skończyło się? No spoko i tak już nie wiedzieli co robić ze scenariuszem.
PS. Z czystym sumieniem mogę im zmienić ocenę na filmwebie teraz z 8 na 7.
0
@Comfortable_ No ja to mega bym się chciał znaleźć w takim miejscu. Super to wygląda.
1
@michal26 A widziałeś zdjęcie jakie wstawił po turnieju na tle samolotu? Taki typowy wujas haha i powrocik do kraju WizzAirem XD