pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500
Dla tych co 96% za mało to i 99,99999999% będzie za mało.
11
@Barca1992
"każdy zmarły z pozytywnym wynikiem wpisywany jest jako ofiara covida,bo szpitale mają za to ekstra hajs".
Mają dodatkowy hajs za wpisanie zmarłego? Czy za pracę i ratowanie życia na oddziale covidowym czy za sam kontakt z osobami z covidem?
Możesz wskazać ile wynosi ten bonus za wpisanie osoby zmarłej jako zmarłej na covid?
3
@Barca1992
Piotr Machalica, Paździoch, Boczek, najbardziej znany dziennikarz w Stanach - Larry King, mój znajomy, Krzysztof Liedel - zmarli. Wiele osób znanych zachorowało i miało różne objawy z ciężkimi włącznie - Tom Hanks z żoną, Mel Gibson, Placido Domingo itd...
11
@Barca1992
Dlatego w tej Wielkiej Brytanii premier trafił na intensywną terapię :) albo on idiota albo zalicza się do plebsu :)
4
@against_modern_football
Co to ma do głupot i teorii spiskowych wypisywanych przez antycovidowców?
5
@against_modern_football
Mówili także, że nie będą się szczepić bo tam są chipy, które będą sterować ludzkimi umysłami.
4
Staram się nie komentować byłych czy obecnych zawodników Barcelony w turnieju Euro, mimo że grają dość podobnie jak w swoimi byłym/obecnym klubie.
1
@ściah
Nie, tutaj bramkarz nie popełnił błędu tak jak Ter Stegen popełnił błąd przy bramce z Romą. Zupełnie inne sytuacje, tam Roma już miała piłkę od kilku sekund a tutaj strzał z pierwszej piłki bez przyjęcia. Tam Ter Stegen zrobił błąd, tu nie widzę błędu bramkarza.
0
Koszykarze FC Barcelony po pierwszej słabszej kwarcie z Realem Madryt wychodzą na prowadzenie tuż przed przerwą. Czekamy na ostateczny wynik, oby do przodu.
0
@Pedritodejong
No jest :)
0
@Pedritodejong
Skoro Busi w obecnej formie nadaje się na słabiaków to na kogo nadaje się de Jong skoro obecnie jest słabszy od Busquetsa? De Jong odpuszcza krycia, bez sensownie fauluje we własnym polu karnym, źle się ustawia, często nie wraca. popatrz jak Barcelona traciła bramki w tym sezonie, zobaczysz jak słabo w defensywie wyglądał na poczatku de Jong, potem Koeman przestawił go do gry ofensywnej bo jego błędy powodowały straty punktów.
1
@kaamil1910
Tam są same kłamstwa. Nie rozumiem, też po co podawać kłamstwa i pisac, że jest to jakiejś inne spojrzenie.
Kolejny fragment z tego pseudonaukowego bełkotu:
" W Kanadzie, w silnie wyszczepionej populacji prowincji New Brunswick pojawiła się nowa tajemnicza choroba neurologiczna, której etiologii lekarze i naukowcy nie rozumieją. (https://www.cbc.ca/news/canada/newbrunswick/new–brunswick–brain–disease–1.6032413; "
Wchodzisz na podane źródło i masz tam: "Pierwsze wystąpienie z mocą wsteczną stwierdzono w 2013 r., po tym, jak możliwe istnienie skupiska chorób zostało po raz pierwszy rozpoznane przez System Nadzoru CJD w Agencji Zdrowia Publicznego Kanady w 2020 r. W 2019 r. zidentyfikowano 11 dodatkowych przypadków, z czego 24 więcej w 2020 i 12 do tej pory w 2021".
Nie ma jak powiązać szczepień z 2021 z chorobą która się pojawiła w 2013 i napisać że to nowa choroba związana ze szczepieniami.
0
@Pedritodejong
Gdy grał na środku pomocy czy na defensywnym pomocniku niewiele wnosił do gry ofensywnej.
"twoje dwa ostatnie zdania potwierdzaja że jest naszym najwszechstronniejszym zawodnikiem".
Potwierdzają jedynie, że nie sprawdza się idealnie na żadnej pozycji, dlatego Koeman zrobił z niego zapchaj dziurę.
"inny rodzaj tak brak driblingu Busiego przy czym De Jong potrafi całe boisko z piłką przebiec"
Tu się nawet zgodzę, De Jong dostaje piłkę na własnej połowie, głowa w dół i kółeczka, jakiś drybling i biegnie z piłka do przodu po czym podaje do tyłu bo druzyna przeciwna już wróciła. Busquets dostaje piłkę na własnej połowie, głowa do góry przegląd pola i podanie do wychodzacych graczy ofensywnych. Taka róznica, że jeden jest inteligentniejszym graczem i nie musi tyle biegac aby dawać więcej drużynie.
0
@kaamil1910
Wiadomości na tej stronie zaprzeczają rozdrowemu rozsądkowi i logice. Ta strona podaje oprócz nie wiem czy oficjalnych danych to własne opinie co zaprzecza badaniu naukowemu.
Przykład
"Do 3.6.2021 zgłoszono prawie 1 milion powikłań i 5593 zgony po tych szczepieniach. (I to też zapewne tylko ok. 1% wszystkich prawdopodobnych przypadków)". Więc wprowadzono pseudonaukowe dywagacje że śmiertelność po szczepionce to ponad pół miliona ludzi. Jak to jest że liczba zgonów spada wszędzie gdzie wprowadzono masowe szczepienia wprost proporcjonalnie do liczby zaszczepionych a oni uważają że oficjalne dane jeśli są prawdziwe to są i tak obniżone o 99 procent nie wskazując żadnych dowodowe na jakieś masowe fałszerstwa.
0
@Pedritodejong
Lepsze rozegranie, przegląd pola, napędzanie akcji podaniem, przerzuty, podania prostopadle, między linie. Lepsze ustawienie w defensywie, lepsze krycie, umiejętność przewidywania zagrań przeciwnika. Słabsza zwrotność, inny rodzaj wyprowadzania akcji z własnej połowy.
De Jong nastukal statystyki ofensywne w ciągu 1,5 miesiąca gdy grał na pozycji 8,9,10. Gdy grał na środku pomocy czy na defensywnym pomocniku niewiele wnosił do gry ofensywnej.
0
@kaamil1910
Przecież to był cytat a cudzyslowie wstawiłeś w edycji. Haha
1
@Pedritodejong
Czyli jedyny twój argument to taki ze inni też tak sądzą. Co to znaczy wartościowy? W kwestii umiejętności, potencjału, wartości marketingowej?
3
@kaamil1910
Ale @Bykunn zaorał twojego fake.
" tych postów nie wrzucam żeby kogoś przekonać tylko żeby zobaczyć kto co myśli na ten temat":
" Mimo to władze nadal agresywnie wmuszają ludziom te okaleczające i zabójcze szczepienia".
taaa
0
@Pedritodejong
Może i tak jest, to jaki jest de Jong skoro Busi jest obecnie dużo lepszym zawodnikiem? No właśnie, kolejny bardzo przeciętny sezon de Jonga, jeśli wcześniejszym był po prostu słaby, to teraz jest progres do przeciętności. Nie jest to zawodnik który wyznacza pewien poziom w drugiej linii, który bierze na siebie ciężar gry. Porównując osiągnięcie ofensywne (a przecież był często wystawiany na pozycji 8,10 a nawet 9) patrząc na liczbę minut na boisku lepsze liczby ofensywne ma nawet Roberto.
0
@Pedritodejong
Busi nadrabia braki powrotów de Jonga, on nie tyle jest jakoś bardzo wolny co mało zwrotny. Busi robi dużo mniejsze błędy, de Jonga nie potrafi się ustawić, nie kryje odpowiedniej strefy, odpuszcza zawodników których kryje, nie wraca. Popatrz na straty bramek który były przy współudziale jednego i drugiego, Busi swoim doświadczeniem jest daleko z przodu przed de Jongiem w kwestiach ogarniania gry defensywnej.
0
@Pedritodejong
No właśnie, ma zmienianą pozycję, na każdej odnajduje się na tyle aby grać i na żądnej nie jest na tyle dobry aby się w pełni odnaleźć, taka lepsza wersja Roberto jak na razie. Co by było gdybyśmy mieli trzech de Jongów? Kreacja by kulała, gra do boku i do tyłu, wszystko w wolnym tempie, jednostajnie, brak przerzutó, brak podań prostopadłych. De Jong dobrze wychodzi spod pressingu piłką z własnej połowy, w tym czasie Busi mając dużo lepszy przegląd pola uruchamia zawodników ofensywnych podaniem. Nie mówiąc już o błędach de Jonga w kryciu, złym ustawianiu się , czy braku powrotów.
0
@Ramek
Gdzie poleciałem ? Na defensywnym pomocniku de Jong (wcześniej źle napisałem) całkowicie się nie sprawdził w tym sezonie, wiele błędów skutkujących utrata bramek i punktów, na środkowym czy ofensywnym się sprawdził, bardzo skromnie potrafiąc rozciągnąć grę, zmienić stronę rozgrywania, bardzo nikła liczba przerzutów, o podaniach wertykalnych czy prostopadłych nie wspominając. Taki Busi grając jako defensywny pomocnik, mając dużo mniej minut uzbierał w La Liga więcej asyst od de Jonga.
0
@Ramek
Gdzie poleciałem ? Na defensywnym pomocniku Busi całkowicie się nie sprawdził w tym sezonie, wiele błędów skutkujących utrata bramek i punktów, na środkowym czy ofensywnym się sprawdził, bardzo skromnie potrafiąc rozciągnąć grę, zmienić stronę rozgrywania, bardzo nikła liczba przerzutów, o podaniach wertykalnych czy prostopadłych nie wspominając. Taki Busi grając jako defensywny pomocnik, mając dużo mniej minut uzbierał w La Liga więcej asyst od de Jonga.
0
@krzyrzak69
Obecnie Busi zjadał de Jonga w pomocy. Ten ranking to wycena zawodnika głównie ze względu na wiek a nie umiejętności.
1
@Kgorecki2500
NIe każdy ma możliwość szczepienia, więc dlaczego mam narażać na kontakt moje dziecko z osobą potencjalnie przenoszącą patogen?
Dlaczego mam przechodzić chorobę potencjalnie lżej po ewentualnie kontakcie z osobą zakażoną zamiast nie przechodzić jej wcale.
Nie odpowiedzialność osób nie zwalnia od ich leczenia, jak ktoś nieodpowiedzialnie przejdzie na czerwonym świetle i auto go potrąci to nie zwalnia go służb medycznych od podjęcia akcji ratowniczej.
Sądzę, że paszporty będą zamiennie uznawane z testami, więc przy wjeździe do jakiegoś państwa będzie obowiązywał test lub zaświadczenia o szczepieniu, teraz ważniejszy jest test.
0
@John_Doe
Szczególnie przestępcy seksualni na dzieciach mogliby czuć się bezpiecznie? Gdy Korwin wielokrotnie pozytywnie wypowiadał się o pedofili.
1
@John_Doe
Tzn. Partia Korwin a dokładnie Braun chciał penalizować homoseksualizm jako taki. Czyli nie propagowanie ale zakazać tego co niektórzy chcą robić we własnych domach z własnym ciałem nie robiąc przy tym nikomu krzywdy, wszystko w ramach wolności oczywiście.
2
@John_Doe
Wydawało mi się że raczej w jednostkach penitencjarnych głosują na liberałów, a nie na socjalistów. Na PiS nie głosują bo nikt nie lubi konkurencji :)
0
@pt9
W pierwszej części sezonu w kontekście de Jonga o pośmiewisku? To on odpowiadał obok Lenglrta za utratę najeiekszej ilości bramek przez swoje błędy indywidualne
0
@pt9
Tylko w obecnym sezonie Busquets był lepszym zawodnikiem od de Jonga. Lepiej broni, lepiej się ustawia, lepiej i szybciej a przede wszystkim częściej wraca do obrony, lepiej rozgrywa, przerzuca, przenosi ciężar gry. De Jong jedynie w pole karne wchodzi z drugiej linii czego nie robi Busquets i to wszystko. W sumie ciężko rozwinąć skrzydła jeśli ktoś na zbliżonej pozycji gra lepiej. Pozycją de Jonga był defensywny pomocnik (mial zastąpić Busiego) ale przegrał rywalizację z Busquetsem i jest rzucany po innych pozycjach.