pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kacper201 to by się przekrzykiwali
. Dwie jedynki to zły pomysł
0
Brakuje szybkości w ataku Argentyny. Di Maria strasznie powolny.
0
16 nie robi fajnego klimatu na finał mundialu. Stary chrapie na fotelu, matka tłucze schabowego a wujek wali kolejnego kielona.
6
Pod jakim numerem w telegazecie mogę śledzić dzisiejszy finał?
8
A ludzie się dziwią ze więcej osób woli oglądać friki jak się biją. Nudne to ksw jak flaki z olejem.
1
@barcelonaLM W dodatku tylko 16 drużyn w turnieju i mega wysoki poziom.
1
@MESSIah16 Mimo że uwielbiam Gaviego to tylko glupiec nieznający się na piłce nie dokonałby takiej wymiany.
2
Czekamy na podobny news w Barcelonie. Powinno to nastąpić już w 2017
0
@JarekS Na czym tak w skrócie polega układ tej siatki?
1
@Kidd Co w przypadku jeśli Messi głosuje na PiS? A wygląda na takiego gagatka
4
@Emhyr I tak nie ma co porównywać przeciętniaka Dembele do geniuszu Mbappe. To jest przepaść.
1
@Emhyr A i tak grał lepiej od Dembele. Magia statystyk
0
@Kengo Ofensywą. Trzeba strzelić więcej bramek, karnych niż przeciwnik aby grać dalej.
0
Brazylia, Niemcy, Włochy, Argentyna, Francja, Urugwaj, Hiszpania, Anglia.
Tylko te drużyny zdobyły MŚ do tej pory. W tym roku zestawienie się nie zmieni
0
Griezman wydaje się spoko ŚPD
6
Jak zwykle sędziowie niszczą ten sport. Rzygac się chce
0
@koziar Dla mnie ten zdecydowanie lepszy od RPA gdzie Hiszpania grała przenudną piłkę na 1:0. Francja 98, Katar 2022, Niemcy 2006 wyżej stawiam od RPA. Najgorszy był zdecydowanie 2018 który oglądałem i Korea 2002. 2014 też był dość słaby.
0
@Rl9k1nG Za nic w świecie nie chciałbym zamieszkać w Warszawie ani w Łodzi jeśli chodzi o duże miasta w Polsce.
7
@Kapitan hawk oj tak, rasowy milf
0
@Nieznajomy Francja miała też mała pomóc sędziego. Skład jednak bajeczny i w każdej chwili ktoś może odpalić.
4
@Rl9k1nG Jest drugim najlepszym w historii. Znajdźcie drugiego takiego poza Mesism który przez tyle lat był na takim poziomie. W latach 2007-2017 trzymał fenomenalny poziom
5
MŚ potwierdzają tylko jaką głupotą jest kwestonowanie najlepszego gracza w historii ze względu na mundial. Przecież tyle tu przypadku, c
Chorwacja która prowadziła tylko przez chwilę melduje się w półfinale, masa niespodzianek, złych decyzji sędziowskich a do tego masz tylko szansę raz na 4 lata max.
1
@Joe_Pesci Oj znana osoba wśród najgłupszych komentarzy.
3
Muniak przemówił
2
Cóż myliłem się co do Argentyny. Z meczu na mecz coraz lepiej wyglądają a Messi zdecydowanie lepiej wygląda niż w 2014. Oby sięgnęli po złoto
0
Czekam na opinie Muniaka po meczu odnośnie sędziowania. Nie ma lepszego experta odnośnie Argentyny
2
Jak w Fifie po kick off glitch
0
To co, teraz bramka na 1:1 w 87 minucie po rykoszecie i karniaczki
0
@Faro Wystarczy zagrać szybciej i autobus może być rozbrojony. Jeżeli taka Barca układa atak przez 15 minut to nic dziwnego że druzyna zdąży się ustawić. Za posiadanie piłki i wymianę podań w szerz nie ma trofeów.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika