pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi musi jeszcze nury podszlifować. Nie ma tak opanowane jak pewien Portugalczyk.
0
@cris2706 A ja tam lubię drwala. Kozacki jest
0
@Tomasson81 Hiszpania grała okrutnie i bez polotu.
3
@Kibic3000 Nie. Uwielbiam LE ale trenerem nie jest najlepszym. Tak naprawdę zagraliśmy fajny jeden rok na przełomie 14/15 i 15/16. Potem zaczął się zjazd
0
@HighestInTheRoom Racja trochę przesadziłem z tym paskudztwem. Paskudnie to grała Polska. Niemniej milej zobaczyć Messiego z pucharem niż Mykambe z Żirudem. Nie pogardziłbym finałem Argentyna - Maroko
0
@Bobo25 Nie gra wybitnie to fakt, nie lubię tej reprezentacji ale Francuzów jeszcze bardziej nie lubię a skład mają o klasę wyżej od każdego na tym mundialu. Wypada im grać trochę lepiej
5
Została paskudnie grająca Chorwacja i Maroko, Francja z gwiazdami grająca nic specjalnego więc trzeba kibicować już Argentynie. Oby dzisiaj przeszli Chorwatów gładko bez dogrywek i kontuzji bo z Francją trzeba wspiąć się na wyżyny. Przydałby się taki Lautaro w swojej optymalnej dyspozycji a nie ten z Kataru który ma zeza.
0
@szymonekk U mnie już po 2 miesiącach się rozregulowały. Potem był serwis całościowy ale znowu niektóre drzwi siadają i ciężko się domyka
0
@szymonekk Nie wiem, może te magnetyczne mają inne rozmiary wkładek? Może od modelu drzwi też to zależy?
0
@Dembele_gora Dostałem jednak odpowiedź ze sklepu z drzwiami ze nie można
0
@VamosRakieta w sumie Rakitic jest idealnym przykładem gdzie ten przeciętniak złapał Barcelonę za nogi i ma dzięki temu w gablocie 4 mistrzostwa hiszpani i LM.
0
@VamosRakieta Carvajal przecież by kozackiem przeokrutnym gdzie miał ostatnio przez kontuzje gordzy okres ale to topka PO w ostatnim dziesięcioleciu.
0
Są tu fachowcy od wszystkiego podobno. Czy można wymienić zamki magnetyczne na zwykłe w drzwiach? Mam już serdecznie dość magnetycznego szajsu
0
@Krzychu1010 Więzienie OZ. Obejrzysz pierwszy odcinek i połkniesz haczyk.
0
@Nano22 Po co go eliminować jak on sam się eliminuje? Zagrożenie strzałem - nie , rajd z piłką - nie , walka w powietrzu - nie. Praktycznie zawsze jest on odpuszczany w obronie gdy ma piłkę przy nodze i zawodnicy przeciwnika mogą skupić się na reszcie.
0
@AlexDark00 De Jonga sprzedamy za 70 mln max więc możemy wykorzystać z tego ok 15-20 mln na transfer.
8
@Rewolucja123 Przypominam że Real zdobył LM grając środkiem Kroos, Modric i Di Maria. Żaden z nich nie jest wirtuozem obrony. Bayern grał środkiem Thiago, Goretzką i Mullerem w finale w 2020. Wystarczy ustawić odpowiednio drużynę i rozwinąć graczy w niektórych aspektach ale niestety Xavi nie jest w tym zbyt dobry.
3
@Rewolucja123 Ten 1 ma ogromny wpływ na tempo akcji i tego jak wygląda nasza gra. (a raczej nie wygląda).
0
@LeoKrol Teraz pytanie czego nie ma a co ma czego nie ma Thermomix. Jestem skłonny wydać więcej ale żeby miało to sens.
0
Z robotów kuchennych polecacie Thermomixa czy może są jakieś lepsze alternatywy Kenwooda czy Tefala? Thermomix w zasadzie stał się kultowy i najbardziej znany z tych wszystkich sprzętów ale pewnie cena też przez to najbardziej wywindowana.
2
@Kinginiesta https://www.rebel.pl/gry-planszowe/tajniacy-obrazki-102948.html
to jest świetne dla gry w drużynach po 3 czy 4 osoby.
11
@Janiama Ja jestem pewny gdyby wyszli odważniej a nie obsrani po same majty to by strzelili już przed karnym z dwie bramki z tak słabym Meksykiem. Ba, nawet gdyby nie strzelili ale byłoby wrażenie że próbowali to niemiałbym pretensji a tak to nie było nic tylko wybijanie piłek po autach rozpaczliwie i laga na Lewego którego kryje 3. Tak głupiego trenera nie pamiętam i oby poleciał na zbity pysk już dzisiaj. To jaką piłkę zaprezentowaliśmy na MŚ to był wstyd.
Świetne wyjście z grupy gdzie w 1/8 chyba poddali się już przed początkowym gwizdkiem sądząc po zadowolonych minach po meczu. Brakowało jeszcze szampana i objazdu autokarem po Radomiu z plakietką 1/8.
Nie było żadnych schematów rozegrania piłki, fizyczność na opłakanym poziomie, wszystko ślamazarne, bez polotu, złe decyzje kadrowe.
25
@Bobo25 Piłka to nie tylko suche statystyki. Prawda jest taka że graliśmy furę gnoju jak nigdy ale los tak sprzyjał że wyszliśmy z bardzo słabej grupy.
0
@Gaz Żadne smartwatche nie mają podjazdów do Garminów. Mam już Fenixa 5X chyba z 3 czy 4 rok a bateria nadal trzyma 2 tygodnie.
4
@Antimadridista_WR Cieszę się że nie słyszałem bo uszy bolą już od oryginałów tych "legendarnych" piosenek a co dopiero przy przeróbkach.
4
@Krzysztof1987 Jak paliwo nie kończy się? Często jeżdżę na różne eventy związane z pracą w niedzielę gdzie trzaskam setki kilometrów
4
@PJ777 Dla mnie nie nadąża już od jakiś 6-7 lat za poważną piłką z wysoką intensywnością. Przespaliśmy moment wymiany pokoleniowej i od niego powinno się zacząć po odejściu LE
4
Taki spoźniony transfer o jakieś 6 lat kiedy trzeba było rezygnować z Busiego i przerzucić się na inne granie.
0
@barcelonaLM W końcu nazisci do dziś mieszkają w Argentynie
0
@michal26 Był faul wcześniej na Sace