22 listopada 2015, 12:07
0
Ile wygraliście w kuponach? :D
22 listopada 2015, 11:22
2
Będziemy długo długo wspominać ten wieczór!
21 listopada 2015, 21:03
4
Owner: Leo Messi. :D
21 listopada 2015, 20:07
PIĘKNY WIECZÓR!!!!!!!!!
21 listopada 2015, 20:00
A my chceliśmy go u nas. Wyjazd!
21 listopada 2015, 19:55
Kiedyś pisałem: Dream Team Cruyffa wbił Realowi manitę, Dream Team Guardioli też, teraz czas na Dream Team Enrique!
21 listopada 2015, 19:52
Chyba to wygramy, nie?
21 listopada 2015, 19:43
21 listopada 2015, 19:29
Mam 200 tętna! GENIALNIE!
21 listopada 2015, 19:28
Andresito! Kocham!
21 listopada 2015, 19:21
1
Smuda.
21 listopada 2015, 19:19
Mam nadzieję że będę wracał do tego newsa za parę lat zachwycając się tą chwilą. Vamos Barça!!
21 listopada 2015, 18:59
Nihil novi. ;)
21 listopada 2015, 18:44
Mam nadzieję że jebnie bramkę jak ostatnio.
3
Widział ktoś Grzmota?
21 listopada 2015, 18:30
6
Oczywiście akurat mnie wyjebało.
21 listopada 2015, 18:28
LUIS!!!!!!
21 listopada 2015, 18:13
Marsylianka?
21 listopada 2015, 17:37
Ziomek po prawo dobrze gada.
21 listopada 2015, 15:20
Powodzenia w oglądaniu na futbolhd. Nie ma szans na płynną transmisję tam.
21 listopada 2015, 12:46
http://www.meczyki.pl/newsy/messi-krolem-futbolu-neymardziedzicem-tronu/13272-n Laporta pierwszy raz od dawna dobrze prawi.
21 listopada 2015, 11:17
59
"Lewadowski jest z Polski?" No kurwa...
21 listopada 2015, 10:35
Dlaczego Mathieu? Lubię go, ale w czym jest on lepszy od Bartry?
21 listopada 2015, 10:20
Po 1. Tej samej prasie, co obwiniała Leo Messiego o przegraną w CA? Po 2. Dał sędziemu koszulkę - cóż za niedojrzałość! Ten odmówił żeby nie posądzili go faworyzowanie. Po 3. Co ma gówno do twarogu? Przez to że nie ma osiągnięć nie może być liderem? Gdy Messi strzelał hat-tricka Realowi to tez nie miał "osiągnięć".
20 listopada 2015, 22:54
Brawa za kreatywność, bardzo przyjemnie się czyta. :)
20 listopada 2015, 15:24
Rzeczywiście, dzięki. Czasami moja spostrzegawczość zawodzi. ;) A Janusz Banasiński to BananowyMadryt. ;)
20 listopada 2015, 15:12
Jak się ci dwaj panowie nazywają na stronach? :D
20 listopada 2015, 15:08
Nie jestem w stanie powiedzieć, ale wydaje mi się że Finał Mistrzostw Świata mógłby odrobinę więcej przyciągnąć z racji ogromnego zasięgu. Na pewno El Clasico ogląda wiecej ludzi niż Finał LM.
18 listopada 2015, 23:23
A mój 1000, good for you! :D
10
http://m.fangol.pl/view/106169/on-bedzie-nowa-legenda?mobileRedirect=t Bardzo ciekawe. ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ile wygraliście w kuponach? :D
2
Będziemy długo długo wspominać ten wieczór!
4
Owner: Leo Messi. :D
2
PIĘKNY WIECZÓR!!!!!!!!!
2
A my chceliśmy go u nas. Wyjazd!
0
Kiedyś pisałem: Dream Team Cruyffa wbił Realowi manitę, Dream Team Guardioli też, teraz czas na Dream Team Enrique!
0
Chyba to wygramy, nie?
2
0
Mam 200 tętna! GENIALNIE!
0
Andresito! Kocham!
1
Smuda.
4
Mam nadzieję że będę wracał do tego newsa za parę lat zachwycając się tą chwilą. Vamos Barça!!
0
Nihil novi. ;)
1
Mam nadzieję że jebnie bramkę jak ostatnio.
3
Widział ktoś Grzmota?
6
Oczywiście akurat mnie wyjebało.
0
LUIS!!!!!!
0
Marsylianka?
0
Ziomek po prawo dobrze gada.
0
Powodzenia w oglądaniu na futbolhd. Nie ma szans na płynną transmisję tam.
1
http://www.meczyki.pl/newsy/messi-krolem-futbolu-neymardziedzicem-tronu/13272-n
Laporta pierwszy raz od dawna dobrze prawi.
59
"Lewadowski jest z Polski?" No kurwa...
1
Dlaczego Mathieu? Lubię go, ale w czym jest on lepszy od Bartry?
0
Po 1. Tej samej prasie, co obwiniała Leo Messiego o przegraną w CA?
Po 2. Dał sędziemu koszulkę - cóż za niedojrzałość! Ten odmówił żeby nie posądzili go faworyzowanie.
Po 3. Co ma gówno do twarogu? Przez to że nie ma osiągnięć nie może być liderem? Gdy Messi strzelał hat-tricka Realowi to tez nie miał "osiągnięć".
0
Brawa za kreatywność, bardzo przyjemnie się czyta. :)
0
Rzeczywiście, dzięki. Czasami moja spostrzegawczość zawodzi. ;) A Janusz Banasiński to BananowyMadryt. ;)
0
Jak się ci dwaj panowie nazywają na stronach? :D
0
Nie jestem w stanie powiedzieć, ale wydaje mi się że Finał Mistrzostw Świata mógłby odrobinę więcej przyciągnąć z racji ogromnego zasięgu. Na pewno El Clasico ogląda wiecej ludzi niż Finał LM.
2
A mój 1000, good for you! :D
10
http://m.fangol.pl/view/106169/on-bedzie-nowa-legenda?mobileRedirect=t
Bardzo ciekawe. ;)