10

0

Co jest złego w podwajaniu zysków?

0

Wszędzie się (przynajmniej u nas na stronie) używa teraz terminu "El Clasico" a nie"Gran Derbi" nie wiem czy to zauważyliście... :D W zakładce "historia" kiedyś było Gran Derbi a teraz El Clasico. Taka mała ciekawostka ;)

0

Pierwsze korki od dłuższego czasu, które rzeczywiście są ładne i nie krzykliwe, ani oczojebne. Adidas się postarał.

0

Nie znam tam sytuacji, ale chyba Pogba powinien mieć, nie?

3

Biglia na 1-0.

4

Di Maria gra z "10" w reprezentacji? Myślałem że trzeba sobie zasłużyć na ten zaszczyt...

0

Pamiętaj że jednego z nich mamy w Barcelonie.

0

Szwecja. Chcę Zlatana na Euro!

0

Jak będzie owacja na stojąco dla Ronaldinho to rzeczywiście, będą powody do zadowolenia. :D W ogóle witam spowrotem. ;)

1

Dużo ostatnio smutnego i złego w futbolu, choroba naszej Legendy jest jedną z najgorszych informacji w świecie piłki. Animo Johan!

0

PS jest sławny! :D

0

U mnie alt + 231. Jak to możliwe? :D

0

Dla nas raczej też. ;)

0

Albo jakiś jajcarz, albo arab.

0

Film jest bardzo monotematyczny, co chwila coś w stylu "tylko dziś się liczy" i bardzo duża arogancja. Najbardziej mnie zirytował fragment "gdyby Portugalia miała dwóch czy trzech Cristiano Ronaldo byłbym bardziej szczęśliwy"... To po prostu szczyt zadufania w sobie. Reszta nudna. Zresztą poczytajcie recenzję np. Stanowskiego, tam jest opisane dokładnie tak jak jest. BTW. Bardzo mi się podobała scena z Leo przed galą ZP.

2

Też oglądałem, co za beznadzieja.

0

Widzę że La Rambla powoli zaczyna wracać do normy po tych mądrościach.

0

Wenger mógłby z niego coś zrobić, tak jak z Fabregasa swego czasu. Może warto spróbować, mimo że BPL jest cienka.

1

Każdy teraz pisze "i co gdzie są ci co chcieli ich przyjąć?!?!?" i zbierają dużo polubień, a tak na dobrą sprawę nikt z wypowiadających się w internecie ich nie chciał. Obrońcy narodu, kur*a.

3

Mam nadzieję że James się wkurzy na Real i odejdzie jak najszybciej. Według mnie to najlepszy gracz Realu.

0

Nie zdążysz nigdzie pójść, atomówka i po zabawie. Poza tym żadnej wojny nie będzie, opanuj się ciut.

1

8

Tylko ja tak mam że jak widzę numer kompletnie niepasujący do pozycji to mnie skręca?

0

Haha, dokładnie. ;)

1

Zależy. Na miejscu np. Casillasa cieszyłbym się ogromnie i śmiał w twarz wszystkim, ale jeżeli rozstanie w dobrej atmosferze jak Xavi czy Lewy raczej nie powinno się cieszyć. Ale to zależy od człowieka. :v

2

Hiszpańskia prasa to na prawdę dno i 70 metrów mułu. Ile można o tym Halloween?

1

Ale masz avatar xd

0

Panu już dziękujemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?