Wszędzie się (przynajmniej u nas na stronie) używa teraz terminu "El Clasico" a nie"Gran Derbi" nie wiem czy to zauważyliście... :D W zakładce "historia" kiedyś było Gran Derbi a teraz El Clasico. Taka mała ciekawostka ;)
Film jest bardzo monotematyczny, co chwila coś w stylu "tylko dziś się liczy" i bardzo duża arogancja. Najbardziej mnie zirytował fragment "gdyby Portugalia miała dwóch czy trzech Cristiano Ronaldo byłbym bardziej szczęśliwy"... To po prostu szczyt zadufania w sobie. Reszta nudna. Zresztą poczytajcie recenzję np. Stanowskiego, tam jest opisane dokładnie tak jak jest. BTW. Bardzo mi się podobała scena z Leo przed galą ZP.
Każdy teraz pisze "i co gdzie są ci co chcieli ich przyjąć?!?!?" i zbierają dużo polubień, a tak na dobrą sprawę nikt z wypowiadających się w internecie ich nie chciał. Obrońcy narodu, kur*a.
Zależy. Na miejscu np. Casillasa cieszyłbym się ogromnie i śmiał w twarz wszystkim, ale jeżeli rozstanie w dobrej atmosferze jak Xavi czy Lewy raczej nie powinno się cieszyć. Ale to zależy od człowieka. :v
10
http://m.fangol.pl/view/106169/on-bedzie-nowa-legenda?mobileRedirect=t
Bardzo ciekawe. ;)
0
Co jest złego w podwajaniu zysków?
0
Wszędzie się (przynajmniej u nas na stronie) używa teraz terminu "El Clasico" a nie"Gran Derbi" nie wiem czy to zauważyliście... :D W zakładce "historia" kiedyś było Gran Derbi a teraz El Clasico. Taka mała ciekawostka ;)
0
Pierwsze korki od dłuższego czasu, które rzeczywiście są ładne i nie krzykliwe, ani oczojebne. Adidas się postarał.
0
Nie znam tam sytuacji, ale chyba Pogba powinien mieć, nie?
3
Biglia na 1-0.
4
Di Maria gra z "10" w reprezentacji? Myślałem że trzeba sobie zasłużyć na ten zaszczyt...
0
Pamiętaj że jednego z nich mamy w Barcelonie.
0
http://start2zero.com/wp-content/uploads/2015/10/cobie-smulders-aa-ee-ee-294700717.jpg ;)
0
Szwecja. Chcę Zlatana na Euro!
0
Jak będzie owacja na stojąco dla Ronaldinho to rzeczywiście, będą powody do zadowolenia. :D W ogóle witam spowrotem. ;)
1
Dużo ostatnio smutnego i złego w futbolu, choroba naszej Legendy jest jedną z najgorszych informacji w świecie piłki. Animo Johan!
0
PS jest sławny! :D
0
U mnie alt + 231. Jak to możliwe? :D
0
Dla nas raczej też. ;)
0
Albo jakiś jajcarz, albo arab.
0
Film jest bardzo monotematyczny, co chwila coś w stylu "tylko dziś się liczy" i bardzo duża arogancja. Najbardziej mnie zirytował fragment "gdyby Portugalia miała dwóch czy trzech Cristiano Ronaldo byłbym bardziej szczęśliwy"... To po prostu szczyt zadufania w sobie. Reszta nudna. Zresztą poczytajcie recenzję np. Stanowskiego, tam jest opisane dokładnie tak jak jest. BTW. Bardzo mi się podobała scena z Leo przed galą ZP.
2
Też oglądałem, co za beznadzieja.
0
Widzę że La Rambla powoli zaczyna wracać do normy po tych mądrościach.
0
Wenger mógłby z niego coś zrobić, tak jak z Fabregasa swego czasu. Może warto spróbować, mimo że BPL jest cienka.
1
Każdy teraz pisze "i co gdzie są ci co chcieli ich przyjąć?!?!?" i zbierają dużo polubień, a tak na dobrą sprawę nikt z wypowiadających się w internecie ich nie chciał. Obrońcy narodu, kur*a.
3
Mam nadzieję że James się wkurzy na Real i odejdzie jak najszybciej. Według mnie to najlepszy gracz Realu.
0
Nie zdążysz nigdzie pójść, atomówka i po zabawie. Poza tym żadnej wojny nie będzie, opanuj się ciut.
1
https://www.facebook.com/FCBarcacom/posts/10153096643306237
Coś niesamowitego.
8
Tylko ja tak mam że jak widzę numer kompletnie niepasujący do pozycji to mnie skręca?
0
Haha, dokładnie. ;)
1
Zależy. Na miejscu np. Casillasa cieszyłbym się ogromnie i śmiał w twarz wszystkim, ale jeżeli rozstanie w dobrej atmosferze jak Xavi czy Lewy raczej nie powinno się cieszyć. Ale to zależy od człowieka. :v
2
Hiszpańskia prasa to na prawdę dno i 70 metrów mułu. Ile można o tym Halloween?
1
Ale masz avatar xd
0
Panu już dziękujemy.