"Trener wie, czego potrzeba, a my działamy" i o to chodzi, trener ma mówić co i kogo chce, a nie taki Laporta z Abidalem (z całym szacunkiem) będą dyktować warunki. Nie chcemy Realu Madryt u nas.
Okej, szanuję Twoje zdanie, masz w większości rację, ale nadal uważam że jakoś się próbuje usprawiedliwić zawodników ukochanego klubu mimo wszystko. Nie mówię o jak to nazwałeś "fanatycznym" podejściu, tylko spokojniejszym. ;)
Ale to moim zdaniem normalne, że broni się "swoich" a wrogom wytyka błędy, tak już jest. :) Znaczna większość przyznaje ze nasz crack zachował się głupio, ale młodość już taka jest, sam coś o tym wiem. ;)
0
Jak Braida nie wywalczy niższej ceny i wymagań finansowych, to z całym szacunkiem, ale Abidal tym bardziej...
6
Zapomnij o tym i bądź jeszcze silniejszy i kluczowy niż byłeś do tej pory. Vamos Ney!
2
Oglądam skrót meczu i to, co robił Messi z Paragwajem mimo braku gola - wow. Ale czego by się innego spodziewać od najlepszego piłkarza w historii? ;)
3
Widzi ze się nie spodobało co wcześniej mówił, to teraz już gada co innego...
0
Zgoda, ale lepsze nic nie mówienie niż wydzieranie się na kolegę z drużyny, jak czasem bywa. ;)
21
Piękna Pani, piękna relacja. :)
0
"Trener wie, czego potrzeba, a my działamy" i o to chodzi, trener ma mówić co i kogo chce, a nie taki Laporta z Abidalem (z całym szacunkiem) będą dyktować warunki. Nie chcemy Realu Madryt u nas.
0
Na odwrót, SPORT o PSG a Mundo o Barçy. :)
2
http://screenshooter.net/101962956/atohrtf A mówili "niewypał". Proszę bardzo!
0
Kompromitujesz się coraz bardziej Joan, to Enrique powinien decydować o transferach ze swoim sztabem a nie wy.
1
85 mln za Di Marię to lekko mówiąc przesada, wiem że jest świetny, ale ostatni sezon miał słaby i ta cena dla mnie jest ciut przesadna. ;)
0
Najlepszy w historii.
2
Jest Douglas, jest masa komentarzy. :D
0
Jakiś krótki ban za ten debilizm, bo nie wiem jak to inaczej nazwać, to jest przesadne aż, że większość nie czyta artykułu...
0
Haha :D Nie miałem tego na celu, ale można tak powiedzieć. :D
9
Co by tu napisać... :D
0
Może on to napisał na marginesie?
2
Vietto prawie w materacach. ;)
0
Okej, dzięki panowie.
0
Ten transfer to faktycznie będzie transfer, czy to zagrywka wyborcza? Bo jak Bartomeu może dokonać transferu, jeżeli nie jest już prezydentem?3
7
Co myślicie o De Brunye? Król asyst w Bundeslidze to spory wyczyn, ale ja nie oglądam szkopskiej piłki, więc pytam: nadałby się?
42
Z Realem to chyba chodziło o to, że Real sobie "kupi" albo zostanie "popchnięty" do mistrzostwa.
2
Barça do Serbii na zakupy. :D Chociaż szkoda Brazylii.
62
Nowy Puyol ma być łysy? Jakieś jaja.
0
Okej, szanuję Twoje zdanie, masz w większości rację, ale nadal uważam że jakoś się próbuje usprawiedliwić zawodników ukochanego klubu mimo wszystko. Nie mówię o jak to nazwałeś "fanatycznym" podejściu, tylko spokojniejszym. ;)
20
Ale to moim zdaniem normalne, że broni się "swoich" a wrogom wytyka błędy, tak już jest. :) Znaczna większość przyznaje ze nasz crack zachował się głupio, ale młodość już taka jest, sam coś o tym wiem. ;)
0
Telenowela "Paul Pogba" - odcinek 369.
3
Nie cytuj Labogi, szanuj się stary. :D
0
Ogólnie to Robert Lewandowski, ale on z Grecja nie gra i jest Boruc, a w 2. Połowie Glik.
0
Jaka jest kolejność do opaski Kapitana w następnym roku? Andres, potem jak? Messi, Busquets i Pique?