0

Jak Braida nie wywalczy niższej ceny i wymagań finansowych, to z całym szacunkiem, ale Abidal tym bardziej...

6

Zapomnij o tym i bądź jeszcze silniejszy i kluczowy niż byłeś do tej pory. Vamos Ney!

2

Oglądam skrót meczu i to, co robił Messi z Paragwajem mimo braku gola - wow. Ale czego by się innego spodziewać od najlepszego piłkarza w historii? ;)

3

Widzi ze się nie spodobało co wcześniej mówił, to teraz już gada co innego...

0

Zgoda, ale lepsze nic nie mówienie niż wydzieranie się na kolegę z drużyny, jak czasem bywa. ;)

21

Piękna Pani, piękna relacja. :)

0

"Trener wie, czego potrzeba, a my działamy" i o to chodzi, trener ma mówić co i kogo chce, a nie taki Laporta z Abidalem (z całym szacunkiem) będą dyktować warunki. Nie chcemy Realu Madryt u nas.

0

Na odwrót, SPORT o PSG a Mundo o Barçy. :)

2

http://screenshooter.net/101962956/atohrtf A mówili "niewypał". Proszę bardzo!

0

Kompromitujesz się coraz bardziej Joan, to Enrique powinien decydować o transferach ze swoim sztabem a nie wy.

1

85 mln za Di Marię to lekko mówiąc przesada, wiem że jest świetny, ale ostatni sezon miał słaby i ta cena dla mnie jest ciut przesadna. ;)

0

Najlepszy w historii.

2

Jest Douglas, jest masa komentarzy. :D

0

Jakiś krótki ban za ten debilizm, bo nie wiem jak to inaczej nazwać, to jest przesadne aż, że większość nie czyta artykułu...

0

Haha :D Nie miałem tego na celu, ale można tak powiedzieć. :D

9

Co by tu napisać... :D

0

Może on to napisał na marginesie?

2

Vietto prawie w materacach. ;)

0

Okej, dzięki panowie.

0

Ten transfer to faktycznie będzie transfer, czy to zagrywka wyborcza? Bo jak Bartomeu może dokonać transferu, jeżeli nie jest już prezydentem?3

7

Co myślicie o De Brunye? Król asyst w Bundeslidze to spory wyczyn, ale ja nie oglądam szkopskiej piłki, więc pytam: nadałby się?

42

Z Realem to chyba chodziło o to, że Real sobie "kupi" albo zostanie "popchnięty" do mistrzostwa.

2

Barça do Serbii na zakupy. :D Chociaż szkoda Brazylii.

62

Nowy Puyol ma być łysy? Jakieś jaja.

0

Okej, szanuję Twoje zdanie, masz w większości rację, ale nadal uważam że jakoś się próbuje usprawiedliwić zawodników ukochanego klubu mimo wszystko. Nie mówię o jak to nazwałeś "fanatycznym" podejściu, tylko spokojniejszym. ;)

20

Ale to moim zdaniem normalne, że broni się "swoich" a wrogom wytyka błędy, tak już jest. :) Znaczna większość przyznaje ze nasz crack zachował się głupio, ale młodość już taka jest, sam coś o tym wiem. ;)

0

Telenowela "Paul Pogba" - odcinek 369.

3

Nie cytuj Labogi, szanuj się stary. :D

0

Ogólnie to Robert Lewandowski, ale on z Grecja nie gra i jest Boruc, a w 2. Połowie Glik.

0

Jaka jest kolejność do opaski Kapitana w następnym roku? Andres, potem jak? Messi, Busquets i Pique?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?