0

@jacobFCB no właśnie to mnie tak zdziwiło xD

0

@jacobFCB ale Kręcidlo (?) komentujący też?

0

Jak on to tłumaczy na żywo to mega szacun, jakby miał skrypt przed sobą xD

7

Real i PSG postrach Europy XD
Jeden bije kulawego który nawet nie chciał grać w piłkę a drugi leje ogórka ze swojej ligi czyli coś co robią od 10, nawet więcej, lat. Odlot na miarę kapitana grzmota w ASiku

13

@azysko przecież dobrze jest napisane, mowa wprost o PSG xD przeczytaj to powoli na głos

2

Jaki antyfutbol Juve, obrzydliwe

0

@Cukson w sumie nic
@adi7adi8 durny komentarz tak bez cienia dowodu na cokolwiek XD

0

Co to tam wybuchło w Eindhoven xDD

4

Dajcie spokój z tym PSG, oni tylko ograli TAKIE city a teraz leją zespół z ich ligi, czyli coś co robią od 10 lat. Spokojnie.

0

Zieeew. Kiedy Barcelonka znowu gra?

1

Nie no to co City gra XD dramat

1

XDDD nie no ale jakby tak na naszym zrobili to bym chyba anulował subskrypcje

2

Komentarz usunięty

0

@RobsonPL ISS to zwykła kropka z perspektywy gołego oka na ziemii, wyżej piszą o czymś co zostawia zjawisko meteoru.

@Cule2013 Pewnie coś się spaliło w atmosferze na niższej niż zwykle wysokości. Wbrew pozorom - codzienność ;)
Wczoraj np coś takiego mieliśmy nad głową w mazowieckim/lubelskim.
Coś takiego? Artykuł z wczoraj: https://www.lublin112.pl/spektakularny-przelot-bolidu-nad-polska-mieszkancy-lubelszczyzny-slyszeli-wybuch/

0

100 meczów przed osiemnastką, to jest nienormalne i to do granic. Jakby mi ktoś to 5 lat temu powiedział to bym wyśmiał

1

Uff. Wielkie uff. Witamy na fotelu lidera

0

No martwi ta forma skrzydłowych w takim momencie

0

@NerwowyFistaszek albo Inigo

0

@Coutinho007 lewy wcale nie lepiej

1

Boże jaką oni mają skuteczność beznadziejna w tej lidze xDD

1

Ewidentny karny.
Ale to przyjęcie to wow.

0

A Ferran to w bierki gra?

0

Digi dong topka xD

1

Ej co jest tam nie było spalonego, przynajmniej w tym ostatnim podaniu xD

4

Wojtek jesteś piękny

3

Czy ja tam słyszę dziś doping?

0

Nie no, Calvin Harris faulowany ewidentnie. Dawać karniaczka

1

Pedri madre mia

0

Jaka setka co wy gadacie w ogóle xD

1

@MesQueUnClub96 w sumie nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?