21 lutego 2025, 12:13
0
@jacobFCB no właśnie to mnie tak zdziwiło xD
21 lutego 2025, 12:11
@jacobFCB ale Kręcidlo (?) komentujący też?
21 lutego 2025, 12:09
Jak on to tłumaczy na żywo to mega szacun, jakby miał skrypt przed sobą xD
21 lutego 2025, 08:54
7
Real i PSG postrach Europy XDJeden bije kulawego który nawet nie chciał grać w piłkę a drugi leje ogórka ze swojej ligi czyli coś co robią od 10, nawet więcej, lat. Odlot na miarę kapitana grzmota w ASiku
21 lutego 2025, 08:46
13
@azysko przecież dobrze jest napisane, mowa wprost o PSG xD przeczytaj to powoli na głos
19 lutego 2025, 23:08
2
Jaki antyfutbol Juve, obrzydliwe
19 lutego 2025, 23:07
@Cukson w sumie nic@adi7adi8 durny komentarz tak bez cienia dowodu na cokolwiek XD
19 lutego 2025, 22:29
Co to tam wybuchło w Eindhoven xDD
19 lutego 2025, 22:19
4
Dajcie spokój z tym PSG, oni tylko ograli TAKIE city a teraz leją zespół z ich ligi, czyli coś co robią od 10 lat. Spokojnie.
19 lutego 2025, 21:33
Zieeew. Kiedy Barcelonka znowu gra?
19 lutego 2025, 21:24
1
Nie no to co City gra XD dramat
19 lutego 2025, 20:55
XDDD nie no ale jakby tak na naszym zrobili to bym chyba anulował subskrypcje
19 lutego 2025, 20:39
Komentarz usunięty
19 lutego 2025, 06:24
@RobsonPL ISS to zwykła kropka z perspektywy gołego oka na ziemii, wyżej piszą o czymś co zostawia zjawisko meteoru. @Cule2013 Pewnie coś się spaliło w atmosferze na niższej niż zwykle wysokości. Wbrew pozorom - codzienność ;)Wczoraj np coś takiego mieliśmy nad głową w mazowieckim/lubelskim.Coś takiego? Artykuł z wczoraj: https://www.lublin112.pl/spektakularny-przelot-bolidu-nad-polska-mieszkancy-lubelszczyzny-slyszeli-wybuch/
18 lutego 2025, 16:57
100 meczów przed osiemnastką, to jest nienormalne i to do granic. Jakby mi ktoś to 5 lat temu powiedział to bym wyśmiał
17 lutego 2025, 22:59
Uff. Wielkie uff. Witamy na fotelu lidera
17 lutego 2025, 22:52
No martwi ta forma skrzydłowych w takim momencie
17 lutego 2025, 22:47
@NerwowyFistaszek albo Inigo
17 lutego 2025, 22:36
@Coutinho007 lewy wcale nie lepiej
17 lutego 2025, 22:35
Boże jaką oni mają skuteczność beznadziejna w tej lidze xDD
17 lutego 2025, 22:34
Ewidentny karny.Ale to przyjęcie to wow.
17 lutego 2025, 22:33
A Ferran to w bierki gra?
17 lutego 2025, 22:29
Digi dong topka xD
17 lutego 2025, 21:47
Ej co jest tam nie było spalonego, przynajmniej w tym ostatnim podaniu xD
17 lutego 2025, 21:40
Wojtek jesteś piękny
17 lutego 2025, 21:35
3
Czy ja tam słyszę dziś doping?
17 lutego 2025, 21:28
Nie no, Calvin Harris faulowany ewidentnie. Dawać karniaczka
17 lutego 2025, 21:25
Pedri madre mia
17 lutego 2025, 21:24
Jaka setka co wy gadacie w ogóle xD
17 lutego 2025, 21:23
@MesQueUnClub96 w sumie nie wiem
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@jacobFCB no właśnie to mnie tak zdziwiło xD
0
@jacobFCB ale Kręcidlo (?) komentujący też?
0
Jak on to tłumaczy na żywo to mega szacun, jakby miał skrypt przed sobą xD
7
Real i PSG postrach Europy XD
Jeden bije kulawego który nawet nie chciał grać w piłkę a drugi leje ogórka ze swojej ligi czyli coś co robią od 10, nawet więcej, lat. Odlot na miarę kapitana grzmota w ASiku
13
@azysko przecież dobrze jest napisane, mowa wprost o PSG xD przeczytaj to powoli na głos
2
Jaki antyfutbol Juve, obrzydliwe
0
@Cukson w sumie nic
@adi7adi8 durny komentarz tak bez cienia dowodu na cokolwiek XD
0
Co to tam wybuchło w Eindhoven xDD
4
Dajcie spokój z tym PSG, oni tylko ograli TAKIE city a teraz leją zespół z ich ligi, czyli coś co robią od 10 lat. Spokojnie.
0
Zieeew. Kiedy Barcelonka znowu gra?
1
Nie no to co City gra XD dramat
1
XDDD nie no ale jakby tak na naszym zrobili to bym chyba anulował subskrypcje
2
Komentarz usunięty
0
@RobsonPL ISS to zwykła kropka z perspektywy gołego oka na ziemii, wyżej piszą o czymś co zostawia zjawisko meteoru.
@Cule2013 Pewnie coś się spaliło w atmosferze na niższej niż zwykle wysokości. Wbrew pozorom - codzienność ;)
Wczoraj np coś takiego mieliśmy nad głową w mazowieckim/lubelskim.
Coś takiego? Artykuł z wczoraj: https://www.lublin112.pl/spektakularny-przelot-bolidu-nad-polska-mieszkancy-lubelszczyzny-slyszeli-wybuch/
0
100 meczów przed osiemnastką, to jest nienormalne i to do granic. Jakby mi ktoś to 5 lat temu powiedział to bym wyśmiał
1
Uff. Wielkie uff. Witamy na fotelu lidera
0
No martwi ta forma skrzydłowych w takim momencie
0
@NerwowyFistaszek albo Inigo
0
@Coutinho007 lewy wcale nie lepiej
1
Boże jaką oni mają skuteczność beznadziejna w tej lidze xDD
1
Ewidentny karny.
Ale to przyjęcie to wow.
0
A Ferran to w bierki gra?
0
Digi dong topka xD
1
Ej co jest tam nie było spalonego, przynajmniej w tym ostatnim podaniu xD
4
Wojtek jesteś piękny
3
Czy ja tam słyszę dziś doping?
0
Nie no, Calvin Harris faulowany ewidentnie. Dawać karniaczka
1
Pedri madre mia
0
Jaka setka co wy gadacie w ogóle xD
1
@MesQueUnClub96 w sumie nie wiem