0

@Boro79dokładnie XD

0

@MesQueUnClub96 aa xD to nie wiem, zapomniałem że Fran też ma na nazwisko Garcia xd

0

@MesQueUnClub96 a to nie jest napastnik w Castilli?

0

@Swistus172 Nie ma co życzyć kontuzji, niech się ośmiesza grą i klapaniem językiem xd

1

@ViscaelBarca2007 Portugalczyk xD

0

@MesQueUnClub96 nie no, za Mendiego normalnie

0

@zeko0 tak, jak dają mu karnego za padolino

3

Chciałbym uwierzyć że w końcu Felix wejdzie na poziom na jaki był zapowiadany, ale to znowu będzie 2-3 dobre mecze na początek i męczenie buły

26

@zwolaczek tak, to nasi bezpośredni rywale w lidze. Przestańcie płakać że pisane są artykuły o ciekawych sprawach dotyczących nie tylko Barcelony

0

Mati wstawaj, wjechała nowa ksywa - Ivan de la Peña xD

12

To jest niesamowite jaki oni mają syndrom oblężonej twierdzy XD
Jak można tak z czystym sumieniem wyjść i mówić takie rzeczy gdy po prostu straciło się punkty w lidze, niewiarygodne z kim Barcelona musi rywalizować, to nigdy nie jest i nie będzie równa walka

1

Szkoda że Abde i Roque nie w pierwszym składzie, wtedy bym na pewno włączał. Dla samego Antonego warto? Myślicie że to będzie jego prime jak w 2008?

2

Błagam nie ruszajcie już tej belki. Willingen jest stworzone do takiej rywalizacji

0

Lamine się nauczył angielskiego czy Wojtek hiszpańskiego?

0

@626 tak, jest dodatkową wtedy

0

@abram3k Pedri PE

0

Czemu Hansi, czemu

7

Pedri to jest z innej gliny

0

Ja w ogóle byłem pewny że to przeleciało nad bramką xD i w sumie niewiele brakło

0

Brawo Yamal! Lewy zrobił co należało

1

Normalnie mogliśmy narzekać na brak skuteczności w takich meczach, ale dziś to nie ma nawet czego zepsuć na razie xD

0

Może Tebas chce sobie kupić Araujo jako liniowego? Gorszy od tego co jest teraz nie będzie a i kasy trochę wpadnie. Klauzula słyszałem 70 mln.

1

Brawo Kounde, ładnie uratował

2

Odpowiadam zbiorowo: zielone opaski są związane ze światowym dniem raka który jest we wtorek. Cała kolejkę, wszystkie drużyny z nimi grają

2

@graco14 światowy dzień walki z rakiem

3

Walczak, takiego Gaviego nam brakowało

16

Chłop ma w jednej akcji więcej udanych dryblingów niż reszta ligi ma w dwa mecze xD

0

Lamine Yamal Chryste Panie, CO TO BYŁO

0

@SelloutCrowd XDDDDDD

2

@partymaker masakra jest xD w kiblu jak byłem to strach sikać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?