To jest niesamowite jaki oni mają syndrom oblężonej twierdzy XD Jak można tak z czystym sumieniem wyjść i mówić takie rzeczy gdy po prostu straciło się punkty w lidze, niewiarygodne z kim Barcelona musi rywalizować, to nigdy nie jest i nie będzie równa walka
0
@Boro79dokładnie XD
0
@MesQueUnClub96 aa xD to nie wiem, zapomniałem że Fran też ma na nazwisko Garcia xd
0
@MesQueUnClub96 a to nie jest napastnik w Castilli?
0
@Swistus172 Nie ma co życzyć kontuzji, niech się ośmiesza grą i klapaniem językiem xd
1
@ViscaelBarca2007 Portugalczyk xD
0
@MesQueUnClub96 nie no, za Mendiego normalnie
0
@zeko0 tak, jak dają mu karnego za padolino
3
Chciałbym uwierzyć że w końcu Felix wejdzie na poziom na jaki był zapowiadany, ale to znowu będzie 2-3 dobre mecze na początek i męczenie buły
26
@zwolaczek tak, to nasi bezpośredni rywale w lidze. Przestańcie płakać że pisane są artykuły o ciekawych sprawach dotyczących nie tylko Barcelony
0
Mati wstawaj, wjechała nowa ksywa - Ivan de la Peña xD
12
To jest niesamowite jaki oni mają syndrom oblężonej twierdzy XD
Jak można tak z czystym sumieniem wyjść i mówić takie rzeczy gdy po prostu straciło się punkty w lidze, niewiarygodne z kim Barcelona musi rywalizować, to nigdy nie jest i nie będzie równa walka
1
Szkoda że Abde i Roque nie w pierwszym składzie, wtedy bym na pewno włączał. Dla samego Antonego warto? Myślicie że to będzie jego prime jak w 2008?
2
Błagam nie ruszajcie już tej belki. Willingen jest stworzone do takiej rywalizacji
0
Lamine się nauczył angielskiego czy Wojtek hiszpańskiego?
0
@626 tak, jest dodatkową wtedy
0
@abram3k Pedri PE
0
Czemu Hansi, czemu
7
Pedri to jest z innej gliny
0
Ja w ogóle byłem pewny że to przeleciało nad bramką xD i w sumie niewiele brakło
0
Brawo Yamal! Lewy zrobił co należało
1
Normalnie mogliśmy narzekać na brak skuteczności w takich meczach, ale dziś to nie ma nawet czego zepsuć na razie xD
0
Może Tebas chce sobie kupić Araujo jako liniowego? Gorszy od tego co jest teraz nie będzie a i kasy trochę wpadnie. Klauzula słyszałem 70 mln.
1
Brawo Kounde, ładnie uratował
2
Odpowiadam zbiorowo: zielone opaski są związane ze światowym dniem raka który jest we wtorek. Cała kolejkę, wszystkie drużyny z nimi grają
2
@graco14 światowy dzień walki z rakiem
3
Walczak, takiego Gaviego nam brakowało
16
Chłop ma w jednej akcji więcej udanych dryblingów niż reszta ligi ma w dwa mecze xD
0
Lamine Yamal Chryste Panie, CO TO BYŁO
0
@SelloutCrowd XDDDDDD
2
@partymaker masakra jest xD w kiblu jak byłem to strach sikać