0

Nie no umówmy się, tego się nie da obronić xD

0

Ups, Lewy traci współlidera strzelców w LM.

6

Jezu Perisić jeszcze gra? XD z czego są ci Chorwaci

0

@MesQueUnClub96 jakby tak zrobili to by była głupota xD liga to ich największa szansa na trofeum

0

Haaland chyba wraca do formy właściwej dla takiego gracza

0

Co z Gryliszem? Przecież ten foden to taki placek jest

0

Coś się zepsuło chyba im bo aż niemożliwe xD

0

Co tak długo XD

0

Grylisz to jest jednak kawał grajka

0

Zamawiał ktoś coś z Vinted z Rumunii? Ile wam szło? U mnie już 1,5 tygodnia minęło a w tym czasie jakieś gowno z Chin które zamówiłem w czwartek już lezy w paczkomacie xD

2

Niesamowite jest jak w każdej społeczności znajdzie się ktoś kto działa na szkodę tej społeczności bo nie podoba mu się jedna decyzja. I to jeszcze personalna xD

0

@Aragorn33 a u nas dalej jakieś czołgi na tapecie...

0

@lambard Rok temu graliśmy w białych i nie pomogło :D
Ale wszystkie te 3 koszulki są piękne

1

@MesQueUnClub_87 na PSZOK

1

@BezglutenowyPedri w sumie dobre pytanie xD bo śliski?

2

Ale brzydki mecz się robi

0

Ja się zgadzam z sędzią. Piłkarzy trzeba chronić, czerwona i gramy dalej

1

Niby go nie ma a tutaj proszę ładuje gola

0

Pięknie przekręcona Barcelonka.

1

O kurde, Casado stracił miejce w once de gala

3

No i spoko, jutro ładujemy Seville i cała czołówka w dwóch punktach. Game on.

1

Czy on nie sięgał po tą piłkę specjalnie? XD

1

Ten Simeone to cienki w tym meczu jak siki węża

0

De Paul niczym Pedri

4

XDDDDD jaki burak

0

@ali3gator jak to? A nie skrzydłowy kapitan grzmot?

2

Wow Real nie olał swojej legendy xD

4

No dalej nie ogarniam po co trzymać Kounde i Yamala w każdym meczu 90 minut.

0

Do bazy i pod prysznic. Rozumiem że nie idzie ale co to ma być

0

Co tu się dzieje XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?