3

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@ranger3120 jacy to są idioci XD przecież to jest tym bardziej nie na rękę grać ten mecz później, a komentarze jakbyśmy dostali za to 3 punkty

3

Masakra, nie wyobrażam sobie co czują wszyscy w klubie którzy pracowali z nim na co dzień. Nie obchodzą mnie szczegóły na ten moment, oby wszyscy byli razem w takiej chwili

5

O kurde, co to za informacja w ogóle. Bardzo dobra decyzja, wszystkie myśli teraz z naszym lekarzem. Jesteśmy więcej niż klubem, pokażmy to kolejny raz.

0

@Faro mi się wydaje że na te dwie tygodniowe przerwy Flick zarzucił jakis większy rygor który może się uwydatnić w końcowej fazie sezonu. Było widać że są trochę zmęczeni, oby to był efekt własnie jakiegoś działania sztabu Hansiego. Mecz z Benfiką to słaby przykład bo graliśmy w 10.

0

@PiotrR chyba jednak nie xd

0

Co? Araujo ma też żółta? XDDD

1

Kocham wkurzonego Calvina Harrisa

3

Wojtek jesteś cudowny

1

@Piecu11 oczywiście że puszczać. Strzelą nam jednego to my im 5

0

Grają w przewadze zawodnika a ci im spowalniają grę jakimiś fajerwerkami xDD

0

Już wszystko siadło. A taki podjarany byłem caly dzień. Oby któryś z tych chłopaków tchnął wiarę

1

Nie rozumiem tego. Olmo tak samo potrafi nogę dołożyć jak Lewy. A w każdym innym aspekcie jest kilka pięter wyżej.

3

NO NIECH SOBIE STRZELA TEGO GOLA PO CO TE FAULE DURNE
jak mnie to wkurwia

0

Czyli co Yamal do bazy?

3

@Popitek12 xd proszę was

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jezu te nasze początki to mnie wykończą xD

0

@Benz tak, wolność słowa. A dziś sztabowi Trzaskowskiego usunęli konto xD

0

@Katalończyk 99 To wtedy łatwiej. Przykładowo Real gra w sobotę a my w niedzielę i każdy ma tyle samo odpoczynku. Teraz niewiadomo

2

@Comentateiro wuefista jedzie na picu.

0

W ogóle jaki sens ma to że jeśli jedna drużyna gra pierwszy mecz we wtorek to kolejny musi być w środę? XD

0

@urbipl to bardzo dobra wiadomość, to jak mocno w wybory ingeruje Musk przez Twittera i ruscy (co widać było w Rumunii) wymaga zapobiegania. Możemy być przykładem jak sobie radzić z kimś kto faktycznie chce ingerować w wybory ;)

2

Jednak De Jong...
Ale wierzymy w Hansiego.

0

Ale leje ostatnio na tym półwyspie iberyjskim.

1

Dawajcie już ten mecz no.

0

@Katalonik97 tak. Ja bym się zastanowił czy dwumecze to w ogóle są potrzebne

21

Kurcze no szkoda mi tego Casado że wypadł. Ufam Hansiemu i wierzę że De Jong zagra dobry mecz, ale jednak wychowankowie zawsze budzą sentyment. Frenkie z kolei wręcz przeciwnie.

5

Ale nudny mecz, już o nim zapominałem

1

@pt9 znaczy są oczywistości które się z tym nie kryją jak Bożydar Iwanow, Borek czy Laboga ale to szukanie tego u każdego jest faktycznie słabe xD nie bądźmy oblężona twierdzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?