Masakra, nie wyobrażam sobie co czują wszyscy w klubie którzy pracowali z nim na co dzień. Nie obchodzą mnie szczegóły na ten moment, oby wszyscy byli razem w takiej chwili
O kurde, co to za informacja w ogóle. Bardzo dobra decyzja, wszystkie myśli teraz z naszym lekarzem. Jesteśmy więcej niż klubem, pokażmy to kolejny raz.
@Faro mi się wydaje że na te dwie tygodniowe przerwy Flick zarzucił jakis większy rygor który może się uwydatnić w końcowej fazie sezonu. Było widać że są trochę zmęczeni, oby to był efekt własnie jakiegoś działania sztabu Hansiego. Mecz z Benfiką to słaby przykład bo graliśmy w 10.
@urbipl to bardzo dobra wiadomość, to jak mocno w wybory ingeruje Musk przez Twittera i ruscy (co widać było w Rumunii) wymaga zapobiegania. Możemy być przykładem jak sobie radzić z kimś kto faktycznie chce ingerować w wybory ;)
Kurcze no szkoda mi tego Casado że wypadł. Ufam Hansiemu i wierzę że De Jong zagra dobry mecz, ale jednak wychowankowie zawsze budzą sentyment. Frenkie z kolei wręcz przeciwnie.
@pt9 znaczy są oczywistości które się z tym nie kryją jak Bożydar Iwanow, Borek czy Laboga ale to szukanie tego u każdego jest faktycznie słabe xD nie bądźmy oblężona twierdzą
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ranger3120 jacy to są idioci XD przecież to jest tym bardziej nie na rękę grać ten mecz później, a komentarze jakbyśmy dostali za to 3 punkty
3
Masakra, nie wyobrażam sobie co czują wszyscy w klubie którzy pracowali z nim na co dzień. Nie obchodzą mnie szczegóły na ten moment, oby wszyscy byli razem w takiej chwili
5
O kurde, co to za informacja w ogóle. Bardzo dobra decyzja, wszystkie myśli teraz z naszym lekarzem. Jesteśmy więcej niż klubem, pokażmy to kolejny raz.
0
@Faro mi się wydaje że na te dwie tygodniowe przerwy Flick zarzucił jakis większy rygor który może się uwydatnić w końcowej fazie sezonu. Było widać że są trochę zmęczeni, oby to był efekt własnie jakiegoś działania sztabu Hansiego. Mecz z Benfiką to słaby przykład bo graliśmy w 10.
0
@PiotrR chyba jednak nie xd
0
Co? Araujo ma też żółta? XDDD
1
Kocham wkurzonego Calvina Harrisa
3
Wojtek jesteś cudowny
1
@Piecu11 oczywiście że puszczać. Strzelą nam jednego to my im 5
0
Grają w przewadze zawodnika a ci im spowalniają grę jakimiś fajerwerkami xDD
0
Już wszystko siadło. A taki podjarany byłem caly dzień. Oby któryś z tych chłopaków tchnął wiarę
1
Nie rozumiem tego. Olmo tak samo potrafi nogę dołożyć jak Lewy. A w każdym innym aspekcie jest kilka pięter wyżej.
3
NO NIECH SOBIE STRZELA TEGO GOLA PO CO TE FAULE DURNE
jak mnie to wkurwia
0
Czyli co Yamal do bazy?
3
@Popitek12 xd proszę was
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jezu te nasze początki to mnie wykończą xD
0
@Benz tak, wolność słowa. A dziś sztabowi Trzaskowskiego usunęli konto xD
0
@Katalończyk 99 To wtedy łatwiej. Przykładowo Real gra w sobotę a my w niedzielę i każdy ma tyle samo odpoczynku. Teraz niewiadomo
2
@Comentateiro wuefista jedzie na picu.
0
W ogóle jaki sens ma to że jeśli jedna drużyna gra pierwszy mecz we wtorek to kolejny musi być w środę? XD
0
@urbipl to bardzo dobra wiadomość, to jak mocno w wybory ingeruje Musk przez Twittera i ruscy (co widać było w Rumunii) wymaga zapobiegania. Możemy być przykładem jak sobie radzić z kimś kto faktycznie chce ingerować w wybory ;)
2
Jednak De Jong...
Ale wierzymy w Hansiego.
0
Ale leje ostatnio na tym półwyspie iberyjskim.
1
Dawajcie już ten mecz no.
0
@Katalonik97 tak. Ja bym się zastanowił czy dwumecze to w ogóle są potrzebne
21
Kurcze no szkoda mi tego Casado że wypadł. Ufam Hansiemu i wierzę że De Jong zagra dobry mecz, ale jednak wychowankowie zawsze budzą sentyment. Frenkie z kolei wręcz przeciwnie.
5
Ale nudny mecz, już o nim zapominałem
1
@pt9 znaczy są oczywistości które się z tym nie kryją jak Bożydar Iwanow, Borek czy Laboga ale to szukanie tego u każdego jest faktycznie słabe xD nie bądźmy oblężona twierdzą