Tryglodyci w internetowych już wychodzą z nor po kilku latach i znowu się zaczyna wywyższanie Premier League nad La Ligą bo Antony tutaj strzela a tam nie xD Jest tak wiele argumentów twierdzących że to debilny wniosek że nawet bym nie wiedział od czego zacząć jakby mi się chciało
@Xavi6:) mi to aż tak nie przeszkadza tak szczerze, lubię trochę polityki wokół sportu (dlatego oglądam też F1 od dzieciaka). Wiadomo, jak Real leci z narracją oblężonej twierdzy to żenada bierze ale szczerze tutaj każdy sędzia robi błędy i każdy klub później płacze i tak się to kręci xD
@Donio nie zdziwiłbym się gdyby tamten sędzia po prostu tego nie zrozumiał. A Munuera już po angielsku gada a i widział tą sytuację z poprzedniej kolejki i był wyczulony
Czemu my w ogóle gramy dopiero w poniedziałek xD wyobraźcie sobie sceny gdyby mecz Barcelony był teraz o 21. Albo z trzeciego na pierwsze w kilka godzin (po rozegraniu kolejki przez bezp. rywali) albo zawalenie historycznej szansy xD
@MesQueUnClub96 dziwne, myślałem że i na nich ban jest, chyba że nie reprezentują Rosji. Ale patrząc na ich mecze od czasu walkoveru z Polską to bym się nie zdziwił xD
0
Alex szybciej trochę musi myśleć
1
Jakby Hector Fort był gejem to i ja bym został
1
Gavi jaki ogień w presingu
3
Kounde łagodnie uśmiechnięty, więc chyba to spóźnienie to nie takie przypadkowe ;)
2
@BulaKG tłumaczenie słow Tebasa było za FCBarca.com
0
Eleven co studio dowaliło godzinne przed meczem xD chłopaki to nie El Clasico
3
ale super że Hector w pierwszym, oby to byl jego dzień
6
Tryglodyci w internetowych już wychodzą z nor po kilku latach i znowu się zaczyna wywyższanie Premier League nad La Ligą bo Antony tutaj strzela a tam nie xD
Jest tak wiele argumentów twierdzących że to debilny wniosek że nawet bym nie wiedział od czego zacząć jakby mi się chciało
0
@Xavi6:) mi to aż tak nie przeszkadza tak szczerze, lubię trochę polityki wokół sportu (dlatego oglądam też F1 od dzieciaka). Wiadomo, jak Real leci z narracją oblężonej twierdzy to żenada bierze ale szczerze tutaj każdy sędzia robi błędy i każdy klub później płacze i tak się to kręci xD
5
@Donio nie zdziwiłbym się gdyby tamten sędzia po prostu tego nie zrozumiał. A Munuera już po angielsku gada a i widział tą sytuację z poprzedniej kolejki i był wyczulony
0
Czemu my w ogóle gramy dopiero w poniedziałek xD wyobraźcie sobie sceny gdyby mecz Barcelony był teraz o 21. Albo z trzeciego na pierwsze w kilka godzin (po rozegraniu kolejki przez bezp. rywali) albo zawalenie historycznej szansy xD
2
Ah, moja ulubiona gra - La Liga parzy.
2
Trochę nie rozumiem narzekan Cwiąkały i Labogi na "prowadzenie meczu". Hiszpańscy sędziowie to już co by nie zrobili to będzie krytyka xD
3
Vamos! Wykorzystać to w poniedziałek!
0
@Bernard777 czemu niesmacznie? Jest za co chwalić to się chwali. A ja się zgadzam, podobnie Courtois zawsze top
1
Tu Real coś wciśnie na pewno. Chyba się nie ma czym emocjonować
0
@esem91 o właśnie miałem o to pytać xD
0
Raz że karny, ale dwa to Courtois to jest taki kot że ja nie mam pytań. Kiedy on kończy w końcu karierę?
0
Hej, to jest światowa gra
0
Na stadionie Monako takie światło że wygląda to jak dzień xD
0
@MesQueUnClub96 dziwne, myślałem że i na nich ban jest, chyba że nie reprezentują Rosji. Ale patrząc na ich mecze od czasu walkoveru z Polską to bym się nie zdziwił xD
0
@MesQueUnClub96 Golovin w Monako
0
O, rusek gra pod swoją flagą normalnie? XD
0
Swoją drogą Menią niezłą szmatę puścił xD
0
Chomiki zdechły? Nakarmcie je!!
1
Dobra dobra, manitka w finale będzie jeszcze lepsza. Niech przejdą to Sociedad a my wygrajmy z Atleti
0
XDDD standard nawet w pierwszym meczu
5
Ten Diaz przeprasza jakby ktokolwiek w City pamiętał że on tam w ogóle grał xD
1
@kanver_ niestety XD dawać tych frajerów, walimy ich
0
@Pitinho tak, dopiero się za tydzień dowiemy po której stronie drabinki jesteśmy