2 marca 2025, 16:47
1
Co ten Casado pokazywał że chce więcej hajsu? XD
2 marca 2025, 16:45
0
O kurde XDDD vamos
2 marca 2025, 16:42
Ale pograli!!! Wow
2 marca 2025, 16:39
4
Dzięki Martin, piłka właśnie mija Warszawę
2 marca 2025, 16:37
2
Olmo to jest taki dzik z tymi przyjęciami
2 marca 2025, 16:36
Nigdy tego nie zrozumiem kto robi takie faule nie będąc w sytuacji nie wiem, ostatnich minut jakiegoś meczu play off xD 15 minuta w lidze a ten taki faul
2 marca 2025, 16:33
BRAWO LEWANDOWSKI!
2 marca 2025, 16:30
Uszaty jaki mecz gra ty xD
2 marca 2025, 16:26
Ale się chłopaki szybko zbierają do ataku. To chyba mój ulubiony aspekt który zrobił Pan Trener Fürher.
2 marca 2025, 16:20
Jak w masło. Ta nasza prawa strona to bywa taka miękka ze nie mam słów. Koude wracaj
2 marca 2025, 15:04
Ale rotacje XD uszatego tylko dał dla zmyłki, głównie swoich zawodników.
2 marca 2025, 12:53
Mieliśmy kasę na Lewego w dobie największego kryzysu to i znajdzie się kasa na zastępstwo ;)
1 marca 2025, 21:08
@SzczenaWojtula drugiego. Faul na Ricardo Rodriguezie
1 marca 2025, 21:02
3
@SzczenaWojtula tak, Real Betis powinien mieć karnego
1 marca 2025, 20:56
Znowu Laboga komentuje? XD co oni tam nie mają komentatorów innych?
1 marca 2025, 19:48
Czerwona gdzie???
28 lutego 2025, 23:54
@Damian11 pełna zgoda.
28 lutego 2025, 23:53
25
Moim zdaniem 25.5 mln to jest sukces Deco.
28 lutego 2025, 00:25
@urbipl podajesz dalej "Radio Genoa" zdajesz sobie z tego sprawę? XD
27 lutego 2025, 21:31
Proszę nie rozdrabniać tej legendy, proszę.
25 lutego 2025, 23:16
No panowie no, co to było
25 lutego 2025, 23:15
Co oni kombinują xD
25 lutego 2025, 23:13
@Piecu11 kto? .
25 lutego 2025, 23:10
Boże De Jong podaj temu Raphini wychodzącemu
25 lutego 2025, 23:09
@BorzyKrzys jednak czasami warto
25 lutego 2025, 23:08
5
Przed chwilą jakiś typ pisał że Yamal powinien zejść xD
25 lutego 2025, 23:07
Komentarz usunięty przez użytkownika
25 lutego 2025, 23:04
Raphinia jaki wkurw na hamulcowego z Holandii
25 lutego 2025, 23:01
@Godlo co ty pieprzysz gościu XD
25 lutego 2025, 22:59
21
Szczęsny zdrowy XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Co ten Casado pokazywał że chce więcej hajsu? XD
0
O kurde XDDD vamos
0
Ale pograli!!! Wow
4
Dzięki Martin, piłka właśnie mija Warszawę
2
Olmo to jest taki dzik z tymi przyjęciami
0
Nigdy tego nie zrozumiem kto robi takie faule nie będąc w sytuacji nie wiem, ostatnich minut jakiegoś meczu play off xD 15 minuta w lidze a ten taki faul
0
BRAWO LEWANDOWSKI!
2
Uszaty jaki mecz gra ty xD
1
Ale się chłopaki szybko zbierają do ataku. To chyba mój ulubiony aspekt który zrobił Pan Trener Fürher.
1
Jak w masło. Ta nasza prawa strona to bywa taka miękka ze nie mam słów. Koude wracaj
1
Ale rotacje XD uszatego tylko dał dla zmyłki, głównie swoich zawodników.
1
Mieliśmy kasę na Lewego w dobie największego kryzysu to i znajdzie się kasa na zastępstwo ;)
0
@SzczenaWojtula drugiego. Faul na Ricardo Rodriguezie
3
@SzczenaWojtula tak, Real Betis powinien mieć karnego
3
Znowu Laboga komentuje? XD co oni tam nie mają komentatorów innych?
1
Czerwona gdzie???
1
@Damian11 pełna zgoda.
25
Moim zdaniem 25.5 mln to jest sukces Deco.
1
@urbipl podajesz dalej "Radio Genoa" zdajesz sobie z tego sprawę? XD
0
Proszę nie rozdrabniać tej legendy, proszę.
0
No panowie no, co to było
0
Co oni kombinują xD
0
@Piecu11 kto? .
1
Boże De Jong podaj temu Raphini wychodzącemu
0
@BorzyKrzys jednak czasami warto
5
Przed chwilą jakiś typ pisał że Yamal powinien zejść xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Raphinia jaki wkurw na hamulcowego z Holandii
3
@Godlo co ty pieprzysz gościu XD
21
Szczęsny zdrowy XD