1

Co ten Casado pokazywał że chce więcej hajsu? XD

0

O kurde XDDD vamos

0

Ale pograli!!! Wow

4

Dzięki Martin, piłka właśnie mija Warszawę

2

Olmo to jest taki dzik z tymi przyjęciami

0

Nigdy tego nie zrozumiem kto robi takie faule nie będąc w sytuacji nie wiem, ostatnich minut jakiegoś meczu play off xD 15 minuta w lidze a ten taki faul

0

BRAWO LEWANDOWSKI!

2

Uszaty jaki mecz gra ty xD

1

Ale się chłopaki szybko zbierają do ataku. To chyba mój ulubiony aspekt który zrobił Pan Trener Fürher.

1

Jak w masło. Ta nasza prawa strona to bywa taka miękka ze nie mam słów. Koude wracaj

1

Ale rotacje XD uszatego tylko dał dla zmyłki, głównie swoich zawodników.

1

Mieliśmy kasę na Lewego w dobie największego kryzysu to i znajdzie się kasa na zastępstwo ;)

0

@SzczenaWojtula drugiego. Faul na Ricardo Rodriguezie

3

@SzczenaWojtula tak, Real Betis powinien mieć karnego

3

Znowu Laboga komentuje? XD co oni tam nie mają komentatorów innych?

1

Czerwona gdzie???

1

@Damian11 pełna zgoda.

25

Moim zdaniem 25.5 mln to jest sukces Deco.

1

@urbipl podajesz dalej "Radio Genoa" zdajesz sobie z tego sprawę? XD

0

Proszę nie rozdrabniać tej legendy, proszę.

0

No panowie no, co to było

0

Co oni kombinują xD

0

@Piecu11 kto? .

1

Boże De Jong podaj temu Raphini wychodzącemu

0

@BorzyKrzys jednak czasami warto

5

Przed chwilą jakiś typ pisał że Yamal powinien zejść xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Raphinia jaki wkurw na hamulcowego z Holandii

3

@Godlo co ty pieprzysz gościu XD

21

Szczęsny zdrowy XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?