0

Brawo Cubarsi!!

1

Pedri madre mia.

0

XDDDD nie wierzę co się z nimi dzieje pod bramką

0

@Filipem no co? W ten sposób wygraliśmy tryplet

0

@bari_94 to wyłącz

1

Jak ktoś serio za to Flicka krytykuje to ja nie mam pytań XDDD

3

Ee no, zero faulu

0

XDDDDDDD dramat

0

Jak on to wyjął

0

Jak 7 gol? Na flashscore ma 8 xD

4

102 gole, kryste panie

0

Jedziesz Robercik

0

Karniaczek? Ja szczelam

0

Kounde co to za powrót xD

0

@Czajka90 o to niedaleko mieszkam, 50 km od ciebie

0

Oj Pau, na radar to nie można

0

@Czajka90 na południe/zachód?

2

Danke Hansi za Wojtka!

2

@Bilon87 ta strona od zawsze była mocno skręcona w prawo więc każda różnica zdań jest mocno widoczna bo ktokolwiek napisze coś niezgodnego z poglądem większości to jest najazd. Nic nowego :)
Natomiast to w jaki sposób tutaj jest bezmyślnie powtarzana, banalna do wykrycia i szkodliwa narracja obu stron jest najsmutniejsze. W 10s od wydarzenia wybierasz sobie obóz na podstawie przekazu mediów które lubisz i koniec dyskusji XD

0

Pedri jaka piła...

0

Bobby jaki strzał xD

2

@A4ron niech grają

3

Jeszcze Marcos Alonso strzelający tego karnego.
MartinScorsese-absolutecinema.jpg

1

@Criss18Barca niestety też tak myślę

0

Jest dogrywka czy karne?

0

Nie ma za co że wyłączyłem XD

0

No nie pokażą tej powtórki czy był spalony przy golu męczennika?

7

Nawet w studio grillują sędziego madryciaka xD

0

Perez już BLIKa tam wpisuje

1

Przecież to faul był XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?