@Bilon87 ta strona od zawsze była mocno skręcona w prawo więc każda różnica zdań jest mocno widoczna bo ktokolwiek napisze coś niezgodnego z poglądem większości to jest najazd. Nic nowego :) Natomiast to w jaki sposób tutaj jest bezmyślnie powtarzana, banalna do wykrycia i szkodliwa narracja obu stron jest najsmutniejsze. W 10s od wydarzenia wybierasz sobie obóz na podstawie przekazu mediów które lubisz i koniec dyskusji XD
0
Brawo Cubarsi!!
1
Pedri madre mia.
0
XDDDD nie wierzę co się z nimi dzieje pod bramką
0
@Filipem no co? W ten sposób wygraliśmy tryplet
0
@bari_94 to wyłącz
1
Jak ktoś serio za to Flicka krytykuje to ja nie mam pytań XDDD
3
Ee no, zero faulu
0
XDDDDDDD dramat
0
Jak on to wyjął
0
Jak 7 gol? Na flashscore ma 8 xD
4
102 gole, kryste panie
0
Jedziesz Robercik
0
Karniaczek? Ja szczelam
0
Kounde co to za powrót xD
0
@Czajka90 o to niedaleko mieszkam, 50 km od ciebie
0
Oj Pau, na radar to nie można
0
@Czajka90 na południe/zachód?
2
Danke Hansi za Wojtka!
2
@Bilon87 ta strona od zawsze była mocno skręcona w prawo więc każda różnica zdań jest mocno widoczna bo ktokolwiek napisze coś niezgodnego z poglądem większości to jest najazd. Nic nowego :)
Natomiast to w jaki sposób tutaj jest bezmyślnie powtarzana, banalna do wykrycia i szkodliwa narracja obu stron jest najsmutniejsze. W 10s od wydarzenia wybierasz sobie obóz na podstawie przekazu mediów które lubisz i koniec dyskusji XD
0
Pedri jaka piła...
0
Bobby jaki strzał xD
2
@A4ron niech grają
3
Jeszcze Marcos Alonso strzelający tego karnego.
MartinScorsese-absolutecinema.jpg
1
@Criss18Barca niestety też tak myślę
0
Jest dogrywka czy karne?
0
Nie ma za co że wyłączyłem XD
0
No nie pokażą tej powtórki czy był spalony przy golu męczennika?
7
Nawet w studio grillują sędziego madryciaka xD
0
Perez już BLIKa tam wpisuje
1
Przecież to faul był XDDDD