@DonJuanMarquez bez przesady XD Araujo nie grał od ponad pół roku, a w tym klubie od maja. Nie wiesz jakby wyglądał wszedł nagle w buty Inigo, a Flick jednak może coś wiedzieć
Cudownie że jednym z ostatnich zagrań Araujo to pozbawienie nas szans na cokolwiek w LM rok temu. A potem płakanie że ktoś mu wytknął błąd. Po PSG zagrał już tylko w czterech meczach. Będę tęsknił, ale tylko za walorami fizycznymi, psychicznie ten zawodnik jest tam gdzie cała Barcelona była w 2020 roku, nie potrzeba tutaj genu frajerstwa.
@esem91 absolutnie obrzydliwe. Cała ameryczka w pelnej okazałości. Może i Europa zostaje z tyłu przez ten obecny kontrakt społeczny ale tutaj przynajmniej człowiek ma jakieś znaczenie
0
Arabia czy nie, El Clasico to zawsze jest ogień. Jazda z nimi.
8
@Nightraider zadanie: idź pomóż przeciwnikowi
0
@DonJuanMarquez bez przesady XD Araujo nie grał od ponad pół roku, a w tym klubie od maja. Nie wiesz jakby wyglądał wszedł nagle w buty Inigo, a Flick jednak może coś wiedzieć
4
Cudownie że jednym z ostatnich zagrań Araujo to pozbawienie nas szans na cokolwiek w LM rok temu. A potem płakanie że ktoś mu wytknął błąd.
Po PSG zagrał już tylko w czterech meczach.
Będę tęsknił, ale tylko za walorami fizycznymi, psychicznie ten zawodnik jest tam gdzie cała Barcelona była w 2020 roku, nie potrzeba tutaj genu frajerstwa.
0
@RoberDzik dzięki
0
@Hosh jakieś wyjaśnienie dla kogoś kto nie siedzi cały dzień na LR? XD
1
Czemu safari wymaga ode mnie wymaga logowania przez wyskakujące okienko? Coś się zmieniło?
0
Zieeew. Ale nudy w tym meczu.
3
Pablo Maffeo liczę na ciebie.
1
@esem91 absolutnie obrzydliwe. Cała ameryczka w pelnej okazałości. Może i Europa zostaje z tyłu przez ten obecny kontrakt społeczny ale tutaj przynajmniej człowiek ma jakieś znaczenie
11
Ten Juventus to nie chce pomocnika może?
0
@Patriskos bez kitu
0
Oby to i tak bym jego ostatni mecz
1
DE JONG WYPIER....
2
Uszaty wchodzi nie no xD Flick to chyba lubi emocje
5
Tak klei power keeper
1
Zmiany? Panie Fürher?
1
Kur*a Lewandowski jak XDDDD
0
Brawo chłopaki, piękna akcja
6
SZCZĘSNY! wowwow
1
Klasa i spokój. Tęskniłem za tym w bramce Barcelony.
1
A dopiero pisałem że go nie widać XD nie ma za co
0
Gavi trochę ciało obce, ciężko to ukryć
0
@abram3k dziękujemy Laporta
0
Jaka cisza XDDD wstyd
0
17 latek z taką jakością przy każdym zagraniu. Niech ktoś mi powie że "wszystko można zdobyć pracą".
0
Oesu Wiśniowski xD
0
Jezu w końcu jakieś dobre wieści, i to dwie w tak krótkim czasie. Wojtuś pokaż im!
3
Luke THE NUKE Litller!!!
1
Jak ktoś nie widział:
https:/twitter.com/footballreprt/status/1875296890012750062