1

Myślicie że Yamal będzie miał jakieś powikłania rozwoju pleców?
Przecież noszenie na nich całego klubu musi jakoś na to wpływać.

4

Piłkarze tacy jak Yamal są warci absolutnie chore pieniądze. Co to jest za piłkarz.

1

Yamal to jest taki skarb

0

Hansi nie bądź jak Xavi, proszę

0

@bari_94 raczej taki cykl. Lepiej teraz mieć dołek fizyczny niż w kwietniu.

8

Szczęsny by z tego jeszcze strzelił przeciwnikom

0

@sergio5 bez kitu XD

0

@barteq bardzo dobre argumenty

0

@Eklerek wiedzieli co robią xD

2

Deco - opinia?

Moim zdaniem to chyba jeden z większych powrotów w tym sezonie, może nie taki jak Raphinia ale patrząc na to co o nim pisaliśmy w sierpniu to okazało się że wypchnięcie Gundogana to majstersztyk, Olmo to dobry transfer (jeśli gra), nie walczenie o Nico za wszelką cenę też się broni. Zaraz wpadnie za darmoszke Tah, a jak jeszcze sprzeda Lengleta, Fatiego i Garcie to w ogóle GOAT
Chyba że jest zupełnie odwrotnie a Olmo to śmiech na sali i Alemany wruć, to mnie wyprowadźcie z błędu

0

wiadomo czemu nie ma artykułu z ocenami za Mallorce? Widzę w centrum meczowym że oceny wystawione a artykułu nie ma? Czy źle szukam

0

Kiedy mniej więcej Real może grać ten zaległy mecz na Mestalla?

0

@Szmulek poza tym co koledzy wyżej napisali że Leao to piłkarz highlightow, to w drużynie w której jest Yamal nie potrzebny nam jest skrzydłowy który jest magikiem a taki który będzie robił przewagę. Dryblingiem oczywiście też ale tu nie chodzi o to żeby był Neymarem, tylko bardziej Pedro. I w tym moim zdaniem Nico jest dużo, dużo lepszy.

0

@Stinger_ ale ja im nie kibicowałem typie XD nie chciałem tylko blamażu Realu z tego względu że mogą się zacząć jakieś ruchy. Napisałem wprost że oby Bilbao wygrało ale nie za wysoko bo *wstaw wcześniejsze*.

A ty sobie przekręciłes sens tej wypowiedzi i się o to srasz kilka godzin po fakcie xD

0

@mekston no ale nie było tam jakiegoś drżenia. Było na tyle pewnie że po rękach wpadało

0

Komentarz usunięty

2

Ale muszę przyznać że ostatnio co oglądam mecz to jest banger. Piłka nożna poszła w dobrym kierunku.
Oczywiście to może być też dlatego że nie oglądam Premier League.

0

BRAWOOO!!! Tak trzymać Real hah

3

@joloskyy u nas by siadł idealnie w obecnej kadrze żeby odciążyć Yamala

0

Girona gra takimi ogonami że się męczy z jakimiś ogórami?

0

Villarreal co jest xD

3

@koziar proszę nie. Ja rozumiem przełamywanie klątw ale nie dzis pls

1

Ciekawe czy się przez to upiecze Mbappe XD

0

Valverde przykucnął i Valverde popełnia błąd.

0

Ufff ale to wyciągnęli. Myślałem że będzie 1-2 dla Realu zaraz. VAMOOS

0

Kylian się trochę odkuł tym strzałem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Messi mu skończył karierę w Katarze.
On tam trafił 3 karne w jednym meczu. W TAKIM meczu.
Niewiarygodne

1

Niesamowite jakim on jest wrakiem

0

Jak można strzelać w ten sposób XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?