1

Dajcie kontekst co odwalił Vinicius, bo oglądam darta

3

To double 10 u Littlera to jest jakis ewenement. Jak Lewy i karne kiedyś. Cud się musiał zdarzyć żeby nie trafić

0

Uwielbiam tą świąteczna piosenkę o naszym pomocniku.


5

@macio_944 dzisiaj mają swój wieczór. Daj im się wyszaleć, nie przemówisz do nich żadnym zdroworozsądkowym argumentem.

0

@Tasde Tsunoda tak - Lawson nie. Nie miał się gdzie i kiedy sprawdzić. Zgadzam się że gorzej być nie może - ale dodaj do tego krzywą uczenia i to jak zbita będzie stawka w 2025 i wydaje mi się że walka o P6-7 w WDC to max na co będzie stać zarówno Tsunodę jak i Lawsona.

0

@Tasde czemu? chętnie podyskutuję

0

@Tasde Sergio Perez opuszcza zespół Red Bull Racing. Zastanawiam się co teraz zrobi ten zespół - patrząc na kontekst ich drugiego kierowcy po odejściu Ricciardo po prostu wystawiłbym jeden bolid, bo nie dość że Toro Rosso obaj są ciency to jeszcze ktokolwiek by tam nie wszedł poza kilkoma kierowcami jak Leclerc czy Norris będzie tak dostawał bęcki i miał problemy w tak wyrównanej stawce.
Lepiej?

0

@Tasde ? Dzięki? XD nie wiem co o ci chodzi

0

Jednak Checo afuera. Ciekawe co teraz zrobi RBR. Ja bym na ich miejscu po prostu wystawiał jeden samochód xD

0

Nie no nie idzie nam dziś XD

1

W kiblu byłem i co to są za zmiany? XD czemu zdejmujemy ofensywnego gracza za pomocnika?

0

Lewy już myślami na wigilii w Polsce

1

Na trybunach też stypa

0

Blondaś do cholery jasnej

1

Robert przyjęcie klasa ale kurde no. To jest setka

0

Nie no ogień jest. Tu zaraz coś wpadnie

0

Coraz mniej chce się tutaj komentować w trakcie meczu. Niesamowite co niektórzy piszą w 20 minucie tylko dlatego że gola straciliśmy XD

0

@Bilon87 to już wyłącz xd "kibice"

1

No nie no to jest kartka

0

O nie o nie nie nie

0

Robercik co to było

7

@parpe ale nie możemy go zdjąć bo będzie mu smutno

0

Aha XDDDDD super start

0

Odszczekujemy? .

2

@Gaz expecto brazylianum.

2

0,53 xG. Nie no to jest dramat. Zatrzymaliśmy się, po prostu

0

Widzieliście to? De Jong nawet nie wiedział gdzie się ustawić xD

0

Brawo piękny Hectorze!

1

Mam nadzieję że gra na czas...

0

Hahah jak on nie ma kartki jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?