4

Ale przyznacie że oglądanie Barcelony w roli tego który ma przewagę w negocjacjach jest interesujące.

17

Ale widać że lubią wuja Laporte, mimo wszystko XD

7

Co tam Perez już makaron nawija Lewemu xD

1

No dziwnie że to Araujo go podniesie w kontekście jego wybryków.

0

Vamoooos, piękne chwile

0

Peña jak się melduje XD

0

I co De Jong będzie podnosił puchar? XDDDD

0

Kurde no jednak łatwo się mówiło o Araujo że nara ale piłkarz to jest wybitny. Będzie go brakować

0

Hahah Vinicius super mecz xdd

2

@LionelM95 bo eleven należy do Polsatu

2

Tylko nie De Jong, tylko nie De Jong...

1

Wojciech Kowalczyk znowu wygrał.

3

No Szczęsny kończy karierę jak Zidane xD

0

No nic, dziękujemy Wojtek.

0

Floro posmarował chyba żeby De Jong wszedł

1

Ten śmieć to już czwarta żółta

0

Ciekawe jaki wpływ na Araujo będzie miał ten mecz.

1

Ale kurde no jeszcze brama z konterki, coś pięknego

3

W najśmielszych snach nie mógłbym tego przewidzieć. Oby teraz jazda z nimi do spodu dalej, żadnego bronienia wyniku, żadnego oszczędzania.

3

Jaka konterka WTF XDDDDD

0

Dlatego nie ma co panikować jak nie siedzi skuteczność a akcje są. Przyjdzie taki mecz że zacznie siedzieć i tak zostanie.

1

Ale takiemu specjaliście jak Courtois tak wsadzić to trzeba mieć mega jaja. Vamos Lewy

0

Czemu Raphinia oddał opaskę Araujo...

1

Ten Camavinga to ma ulgę u sędziów jak kiedyś Casemiro. Obrzydliwe

1

Co to jest za ironia losu że on wchodzi teraz na swój ostatni mecz XD

4

Calvin Harris nam się zepsuł?

11

Co to był za strzał w ogóle. Nie do obrony, w boczną siatkę. Kapitalna bramka i brawo Lewy!

4

Haha to jest kapitan

0

Co to jest czemu to się dzieje na boisku?

0

Jebany Kurtuła, co to jest za bramkarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?