0

Zepsół mi się telefon*

0

Nikt mi nie mówił że źle chodziłem tylko "było źle użytkowane" czyli że przemoczyłem za bardzo korki i źle je suszyłem. Niby korki do grania, ale nie każde są przeznaczone na bardzo mokre nawierzchnie.

Dobrze ze tak wyróżniasz, ale jakbyś reklamował buty DO BIEGANIA, to jakbyś je sprecyzował ( nie podając modelu bo to smieszne) że dokładnie te które masz uległy Ci zniszczeniu i miałeś z nimi problem? To tak jakby zespół mi się telefon (Samsung S5neo.)Ale nie czekaj podawanie modelu jest śmieszne, zespół może się telefon (Samsung) nie kupujcie tego telefonu

2

Co w tym zabawnego?

3

Jezu... kolega pyta o reklamowanie czyli logiczne że są jeszcze na gwarancji a z reguły jest to 2 lata od daty zakupu. A drugi kolega już z chinczykami wyskakuje choć nie wie ile ten pierwszy zapłacił. Zareklamuj je, wcale nie taka walka z wiatrakami, jak ja reklamowalem raz trampki bodajze Janoski , odkleila się po boku podeszwa ( uwzglednili mi). Ta sama reklamacja z korkami nike ale nie pamiętam modelu ( nie uwzglednili mi) że źle użytkowanie obuwia w sensie ze przemoczylem bla bla.

0

Teoretycznie każdy smartfon jak ma 1%baterii to w rzeczywistości musi mieć jeszcze 10% żeby utrzymać dane np datę i godzinę itp;)

0

To zależy jak do niego podejdziesz ale jak masz zamiar iść z dziewczyną to ogólnie warto xD ;)

0

E no to jasne, ja też już wolę filmy Vegi aniżeli te komedie romantyczne (polskie).

0

98% celnych? Wooow

0

Był ktoś z was w kinie na "Kobiety Mafii?" Bo ja byłem wczoraj, pełna sala w kinie brak miejsc, wszyscy zachwyceni... a według mnie był to mega słaby film wręcz głupi... faktycznie można było się uśmiać, ale co to za humor że śmiejemy się nie ze śmiesznych żartów, tylko typowej tempoty, wieśniactwa itp? Czułem się jak bym oglądał jakiś kabaret ;) jako kabaret było spoko nawet 8/10 ale jako film akcji czy nawet komedia to słabe 3/10. A wy jak uważacie?

5

Góral to góral a jedyny Gural przez "u" to DonGuralesko, reszta to jakieś raki społeczne. O kim wy kur** piszecie?

30

Oby szybko wrócił, bardzo podobała mi się jego wczorajsza gra

0

To może lepiej ukryj kilka danych np skąd jesteś żeby znowu jakiś rak umysłowy się nie podszywał pod Ciebie ;)

9

Szkoda ze dopiero teraz na schyłku kariery zachowuje się jak prawdziwy lider. Szacun dla niego, ale niestety za bardzo sobie zespół reputację i dalej w wielu oczach będzie samolubem, narcyzem.

0

Czemu miałby ktoś podszywać się pod Ciebie? W sensie twój nick

0

U mnie minus 15 ;) a jutro ma być do minus 20 ;)
Pozdrawiam z Podhala

1

Ech warszawiaczki,krakusy.

1

Bez barw blaugrana na dole, tylko cała koszulka we wzorze jak górna część i mogłaby być to fajna koszulka wyjazdowa, nic więcej;)

0

Żeby już kompletnie wszystkie włosy stracił?

0

Dajmy mu czas, może uda mu się policzyć na paluszkach:)

0

Ile jeszcze dni ferii Ci zostało;)?

2

czyli wygra kanada

0

Ja się staram co 5 min zalogować, ale tylko po to by anulować pakiet z tymi.... nie powiem czym

0


Co za amatorzy. Nigdy tam pakietu nie kupię.

1

Co jest kurna z tym playerem?

0

Mi też zaaal



0

Coutinho nie został powołany, ponieważ nie może grać w Lidze Mistrzów ze względu na to że już grał w tej edycji w barwach Liverpoolu

0

http://realbarca.pl/fcbarcelona
Transmisja za darmo, jakość HD.

0

Hahah a najlepszy sędzia xD

2

Hahah daj że spokój. Paulinho jest w słabej formie być może jest spowodowana bólem stopy więc Gomes gorzej nie zagra, chodź myślę że Valverde postawi na Vidala i w drogiej połowie Dembele.

2

Ja coś czuję że Vidal zagra od pierwszych minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?