2

Ja coś czuję że Vidal zagra od pierwszych minut

1

Mecz meczem a podobno na pornhub dziś darmowe konto premium.

0

A co ma myśleć? że szkoda że znowu nie zagra w max 1/4 finału Lm? u nas ma szanse na jakieś trofea a tam, nie oszukujmy się raczej na wysokie lecz bez pucharowe miejsca

0

Gdyby tylko tak nie pajacował to też był żałował że gra dra Realu, ale on tam idealnie pasuje widocznie.

0

Bo Mbappe gra dziś na poziomie ostatniego ligowego meczu Dembele

0

na sport.tvp.pl też macie słabą jakość dzwięku komentatorów?

2

Komentarz usunięty

7

Na ławce mamy piłkarzy co grają w pierwszej 11 w reprezentacji, oprócz Vidala. Wow

3

Jak na biznesmena przystało;D

2

A idź szkopie

1

Arsenal i Real Madryt.

7

Prevc różowy kocyk haha pewnie z hello kity xD

1

Mam madzieje. Oby tylko się na tym nie przejechał.

0

Ja to nie rozumiem co tak na siłę tego Pique pchają skoro ma uraz. Messim obrony to on nie jest i myślę że ma kto za niego grać, jeszcze bym zrozumiał gdyby to był mecz z Chelsea ale to jest ligowy z Getafe i spokojnie poradzimy sobie bez Pique. Może za niego grać Busi, Digne, bo Mina prawdopodobnie zagra za Umtitiego. Albo nawet i zagrać ustawieniem 3-4-3 z Albą (Miną lub Busim) i Roberto w obronie.

0

Oni niestety mają za mały stadion. Wiadome trzeba pójść na kompromis ale skoro stadiony w Madrycie mają wieczny remont to co zrobić ...

0

Mnie coś pobudziło z rana i polecam :D

4

Ja mam gdzieś polemikę i zdanie innych, najważniejsze by naszym dobrze się grało i by na stadion mogło przyjść jak najwięcej kibiców;) co daje Camp Nou.

0

Wiem ze Sevilla bylaby poszkodowana, ale ja mam cicha nadzieję że jednak zagramy na Camp Nou.

1

Lepiej jak wiercą teraz, niż w czasie dzisiejszych skoków ;D

0

Stranger Things jest ciekawe aczkolwiek strasznie mega mega mega irytowala mnie jedna z bohaterek "nastka".

0

Po pierwszym sezonie też miałem mieszane uczucia, gdzie ten fenomen o którym ludzie piszą? ( tak myślałem) a później zakochałem się w tym serialu ;) warto naprawdę warto ;)

0

A najbardziej polecam interaktywne seriale, super opowieść a przy okazji można sobie pograć jak np Live is Strange czy The Walking Dead od Telltale Games a nawet Gra o Tron jest od nich. Ja grając przeżywałem lepsze emocje niż oglądając. Serial w którym ty podejmujesz decyzję;)

0

Jeśli nie oglądałeś to koniecznie Prison Break, Lost, The Walking Dead ( pierwsze 3 sezony są super) ale potem i tak każdy ogląda z sentymentu.

1

Sto lat ;D!

0

Hehe dobrze wiedzieć xD

38

Dobrze ze Rosell nie śpi w Madrycie bo biedak by miał -19 stopni ;)

0

Nie ma ale to tak jakby się prowadziło auto po pijanemu xD ( gorszy refleks i wgl większe ryzyko spowodowania wypadku) ;)

0

No właśnie, pewności nie mam i ja. Nie byłoby to problem, gdybym nie miał tak dużo już punktów karnych i teraz staram się uważać na wszystko.

0

Heh, zastanów się teraz co tańsze. Pierścionek zaręczynowy dla twojej ukochanej, czy wyjazd do Meksyku i zmiana tożsamości;D myślę że to 2 będzie tańsze o kilkanaście tysięcy;D

1

Hahahah o tak trafiłeś w sedno!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?