reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja coś czuję że Vidal zagra od pierwszych minut
1
Mecz meczem a podobno na pornhub dziś darmowe konto premium.
0
A co ma myśleć? że szkoda że znowu nie zagra w max 1/4 finału Lm? u nas ma szanse na jakieś trofea a tam, nie oszukujmy się raczej na wysokie lecz bez pucharowe miejsca
0
Gdyby tylko tak nie pajacował to też był żałował że gra dra Realu, ale on tam idealnie pasuje widocznie.
0
Bo Mbappe gra dziś na poziomie ostatniego ligowego meczu Dembele
0
na sport.tvp.pl też macie słabą jakość dzwięku komentatorów?
2
Komentarz usunięty
7
Na ławce mamy piłkarzy co grają w pierwszej 11 w reprezentacji, oprócz Vidala. Wow
3
Jak na biznesmena przystało;D
2
A idź szkopie
1
Arsenal i Real Madryt.
7
Prevc różowy kocyk haha pewnie z hello kity xD
1
Mam madzieje. Oby tylko się na tym nie przejechał.
0
Ja to nie rozumiem co tak na siłę tego Pique pchają skoro ma uraz. Messim obrony to on nie jest i myślę że ma kto za niego grać, jeszcze bym zrozumiał gdyby to był mecz z Chelsea ale to jest ligowy z Getafe i spokojnie poradzimy sobie bez Pique. Może za niego grać Busi, Digne, bo Mina prawdopodobnie zagra za Umtitiego. Albo nawet i zagrać ustawieniem 3-4-3 z Albą (Miną lub Busim) i Roberto w obronie.
0
Oni niestety mają za mały stadion. Wiadome trzeba pójść na kompromis ale skoro stadiony w Madrycie mają wieczny remont to co zrobić ...
0
Mnie coś pobudziło z rana i polecam :D
4
Ja mam gdzieś polemikę i zdanie innych, najważniejsze by naszym dobrze się grało i by na stadion mogło przyjść jak najwięcej kibiców;) co daje Camp Nou.
0
Wiem ze Sevilla bylaby poszkodowana, ale ja mam cicha nadzieję że jednak zagramy na Camp Nou.
1
Lepiej jak wiercą teraz, niż w czasie dzisiejszych skoków ;D
0
Stranger Things jest ciekawe aczkolwiek strasznie mega mega mega irytowala mnie jedna z bohaterek "nastka".
0
Po pierwszym sezonie też miałem mieszane uczucia, gdzie ten fenomen o którym ludzie piszą? ( tak myślałem) a później zakochałem się w tym serialu ;) warto naprawdę warto ;)
0
A najbardziej polecam interaktywne seriale, super opowieść a przy okazji można sobie pograć jak np Live is Strange czy The Walking Dead od Telltale Games a nawet Gra o Tron jest od nich. Ja grając przeżywałem lepsze emocje niż oglądając. Serial w którym ty podejmujesz decyzję;)
0
Jeśli nie oglądałeś to koniecznie Prison Break, Lost, The Walking Dead ( pierwsze 3 sezony są super) ale potem i tak każdy ogląda z sentymentu.
1
Sto lat ;D!
0
Hehe dobrze wiedzieć xD
38
Dobrze ze Rosell nie śpi w Madrycie bo biedak by miał -19 stopni ;)
0
Nie ma ale to tak jakby się prowadziło auto po pijanemu xD ( gorszy refleks i wgl większe ryzyko spowodowania wypadku) ;)
0
No właśnie, pewności nie mam i ja. Nie byłoby to problem, gdybym nie miał tak dużo już punktów karnych i teraz staram się uważać na wszystko.
0
Heh, zastanów się teraz co tańsze. Pierścionek zaręczynowy dla twojej ukochanej, czy wyjazd do Meksyku i zmiana tożsamości;D myślę że to 2 będzie tańsze o kilkanaście tysięcy;D
1
Hahahah o tak trafiłeś w sedno!