22

Ta... Mendy za Digne, Mina za Mascherano, Dembele za Neymara, Semedo za Alvesa, Umtiti za Bartre, A później ban transferowy na 2 lata za rasizm ( wymiana białych na czarnych)

2

Trzymam kciuki, mam nadzieję że uda się uzbierać :)

0

https://www.eska.pl/hotplota/news/eurowizja-2018-polska-margaret-w-szwecji-a-szwed-lukas-meijer-w-polsce-wtf-aa-Xz6s-ZqyB-tTzq.html tu masz piosenkę Gromee który nas reprezentuje i jak brzmi na żywo i posłuchaj sobie tego samego na YT

Co jest najśmieszniejsze nas reprezentuje DJ z Krakowa i piosenkarz ze Szwecji, a Szwecje prawdopodobnie polka Margaret xD

0

Co myślicie o "naszej" piosence na eurowizje? Według mnie wygląda to słabo... piosenka super brzmi na YouTube, na żywo już niestety nie...

0

Działa wam transmisja na realbarca???

0

jakiś stream z jakością HD?

2

Zjedz surowego ziemniaka i nie będziesz musiał grać:)

0

Kup a później po meczu od razu anuluj. Nie ma co czekać a pakiet i tak będzie działał 14 dni ;)

0

Jak tam wczoraj KSW? Napisze ktoś w skrócie kto wygrał i jak walczył?

2

Tak.

3

Trzeba się spieszyć bo niedługo wyjdzie notatnik 2.0

0

Digne.

0

Jak lubisz ciekawą fabułe i duzy nacisk na postacie to Lost nie ma sobie równych ;)

5

Dotykaj z wyczuciem, nie za szybko. Wsuń do środka dwa palce. Jeżeli jest wystarczająco szeroka - wsuń trzy palce. Musisz być pewny, że jest mokra, wtedy zacznij pocierać w górę i w dół. Teraz już wiesz - dokładnie tak się myje filiżankę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Red Alert 2 grałem milion godzin tak jak i wojny o tiberium 3 cześć ;)

0

O nawet nie wiedziałem że jest w wydaniu HD.

0

Poszukuję gry typu Empire Earth II ,Kozacy, Twierdza lub Age of Empire tylko coś z współczesną grafiką. Poleci coś ktoś?

0

Top 1 na mojej liście jest Lost, choć po kilku odcinkach gry o tron myślę że to się zmieni ;)

0

Słuszna uwaga.

0

Zacząłem właśnie oglądać Grę o Tron. Opłacało się nie ruszać tej perełki i teraz mam zajęcie co wieczór;)

1

Darmowe to np http://realbarca.pl/fcbarcelona, lub meczosy.pl a płatne to np Player.pl

2

Skąd wniosek że się chwale? To było zwykłe pytanie;)

3

Co on ma ta siostrę? Nakręcają filmy dla dorosłych z serii "stepsister f******"?

0

A co dokładnie ma Pique z tym kolanem? Było info? Bo gra z opaską na kolanie a do dziś nie wiem co mu się stało, stłuczenie jakieś czy co?

0

Ci się udało bo meczyk zajebisty był;)

0

Jakie problemy?

22

W sumie to jak jeżdżą we 3 na treningi to na pewno mają jeszcze jedno lub dwa wolne miejsca , jak Messi nie powie mi więcej niż 20 zł na paliwo to po drodze by mnie podrzucał do roboty ( remontujemy niedaleko jakąś rudere ) tylko ciekawe czy można u niego w aucie jeździć w roboczych ubraniach, bo nie chce mi się przebierać i czy zatrzymują się w jakimś lidlu bo wiadomo śniadanko trzeba kupić jakąś bułkę i pasztetową;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

Ciekawe po ile za paliwo Messi ich kasuje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?