reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Ta... Mendy za Digne, Mina za Mascherano, Dembele za Neymara, Semedo za Alvesa, Umtiti za Bartre, A później ban transferowy na 2 lata za rasizm ( wymiana białych na czarnych)
2
Trzymam kciuki, mam nadzieję że uda się uzbierać :)
0
https://www.eska.pl/hotplota/news/eurowizja-2018-polska-margaret-w-szwecji-a-szwed-lukas-meijer-w-polsce-wtf-aa-Xz6s-ZqyB-tTzq.html tu masz piosenkę Gromee który nas reprezentuje i jak brzmi na żywo i posłuchaj sobie tego samego na YT
Co jest najśmieszniejsze nas reprezentuje DJ z Krakowa i piosenkarz ze Szwecji, a Szwecje prawdopodobnie polka Margaret xD
0
Co myślicie o "naszej" piosence na eurowizje? Według mnie wygląda to słabo... piosenka super brzmi na YouTube, na żywo już niestety nie...
0
Działa wam transmisja na realbarca???
0
jakiś stream z jakością HD?
2
Zjedz surowego ziemniaka i nie będziesz musiał grać:)
0
Kup a później po meczu od razu anuluj. Nie ma co czekać a pakiet i tak będzie działał 14 dni ;)
0
Jak tam wczoraj KSW? Napisze ktoś w skrócie kto wygrał i jak walczył?
2
Tak.
3
Trzeba się spieszyć bo niedługo wyjdzie notatnik 2.0
0
Digne.
0
Jak lubisz ciekawą fabułe i duzy nacisk na postacie to Lost nie ma sobie równych ;)
5
Dotykaj z wyczuciem, nie za szybko. Wsuń do środka dwa palce. Jeżeli jest wystarczająco szeroka - wsuń trzy palce. Musisz być pewny, że jest mokra, wtedy zacznij pocierać w górę i w dół. Teraz już wiesz - dokładnie tak się myje filiżankę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Red Alert 2 grałem milion godzin tak jak i wojny o tiberium 3 cześć ;)
0
O nawet nie wiedziałem że jest w wydaniu HD.
0
Poszukuję gry typu Empire Earth II ,Kozacy, Twierdza lub Age of Empire tylko coś z współczesną grafiką. Poleci coś ktoś?
0
Top 1 na mojej liście jest Lost, choć po kilku odcinkach gry o tron myślę że to się zmieni ;)
0
Słuszna uwaga.
0
Zacząłem właśnie oglądać Grę o Tron. Opłacało się nie ruszać tej perełki i teraz mam zajęcie co wieczór;)
1
Darmowe to np http://realbarca.pl/fcbarcelona, lub meczosy.pl a płatne to np Player.pl
2
Skąd wniosek że się chwale? To było zwykłe pytanie;)
3
Co on ma ta siostrę? Nakręcają filmy dla dorosłych z serii "stepsister f******"?
0
A co dokładnie ma Pique z tym kolanem? Było info? Bo gra z opaską na kolanie a do dziś nie wiem co mu się stało, stłuczenie jakieś czy co?
0
Ci się udało bo meczyk zajebisty był;)
0
Jakie problemy?
22
W sumie to jak jeżdżą we 3 na treningi to na pewno mają jeszcze jedno lub dwa wolne miejsca , jak Messi nie powie mi więcej niż 20 zł na paliwo to po drodze by mnie podrzucał do roboty ( remontujemy niedaleko jakąś rudere ) tylko ciekawe czy można u niego w aucie jeździć w roboczych ubraniach, bo nie chce mi się przebierać i czy zatrzymują się w jakimś lidlu bo wiadomo śniadanko trzeba kupić jakąś bułkę i pasztetową;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
Ciekawe po ile za paliwo Messi ich kasuje ;)