2

Zależy jaka masz fryzurę ale wosk to się jedynie do 4 liter nadaje za przeproszeniem, włosy są tłuste i świecą się jak psu piłeczki golfowe, szkoda kasy pasta jest najlepsza jeśli chodzi o naturalny ładny wygląd ( oczywiście jeśli ktoś stosuje ja z umiarem )

7

Andres jest nam bardzo potrzeby jeszcze jeden sezon na rotacje z Coutinho. A jak odejdzie będzie to tak bolesne jak odejście Xaviego... do dziś grały pewnie lepiej niż nie jeden nasz pomocnik. Ehh nie mogę przebolec tego jak moi idole odchodzą...

0

Wiem ale nie ma to jak pokonać najlepsze drużyny i nikt później nie ma wątpliwości kto jest najlepszy w Europie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie. Barcelona Liverpool to byłaby najlepsza para, później polfinał z Real Madryt, a finał z City lub Bayernem. Wtedy moglibyśmy się pochwalić że pokonaliśmy cała europejska elitę;)

0

Mamy Coutinho

0

Neymar wypił 3 kieliszki i chodził bez kul ;) a i coś mówił że chce wrócić do Barcelony ale coś tam dalej bełkotał że do Realu Madryt chce poczym musieliśmy go odprowadzić do hotelu bo był bardzo nietrzeźwy:)

1

Gomes też?

0

Już to widzę jak wychodzimy ultra defensywnyn składem (czyt. Paulinho i Gomes) i nie daj Boże Chelsea wbija nam na 0:1, w drugiej połowie wchodzi Dembele i tylko bije głową o Autobus. Mam nadzieję że Valverde wyjdzie ofensywnym składem z Dembele, Iniestą i przy prowadzeniu zmieni ich w 2 połowie.

5

Ktoś tu nie wyczuł smieszkowania ;D tylko zartujemy ale np ja pracuje 6 dni w tygodniu i najwięcej robię zakupów w niedzielę takie przyzwyczajenie ;)

0

Haha widzę że kolega to prawdziwy survivalowiec :D

0

Trzymam za was kciuki ;)

0

A papier toaletowy? Bo na dziś mam to dziś nie będę kupował jutro może braknać;)

0

Zakaz handlowy nie obowiązuje Żabusi?

0

A Neymar?

3

Gdzie ja jutro zrobię zakupy na cały dzień żeby nie umrzeć z głodu?

2

Ale będą dziś lecieć gole w nocy ;D

0

Wymiana za Gomesa i może być;)

0

Są już nowe kalendarze na marzec?

0

Jak obalili jak wygraliśmy?

0

Dembuś:D? Hehe

0

Muńka el hababibi trzeba sprzedać. Niestety z tej mąki chleba nie będzie;)

0

Moja Babcia się podnieca jak można taki duży okaz wykopać :) ile pola ile obornika ile wody

10

Ciekawi mnie jakie duże pole musieli mieć rodzice Casemiro ;)

14

W Realu z reguły jest ich 11 na boisku i nikt się nie śmieje;)

0

Czyli wygrali dzięki sędziemu ;)

0

Jak wczoraj śmietana zagrała?

0

Z bólem ale 100 zł na remis PSG -Real

1

Xiaomi i Lenovo to najlepsze smartfony w niskiej cenie, to są bardzo dobre Chińskie firmy (a nie chińskie podróby jak to wielu kojarzy) Chińczycy naprawdę robią teraz porządne rzeczy. Indie, Pakistan, te kraje teraz robią najwięcej szajsu a nie Chiny. Mam laptop firmy Lenovo i powiem że nie ma lepszych laptopów jeśli chodzi o dużą jakość w niskiej cenie

0

Latynosi racja... Ale bliżej im do białych aniżeli czarnych ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?