reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zależy jaka masz fryzurę ale wosk to się jedynie do 4 liter nadaje za przeproszeniem, włosy są tłuste i świecą się jak psu piłeczki golfowe, szkoda kasy pasta jest najlepsza jeśli chodzi o naturalny ładny wygląd ( oczywiście jeśli ktoś stosuje ja z umiarem )
7
Andres jest nam bardzo potrzeby jeszcze jeden sezon na rotacje z Coutinho. A jak odejdzie będzie to tak bolesne jak odejście Xaviego... do dziś grały pewnie lepiej niż nie jeden nasz pomocnik. Ehh nie mogę przebolec tego jak moi idole odchodzą...
0
Wiem ale nie ma to jak pokonać najlepsze drużyny i nikt później nie ma wątpliwości kto jest najlepszy w Europie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie. Barcelona Liverpool to byłaby najlepsza para, później polfinał z Real Madryt, a finał z City lub Bayernem. Wtedy moglibyśmy się pochwalić że pokonaliśmy cała europejska elitę;)
0
Mamy Coutinho
0
Neymar wypił 3 kieliszki i chodził bez kul ;) a i coś mówił że chce wrócić do Barcelony ale coś tam dalej bełkotał że do Realu Madryt chce poczym musieliśmy go odprowadzić do hotelu bo był bardzo nietrzeźwy:)
1
Gomes też?
0
Już to widzę jak wychodzimy ultra defensywnyn składem (czyt. Paulinho i Gomes) i nie daj Boże Chelsea wbija nam na 0:1, w drugiej połowie wchodzi Dembele i tylko bije głową o Autobus. Mam nadzieję że Valverde wyjdzie ofensywnym składem z Dembele, Iniestą i przy prowadzeniu zmieni ich w 2 połowie.
5
Ktoś tu nie wyczuł smieszkowania ;D tylko zartujemy ale np ja pracuje 6 dni w tygodniu i najwięcej robię zakupów w niedzielę takie przyzwyczajenie ;)
0
Haha widzę że kolega to prawdziwy survivalowiec :D
0
Trzymam za was kciuki ;)
0
A papier toaletowy? Bo na dziś mam to dziś nie będę kupował jutro może braknać;)
0
Zakaz handlowy nie obowiązuje Żabusi?
0
A Neymar?
3
Gdzie ja jutro zrobię zakupy na cały dzień żeby nie umrzeć z głodu?
2
Ale będą dziś lecieć gole w nocy ;D
0
Wymiana za Gomesa i może być;)
0
Są już nowe kalendarze na marzec?
0
Jak obalili jak wygraliśmy?
0
Dembuś:D? Hehe
0
Muńka el hababibi trzeba sprzedać. Niestety z tej mąki chleba nie będzie;)
0
Moja Babcia się podnieca jak można taki duży okaz wykopać :) ile pola ile obornika ile wody
10
Ciekawi mnie jakie duże pole musieli mieć rodzice Casemiro ;)
14
W Realu z reguły jest ich 11 na boisku i nikt się nie śmieje;)
0
Czyli wygrali dzięki sędziemu ;)
0
Jak wczoraj śmietana zagrała?
0
Z bólem ale 100 zł na remis PSG -Real
1
Xiaomi i Lenovo to najlepsze smartfony w niskiej cenie, to są bardzo dobre Chińskie firmy (a nie chińskie podróby jak to wielu kojarzy) Chińczycy naprawdę robią teraz porządne rzeczy. Indie, Pakistan, te kraje teraz robią najwięcej szajsu a nie Chiny. Mam laptop firmy Lenovo i powiem że nie ma lepszych laptopów jeśli chodzi o dużą jakość w niskiej cenie
0
Latynosi racja... Ale bliżej im do białych aniżeli czarnych ;)