rk

0

A co myśleli że są zajebi*ci ? Od przegranego meczu z Romą nie są i dalej nie potrafią tego zrozumieć.

rk

3

@wolny99991 i miały rację. Suarez się tu wypalił, ślepy byłeś przez 2 sezony ? A bo to pierwszy przypadek że trzeba przejść do innego klubu żeby odbudować formę ?

rk

3

Ten sezon był tak wyrównany bo główne zespoły grały najgorzej od lat.

rk

3

@Natanael moim zdaniem nie masz racji. Wypalił się i musiał odejść.

rk

0

Na szacunek trzeba zasłużyć. Piłkarzyki zarabiają grube miliony za nic. Tyle w temacie. Może jeszcze pogłaskać ?

rk

0

Postawa roszczeniowa, niech zacznie udowadniać na boisku że jest coś wart nie to nara.

rk

0

@Marcel_proo może i zaczął coś grać ale w kontekście ostatnich sezonów bardzo słaba forma i jak nie zejdzie z pensji to sorry. Za nazwiska i zasługi nikt nie powinien tu siedzieć.

rk

0

Langlet to jest akurat rysa na kadrze Francji.

rk

0

@tomasthc no nie do końca się zgadzam bo miał różne mecze. Tak czy siak zdanie podtrzymuje.

rk

0

@jeykey1543 No ja myślę że personalnie to koniecznie. Za długo trwa taki stan a oni młodsi nie będą nie ma się co oszukiwać. Piłka już dawno poszła w intensywność, której Barcy brak. Brak chociażby kogoś takiego jak Puyol bo z Messiego kapitan żaden.

rk

2

I tak nie miał szans na 1 skład w kadrze więc dobra decyzja.

rk

0

@tomasthc No i co jakby Suarez został to by wiele zmieniło ? Od dawna był pod formą i jego czas już w Barcy minął.

rk

5

Barcelona w żaden sposób nie zasłużyła na mistrza. Nie mają mentalności zwycięzców i są po prostu za słabi. Od meczu z Romą coś się zepsuło i to trwa do dziś ale ja bym dał szansę Koemanowi bo przejął zespół w trudnym momencie i z taką kadrą co miał zrobić? Może jakby Fati nie doznał kontuzji byłoby nieco lepiej a tak jest wiele do zmiany na KAŻDEJ pozycji.

rk

0

Messi to na pewno nie jest typ kapitana i w tym momencie nie ma takiego zawodnika, niestety

rk

0

Dembele i Griezzman podobnie nie nadają się do tego klubu. Wielka szkoda że Barcelona tak obniżyła poziom.

rk

12

No i niech Fati wróci bez kolejnych kontuzji.

rk

0

Szczerze to jakby Barcelona wygrała ligę z taką formą to tylko świadczyłoby jak drastycznie spadł poziom La Liga. Na przyszły sezon się nie nastawiam bo kasy brak, ci co powinni odejść mają takie kontrakty że im się nie opłaca bo nikt nie da więcej więc z czym do ludzi. I tak jak ktoś napisał tu od dawna nie ma kapitana, lidera drużyny jak Puyol. Taka bezpłciową ta Barcelona od czasów Romy.

rk

0

Te biadolenie o sędziach jest strasznie męczące. Wiadomo poziom sędziowania w Hiszpanii jest chyba najgorszym z czołowych lig ale to w tym sezonie jest najmniej istotne żeby o tym wspominać. Fakt że poziom ligi wyraźnie spadł i jednocześnie się wyrównał gdzie widać że potencjalnie lepsi zeszli do poziomu średnich.

rk

0

@HypeR oglądam i co to zmienia że forma poszła do góry ? Jak dla mnie jego czas w tym klubie powoli mija co udowadnia od dawna i nie przyćmi go parę lepszych meczy.

rk

0

Na ławkę za niewielkie pieniądze może być. Nic więcej to nie klub emerytów.

rk

0

@koksik2700 a wg mnie po co pompować balonik i potem się denerwować. Będzie co będzie. Takimi wypowiedziami niech się potem nie dziwią że komentarze są różne.

rk

0

@HypeR ładnie, czyli zasługuje ? :) okkk

rk

1

@Gufo normalne to jest piłka co nie zmienia faktu że bardzo szkoda tego meczu bo jeśli faktycznie nie uda się zdobyć majstra to z perspektywy tak ważnego meczu będzie to frajerska porażka. Poza tym Barcelona w tym sezonie w żadnym stopniu nie zasłużyła na mistrzostwo.

rk

0

@Turio jaka klasa ? Odleciałeś trochę. Że mu wyjdzie jakiś mecz to żaden prognostyk na przyszłość a kasy chce jak jakaś gwiazda. W głowach im się poprzewracało.

rk

0

Jak na razie nie ma się czym podniecać. Zostało jeszcze parę kolejek i różnie może być :)

rk

2

Dobrze, w końcu za coś mu płacą. Nie zmienia to niczego, powinien odejść. Parę meczów na cały sezon nie przyćmi jego słabej formy.

rk

2

@kuz prawdziwą miłość do klubu pokazał m.in Buffon zostając w Juve po degradacji. W obecnej Barcelonie nikt by nie został, nawet Leo.

rk

0

@Loku92 jak mnie denerwuje to gadanie o sędziach. W lidze hiszpańskiej są chyba najsłabsi sędziowie i przekonała się o tym i Barcelona w każdym aspekcie więc słabe jest to gadanie o Realu. Niestety zalatuje to hipokryzją

rk

1

On tu wgl nie pasuje

rk

0

VAR i sędziowie to najmniejszy z problemów Barcelony a wiele osób próbuje na siłę z tego zrobić jeden z największych problemów ale to typowo polskie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?