rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ernesto Valverde to jeden z najgorszych trenerów Barcelony od dawna. Nie spodziewajcie się że ktoś przyzna to w jakimś wywiadzie. Valdka broni jedynie geniusz Messiego, który też nie objawia się już w każdym meczu. Wgl do czego to doszło że ten sezon jest jednym ze słabszych w wykonaniu Barcy jak i Realu, Atletico też bez szału.
1
Jak dla mnie to Xavi nawet mimo wieku mógłby dać więcej Barc niż obecna pomóc..
0
@natanvip sędziowie to dodatek to tego co się stało z Barcą po odejściu Guardioli także nie próbuj wybielać.
14
Co się z tym klubem dzieje nie mam pytań. A tego pana nie ma sensu słuchać i komentować od dawna.
1
@pienaar nie kracz.
1
@Flyingbetoniarka spoko doceńmy to że jest ch.o ale może być gorzej.
1
Ciężko oceniać mecze gdzie Barcelona męczy się z lepszymi a ciśnie ogórków. Z tym trenerem przyszłości nie widzę. Messi jest najlepszy ale wolałbym żeby pokazywał swoją klasę właśnie jak zespołowi nie idzie a nie dostosować się poziomem do reszty.
2
Dziś Liverpool spokojnie by powtórzył z nami wynik 4-0. D-R-A-M-A-T i tragedia dla oczu. Rozumiem że piłka się zmienia ale zmienia się nie od dziś i czego styl Barcy został zmieniony na taki mierny ? Oby Griezmann nie poszedł w ślady Coutinho.
0
Jedyny pozytyw że gramy u siebie chociaż patrząc w przeszłość różnie z tym bywało..
0
@KibicBarcy84 #ValverdeOut ! ????
0
@dunkelritter69 myśle że z miłą chęcią przyznają się do błędu. Po 2 sezonach jak najbardziej można mieć obawy mimo że to dopiero początek.
0
@Klaudek007 z Messim czy bez obraz Barcy na wyjezdzie od dawna jest taki sam stąd można mieć obawy. Wiadomo to początek ale nie rozumiem co jest złego w stwierdzeniu faktu ? Każdy ma nadzieję że w każdym kolejnym meczu będzie lepiej ????
0
@Litman porównuje to co pokazywał do tej pory. Stać go na więcej ale niech się ogrywa i nie załamuje jak coś nie wyjdzie. Bardzo dobrze młode wilczki to przyszłość.
2
Dalej mamy problem na wyjazdach a Bvb to nie ogórki. Fati fakt kiepsko dziś, to prztyczek dla tych którzy dmuchali tak szybko ten balon. Spokojnie trzeba dać mu czas ???? mamy jeszcze 2 poł.
0
@Vhaeraun jasne że wchodziłby z ławki.
0
@Kz1234 już nie wymyślaj
0
@MessiUltras jest jedwabiście bym rzekł
0
@januszhol no zawsze to jakieś zaskoczenie
0
@robertocarlos76 albo jest ok i jest dobrze albo nie.
0
Ma Valverde wskazówke co do wyjściowego składu na następny raz
1
Czasem tak bywa to wytłumaczenie na wszystko.
0
@Marjando a mnie śmieszy całe to zjawisko hejtu :) jak jest co krytykować to trzeba aby była to konstruktywna krytyka a jak trzeba pochwalić to się chwali. Co tu takiego nienormalnego ?
0
He he he Sergio uwielbiam go :)
0
@jnr007 Dembele ?
2
@Tomek54321 zwykły sparing i zwykły komentarz. Inaczej najlepiej wgl wyłączyć możliwość komentowania i włączyć jak się zacznie sezon.
0
@SZYCHA0005 daj kontrargument a bo pisanie o hejcie to nie jest argument.
0
@maroon ale głupoty opowiadasz :) Poziom po prostu się wyrównuje a taki Ajax trafia się co jakiś czas i to akurat dobrze. Co do ligi to ciężko jej było nie wygrać patrząc na formę rywali. Co do LM to tylko świadczy o Barcy skoro sobie nie radzi.
0
Jedno ale. Busquets nie powinien grać za nazwisko także De Jong spokojnie może grać w 1 składzie jeśli będzie w lepszej formie.
0
Coraz ciężej się czyta te informacje transferowe :)
0
@RobsonPL dla mnie to śmieszne że takim bykom jeszcze psychologa trzeba, więcej niż klub a nie potrafią się zmotywować i jak młodzi mają brać przykład jak starsi dają taki przykład.