rk

10

Ernesto Valverde to jeden z najgorszych trenerów Barcelony od dawna. Nie spodziewajcie się że ktoś przyzna to w jakimś wywiadzie. Valdka broni jedynie geniusz Messiego, który też nie objawia się już w każdym meczu. Wgl do czego to doszło że ten sezon jest jednym ze słabszych w wykonaniu Barcy jak i Realu, Atletico też bez szału.

rk

1

Jak dla mnie to Xavi nawet mimo wieku mógłby dać więcej Barc niż obecna pomóc..

rk

0

@natanvip sędziowie to dodatek to tego co się stało z Barcą po odejściu Guardioli także nie próbuj wybielać.

rk

14

Co się z tym klubem dzieje nie mam pytań. A tego pana nie ma sensu słuchać i komentować od dawna.

rk

1

@pienaar nie kracz.

rk

1

@Flyingbetoniarka spoko doceńmy to że jest ch.o ale może być gorzej.

rk

1

Ciężko oceniać mecze gdzie Barcelona męczy się z lepszymi a ciśnie ogórków. Z tym trenerem przyszłości nie widzę. Messi jest najlepszy ale wolałbym żeby pokazywał swoją klasę właśnie jak zespołowi nie idzie a nie dostosować się poziomem do reszty.

rk

2

Dziś Liverpool spokojnie by powtórzył z nami wynik 4-0. D-R-A-M-A-T i tragedia dla oczu. Rozumiem że piłka się zmienia ale zmienia się nie od dziś i czego styl Barcy został zmieniony na taki mierny ? Oby Griezmann nie poszedł w ślady Coutinho.

rk

0

Jedyny pozytyw że gramy u siebie chociaż patrząc w przeszłość różnie z tym bywało..

rk

0

@KibicBarcy84 #ValverdeOut ! ????

rk

0

@dunkelritter69 myśle że z miłą chęcią przyznają się do błędu. Po 2 sezonach jak najbardziej można mieć obawy mimo że to dopiero początek.

rk

0

@Klaudek007 z Messim czy bez obraz Barcy na wyjezdzie od dawna jest taki sam stąd można mieć obawy. Wiadomo to początek ale nie rozumiem co jest złego w stwierdzeniu faktu ? Każdy ma nadzieję że w każdym kolejnym meczu będzie lepiej ????

rk

0

@Litman porównuje to co pokazywał do tej pory. Stać go na więcej ale niech się ogrywa i nie załamuje jak coś nie wyjdzie. Bardzo dobrze młode wilczki to przyszłość.

rk

2

Dalej mamy problem na wyjazdach a Bvb to nie ogórki. Fati fakt kiepsko dziś, to prztyczek dla tych którzy dmuchali tak szybko ten balon. Spokojnie trzeba dać mu czas ???? mamy jeszcze 2 poł.

rk

0

@Vhaeraun jasne że wchodziłby z ławki.

rk

0

@Kz1234 już nie wymyślaj

rk

0

@MessiUltras jest jedwabiście bym rzekł

rk

0

@januszhol no zawsze to jakieś zaskoczenie

rk

0

@robertocarlos76 albo jest ok i jest dobrze albo nie.

rk

0

Ma Valverde wskazówke co do wyjściowego składu na następny raz

rk

1

Czasem tak bywa to wytłumaczenie na wszystko.

rk

0

@Marjando a mnie śmieszy całe to zjawisko hejtu :) jak jest co krytykować to trzeba aby była to konstruktywna krytyka a jak trzeba pochwalić to się chwali. Co tu takiego nienormalnego ?

rk

0

He he he Sergio uwielbiam go :)

rk

0

@jnr007 Dembele ?

rk

2

@Tomek54321 zwykły sparing i zwykły komentarz. Inaczej najlepiej wgl wyłączyć możliwość komentowania i włączyć jak się zacznie sezon.

rk

0

@SZYCHA0005 daj kontrargument a bo pisanie o hejcie to nie jest argument.

rk

0

@maroon ale głupoty opowiadasz :) Poziom po prostu się wyrównuje a taki Ajax trafia się co jakiś czas i to akurat dobrze. Co do ligi to ciężko jej było nie wygrać patrząc na formę rywali. Co do LM to tylko świadczy o Barcy skoro sobie nie radzi.

rk

0

Jedno ale. Busquets nie powinien grać za nazwisko także De Jong spokojnie może grać w 1 składzie jeśli będzie w lepszej formie.

rk

0

Coraz ciężej się czyta te informacje transferowe :)

rk

0

@RobsonPL dla mnie to śmieszne że takim bykom jeszcze psychologa trzeba, więcej niż klub a nie potrafią się zmotywować i jak młodzi mają brać przykład jak starsi dają taki przykład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?